20.02.2017 | положительный отзыв
Экта Сервис

Ольга:
Работаю в «ЭКТА СЕРВИС» с августа 2017 года. Самое лучшее — это коллектив. Все молодые, амбициозные, работаем в сплоченной команде. С зарплатой проблем нет, всегда вовремя. Меньше чем за пол годам перешла на позицию руководителя отдела. Пока очень довольна!Постоянно получаю новые интересные задачи. Подробнее>>

06.02.2017 | положительный отзыв
Экта Сервис

Нина:
..[]..Янош, Доброго дня. Мене звати Ніна Джуган, я являюсь Керівником відділу персоналу ТОВ «Екта Сервіс». Хочу звернути увагу на той факт, що працівника по імені Янош в штаті компанії не має і ніколи не було. В нашій компанії офіційне працевлаштування, згідно Кодексу законів про працю України. Заробітна плата виплачується у строки, згідно Кодексу законів про працю України, Закону України «Про оплату праці» та Листа міністерства праці та соціальної політики України № 964/13/84-10 від 22.11.2010 р. Детальніше про нашу компанію Ви можете дізнатись на офіційному сайті https://ektaservice.ua/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=brand_ekta Хочу додати, що наразі у нас є відкриті вакансії Продавця-консультанта (вакансії у відкритому доступі на сайтах Work. ua та Rabota.ua). Будемо раді всіх бачити в нашій команді! Подробнее>>