Новітні технології, НВП

Займаємося виробництвом металоконструкцій

Ярослав:

Обманывают с весом, с сроками, с ценами, с налоговыми, да со всем абсолютно. Перекупы, обманщики. Не работайте с этими колхозниками.

07.07.2022 | положительный отзыв
Українські хімічні технології

Працювала на лінії у Польщі, і навіть не уявляла, що в Україні є компанія такого ж європейського рівня. Все нове та сучасне, просторі та світлі приміщення. Навіть не думала, що такий... Подробнее>>

07.01.2022
ТОВ «Поліуретанові Технології»

Низька заробітна плата,відсутність нормальної відпустки,при тому що це хімічна галузь,відсутність засобів захисту органів дихання при дуже слабій вентиляціі приміщень цеху,постійна зміна кадрів,відсутність фахового зросту та матеріальних винагород,премій,добре робиш,погано,зарплата на місці,техніка безпеки та дісципліна,це не для них,як і якість,швидко та чим побільше,люди хто хоч якось розумів цю роботу,разом з професійними кадрами,звільнились,когось попросили,ставка на дешеву робочу силу.Мають опцію довоза скотовоза. Подробнее>>

04.12.2020 | положительный отзыв
Енергозберігаючі технології

Соискатель:
НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ЧАС Досить дивний підхід до пошуку співробітників. По-перше, цим займається менеджер з персоналу, що працює віддалено у іншому місті. Ну ок, багато хто таке практикує. Дзвонить, довго розповідає про компанію, потім відправляє на пошту список тез про вакансію — без питань, без формулювання, що від тебе хочуть. Просто ти маєш на це якось відреагувати))) Ну і на твоїй відповіді все закінчується. Тобі просто говорять — "передзвоню завтра прокоментую" і все) То ж не раджу взагалі з ними зв’язуватись, вони просто використають Ваші ідеї на користь компанії. Бачила цікавий теж негативний відгук на іншому сайті — погугліть, корисно. P.S. доречі самі напевно не розуміють, що хочуть, бо назва вакансії одна, опис функціоналу зовсім для іншої. Подробнее>>

18.05.2020
Технології Смаків

Гость:
Плюсы: • Возможное бесплатное питание • Находится на одной территории с рестораном "Очаг" • Относительная свобода в работе и отсутствие бюрократии Минусы: • Нестабильность и постоянные изменения (сегодня работают одни, завтра — другие, послезавтра вообще занимаемся другой работой) — нет чёткой стратегии развития/работы; • Отсутствие каких-либо гарантий и внезапные увольнения (не знаешь, уволят тебя завтра или нет, и работаешь будто играешь в лотерею); • Конфликтность некоторых сотрудников (особенно бухгалтерии, очень противно, даже разговаривать не хочется); • Отсутствие корпоративной дисциплины, и наличие двуличных людей; • В следствии этого иногда возникают конфликты, клевета, неправдивые слухи и сплетни; • Никто не умеет нормально готовить; • Низкая квалификация персонала; • Пофигизм и лень сотрудников; • Некомпетентность руководства и неумение (или нежелание) директора со всем этим бороться; • Сильная отдалённость директора от коллектива и непонимание того, что происходит внутри (или нежелание вникать); • Доверчивость директора и принятие эмоциональных решений вместо рациональных; • Мрачная, не уютная и холодная атмосфера; • Отсутствие возможности профессионального развития и карьерного роста; • Текучка кадров; • Неумение позитивно расставаться (все сотрудники уходили или негативно или с неприятным осадком). Подробнее>>

18.12.2018
Профільні технології

не продажник:
Ходил на собеседование менеджера по продажам. Договорились о созвоне позже, поскольку ходил еще на другое собеседование. Созвонились, сказали, что к вечеру перезвонят. Вечером я уже перезвонил — меня сбросили, на смс не ответили. Не серьезная контора, хотя по разговору и не скажешь. Подробнее>>

06.05.2015 | отрицательный отзыв
Тов «торгова компанія «агрохімічні технології» - хто труїть україну

Чи задумувались Ви коли-небудь де ми живемо, що ми їмо, чим ми дихаємо? Україна велетенськими кроками прямує у Європу. А задумались Ви чи потрібні ми будемо Європі з отруєними річками та озерами, вирубленими лісами, знищеним тваринним та рослинним світом? Україна, яка споконвіку була Житницею, сьогодні перетворилася на сировинний придаток для Європи чи Росії. Тай цю функцію мабуть скоро буде втрачено, Подробнее>>