22.12.2023 | положительный отзыв
IPNET

У доступі багато інформації, завжди є де підглянути, щоб зорієнтуватися. Умови роботи хороші, багато продумано для співробітників. І зарплата, і офіс хороший, і умови на 5 !
умови на 5 !

27.11.2023 | положительный отзыв
IPNET

Працював тут техніком. Можу сказати, що завжди платили вчасно, щодо зарплати все норм без усіляких АЛЕ. Усім забезпечили, включно з авто, формою, інструментами. Працювати подобалося, пішов тому що планую переїжджати в інше місто
нормальна робота

24.11.2023
IPNET

Удобное расположение, отзывчивый коллектив и руководство. Возможности как для личного, так и для карьерного роста. Интересные корпоративные мероприятия. Хороший уровень заработной платы с мотивацией.
Не жалею ни о секунде, что здесь проработала. Уволилась по личным обстоятельствам

21.11.2023 | положительный отзыв
IPNET

Добре описані зони відповідальності та бізнес-процеси. Добре розвинена комунікація формальна і неформальна всередині компанії. Це робить колектив згуртованим і ефективним. Керівництво це розуміє і розвиває цей підхід. Створено багато унікальних фішок колективної роботи зрозумілих тільки зсередини.
все прописав у іншому полі

25.10.2023 | положительный отзыв
IPNET

Вельми адекватне керівництво, яке не грузять дивними і безглуздими завданнями (у мене так було на попередньому місці роботи). Все чітко, знаєш свої обов'язки, труд цінують і заохочують фінансово.
Може й банально казати, що чудовий колектив, але це реально так - і в плані професійного спілкування, і за його межами

24.10.2023 | положительный отзыв
IPNET

Працювала в Айпінет, але звільнилася з особистих причин. Про компанію буду згадувати з теплотою і з деякими людьми підтримувати зв'язок)
Можна сказати, що компанія дала мені більше, ніж я їй))

16.10.2023 | положительный отзыв
IPNET

Може це просто не для мене робота, тому і вирішив знову пійти на пошуки. Але взагалі, якщо хочете норм ЗП, робочої активності та працювати в команді - то можете себе тут знайти
Вітаю. Моя особиста думка - компанія норм. Є свої недоліки, мені було досить важко адаптуватись, бо дуже активний ритм, багато людей.

26.09.2023 | положительный отзыв
IPNET

Робота в Айпінет подобається. Є свої нюанси, інколи буває доволі тяжко, але ж нудьгувати не доводиться)) І це мені подобається, бо не люблю робити вид, що щось роблю, а тут хоть цікаві задачи дають)
та мабуть не буду чіплятися до мінусів )

21.09.2023 | положительный отзыв
IPNET

Хорошие зарплаты, интересные задачи, начальство относится адекватно и не кошмарит какой-то ерундой.
Все современно и позитивно, никакого концлагеря)

17.09.2023 | положительный отзыв
IPNET

Ушел из компании по личным обстоятельствам. Попросили написать отзыв. Работал здесь сис админам, в компании довольно неплохое железо, было интересно поработать. Условия по оплате меня устроили, ту сумму что указывал у себя в резюме - я получил
Попросили написать отзыв. Пишу как есть