16.05.2017

Алексей:
Это все вранье, холопы! не читайте, это пропаганда :)

Коронованный староработник ):
Кто же, всё-таки, этот Алексей? )

Алексей, который тоже Алексей:
@Коронованный староработник ), нас много, и имя нам — Легион

Старпер:
Скажите хотя бы из какого отдела?)) Алексеев много))

Skip:
Пасаны, это вирусная реклама, всем интересно что за Алексей.

18.05.2017

test:
А кто же такой Алексей , если можно героя в студию

18.05.2017

test:
Вот проработал там , тоже года 3 и не пойму , кто же там такой злыдень?))))

24.05.2017

Игорь Стук В дверь:
Печеньки ??? Какие печеньки ?

01.05.2017
Management Services / Alitos / Binary Online / Zula ltd

Сергій:
Декілька слів про спробу працевлаштування в «міжнародну компанію» “Management Services”/”Alitos”/”Binary Online”/”Zula ltd” (це все одна фірма). Контора з Ізраїлю. Офіс (у Києві) відкрився десь місяць тому. Компанія начебто «працює на світовому фінансовому ринку», а по суті – звичайний кол-центр із своїми стандартними атрибутами – усі оператори сидять у великій залі (open space), у навушниках з мікрофонами, голосно грає музика. Основне завдання оператора – дзвінки іноземним громадянам, які зареєструвались на якомусь фінансовому порталі, з пропозицією вкласти гроші (які чомусь завжди програються) в бінарні опціони або Forex, тобто розвод людей, які хочуть швидко і легко розбагатіти. На співбесіді (після якої треба проходити детектор брехні; до речі, цю принизливу процедуру періодично треба буде проходити і під час роботи, тому що для роботодавця кожен співробітник – це потенційний крадій; а чому принизливу, бо тебе ставлять у таке становище, коли ти змушений виправдовуватись і доводити, що ти чесна людина) обіцяли все красиво, але виявилося, що як мінімум у трьох моментах все не так, описувалося мені. По-перше, дата оформлення – обіцяли з першого дня. По факту, тільки на 7-й день перебування в компанії я написав заяву на прийняття на роботу – але з мого 10-го дня в

03.05.2017
Management Services / Alitos / Binary Online / Zula ltd

Гость:
@Сергій, дякую за Ваш відгук. Поки перший, який мені вдалося знайти в Інтернеті. Тепер стало зрозуміло, чому на співбесіді задавали так мало запитань, і, як мені здалося, робили це більше задля формальності. І чому описані умови виглядали занадто казковими при мінімальних вимогах :)

Отзывы
В начало | << Предыдущая | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | Следующая >>