ООО "Синево-Украина"

Киев, Николаев

Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, не доторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю - це пряма норма Конституції України. Куди мені потрібно звернутися, щоб достукатися до вищого керівництва, і щоб мене було почуто? Мені піти на телебачення, щоб допомогли провести розслідування, чи звернутись в МОЗ, чи в податкову, чи в прокуратуру? Жодна компенсація не поверне мені втрачене на робочому місці здоров'я, але я сподіваюсь на порядність і чесність вищого керівництва і сподіваюсь отримати необхідні кошти на лікування. Всі довідки і виписки з лікарень про хворобу можу надіслати повторно, або передати особисто. Заява на матеріальну допомогу написана була ще 21.01.2020 в 15.00 в центральному офісі (р.менеджер і комерційний директор свідки). Я - безробіна, мене звільнили під час карантину через захворювання. При звільнені не виплатили компенсацію на лікування, ще й з зарплати більше 10.000 грн вирахували, якщо точніше то майже 12.000. Я 4-й місяць знаходжусь без життєво необхідних препаратів і без їжі в очікуванні компенсації. Аналізи, які я здавала в Сінево всі заблоковані, але я встигла їх роздрукувати раніше, якщо потрібно можу надіслати. Скажіть будь-ласка, скільки ще має минути часу, щоб вирішилось моє питання. Мій стаж роботи в Сінево майже 10 років. Я вважала Сінево своєю другою родиною і чекала підтримки, а мене звільнили, щоб приховати моє захворювання і уникнути відповідальності.

2021-04-29  ol_ga

Я тоже работаю в данной компании и мне даже в голову не может прийти, что они так могут со своими работниками поступать, как написано тут. За все время что я работаю всегда все выплаты официальные, никаких авансов в конвертах. Коллега ушла в декрет, я с ней продолжаю общаться и тоже все выплаты ей делаются, никто никого не “кидает”

2021-05-01  alla028

Честно, слабо верится, что компания, у которой одни из самых высоких белых зарплат будет вести себя так с сотрудниками. Можно было бы поверить, если бы это была мелкая контора. Но тут серьезная компания с миллионным оборотом, не думаю, что они будут рисковать своей репутацией ради 10 тысяч гривен.

25.10.2021 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «ООО "Синево-Украина"»

Нравится работа
Впечатление о лаборатории очень хорошее. Встретила только приветливых, вежливых людей. Коллектив дружный, работаем вместе около 5 лет, мне это нравится, есть ощущение стабильности и уверенности в завтрашнем дне. ... Подробнее>>

13.10.2020
Синево

Была вакансия санитарки, приехала поговорили дали направление на медкомиссию. Сказали придти на стажировку. Пришла все в порядке, опять назначили собеседование. Потом через 4 часа отказала. Не понимаю зачем так унижать человека, если не собираешься брать на работу. Бесплатно чтобы поработали. И это знаменитая компания Синево

Беларусь, Минск