Швидко гроші

Никакого удобства. Нет ничего кроме стола и телефона, который трезвонит 24/7 и в основном неадекватные звонки. В одной должности свыше 15 ти должностей. Это кассит, инкасатор, уборщик, промоутер, ит специалист, наярующий как с коллцентра, фотограф, бегаешь клеишь расклейки/паришь в руки,охранник, ремонтируешь все сам. ищешь все сам. Сломалась крыша ищи людей, которые это смогут сделать... В этой шараге нет своих людей, которые смогли бы сделать ремонт, хим чистку и размещение какой то рекламы. Ты занимаешься этим сам...Море неадекватных клиентов каждый день.ты будешь плохим при любых раскладах.Нет кл заставляют искать на улице. Пока ты не улице тебе уже написали письмо от контроля качества, что у тебя много пропущенных звонков.Похвалы не дождешься (если ты плохо работаешь языком с начальством)Рекомендую ли я ? нет однозначно. Сделают с вас зомби...

Киев

16.04.2024 | положительный отзыв
По душі якщо активний

Швидко Гроші - робота для активних та комунікаційних особистостей. Так як обожнюю працювати з людьми - ця робота мені до душі.

09.04.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працювати в Швидко Гроші приность мені задоволення, бо тут я спілкуюсь з людьми допомагаю оформити кредит, є різні конкурси в компанії, зп вчасно виплачують, є різні способи отримати премії, загалом я ще й подружку влаштувала на роботу сюди тільки в інше місто

22.03.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Работала в Швидко Гроши,месяц назад уволилась, могу сказать что остались только положительніе воспоминания об этой компании. Глафик плавающий был, очень удобно, своеевременная оплата труда, премии кадждый месяц. Пару раз я даже за свои результаты выиграла призы от Швидко Гроши. Работа была рядом, при устройстве пошли на встречу подобрали отделение ближе всего к дому. Очень приятные коллеги, помогали очень. Взяли меня на работу совсем без опыта. Рекомендую для трудоустройсва
не нашла

10.03.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Если ты амбициозный, комуникабелен и хочешь развиваться, то тыдолжен поработать в Швидко Гроши, работа не очень сложна, главное выполнять все свои должносные обязаности, Хороший график, возле дома и карьерный рост обеспечен, большое количество общения с людьми и дружный колектив, что не мало важное!
не выявил

26.01.2024 | положительный отзыв
рекомендую

Працюючи вже 5й рік в компанії ШвидкоГроші, маю сказати перш за все про виплату зарплати, яка приходить завжди вчасно. Офіційне працевлаштування, тобто працівник "застрахований". Стабільна компанія, яка надає стабільний фінансовий дохід.
------

25.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в компанії Швидко Гроші з 2021 року, задоволена своїм дружнім колективом і керівництвом, вчасна оплата ЗП+премія
було б добре більше кількість днів відпустки якщо збираешься в подорож

24.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Спочатку боялась тут працювати, бо самі розумієте, кредити справа складна Але пропрацювавши тут рік можу сказати що це дуже цікава робота, багатофункціональна, з класним колективом та керівництвом,
Немає мінусів

22.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Влаштувалася працювати в Швидко Гроші нещодавно, перед цим почитала відгуки про компанію, були різні і позитивні і негативні. Вирішила на власному досвіді пересвідчитися як тут, і хочу сказати що дуже добре, чуйні і легкі у спілкуванні люди, на навчанні все мені доступно розповідали , ніхто не кричав , все супер. Заробітна плата влаштовує, графік теж, можно підлаштувати як тобі треба якісь дні, премії є. у воєнний час складно зараз знайти роботу, рада що влаштувалася сюди. Рекомендую.

16.12.2023
Швидко гроші

Працюю в компанії понад трьох років. Хочу сказати, що ті хто пише негатив просто ображені, що не змогли потрапити в крутий колектив. Крута компанії в якій зп приходить завжди вчасно, Колеги які завжди підстрахують, зручний графік, лояльне керівництво.
Нічого негативно в компанії ШвидкоГроші для себе не бачу.

15.12.2023 | положительный отзыв
Рекомендую!

В компанії ШвидкоГроші крута атмосфера, вмотивований колектив, який працює на результат. Адже в компанї чесно оплачуєтьс ялюдський труд, та цінують кожного співробітника.
За весь період роботи негативних моментів я не виявила.

15.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

стало дуже сумно, коли почитала негативні відгуки про компанію Швидко Гроші, я працюю тут вже 1,5 роки, мені все подобається, вчасна зп, крута мотивація, керівництво і колектив класні,завжди прийдуть на допомогу

13.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Дуже цікава робота,адже люди бувають дуже різними, всім поясни, до кожного знайди підхід.Але мені тут комфортно працювати. керівництво лояльне ЗП вчасно,працюю офіційно,відпустка лікарняні все оплачується, графік зручний,супер
Немає

30.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю не перший рік тут, і хочу сказати що явно не останній, дуже гарне ставлення до працівників, можливість заробити гарну ЗП та знайти хороших друзів ,я дуже задоволена

28.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Работаю в Швидко Гроши не первый год. Работой довольна, хорошая зп, кто хочет работать и зарабатывать эта компания для вас.
пока не нашла

27.11.2023 | положительный отзыв

26.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в компанії майже рік Задоволена на всі 100%, зп вчасна, офіційно працюю, премію заробляю, графік чудовий,клас

21.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працювала в швидко гроші понад 3х років, пішла в декретну відпустку) обо"язково повернусь, оскільки приємна атмосфера, всі привітні, допомагають в роботі, звісно вчасна оплата праці без затримок а іноді ще і раніше.
Для себе негативного в цій компанії я не знайшла

21.11.2023 | положительный отзыв
Рекомендую

В компанії дуже атмосферно, завжди розігруються цікаві подарунки як для клієнтів так і для співробітників, вчасна заробітня плата, вдячні клієнти приносять каву)))
Для себе негативних сторін я не знайшла)

17.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

работаю в Швидко Гроші 6 месяцев, зп всегда вовремя, премия тоже)можно договориться за выходные, классный молодой коллектив, увольняться не собираюсь))

17.11.2023 | положительный отзыв

пока не нашла

15.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Работаю в компании Швидко Гроши уже полгода,нравится,что есть тренинги,премии за качественную работу и ее вполне реально получить,конкурсы с подарками и быстрый карьерный рост

01.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Работаю в компании Швидко Гроши в Кривом Роге более 2-х лет, нравится что ты можешь себя реализовать, есть разные тренинги, возможность карьерного роста, руководство всегда может помочь
хорошо было б если количество дней отпуска за один раз было больше если вдруг длительная поездка

27.10.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в компанії ШвидкоГроші із задоволенням. Зп нараховують вчасно є премії офіційне працевлаштування, Не скрізь так, тому задоволена що стаж іде
нема

21.10.2023
Швидко гроші

Колектив дуже подобається, завжди підскажуть та поможуть в будь-якому питанні. Графік гнучкий, легко під себе підлаштувати. Керівництво лояльне та дружелюбне.
Поки що не бачу, все подобається. Графік підлаштовується. Оплата гідна

20.10.2023 | положительный отзыв
Гарний колектив та робота

Поки що не має. Все влаштовує.

13.10.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Подобається працювати в компанії тим,що зажди є підтримка, все офіційно, чесно, завжди допоможуть колеги, керівництво справедливе,де потрібно,вкажуть на помилки, а якщо потрібно похвалити, похвалять,і плюс премії, якщо постарався,премію отримав,якщо просидів просто, то відповідно така і зп
нема

11.10.2023 | положительный отзыв
ШвидкоГроші

Працюю в компанії більше року,мені подобається працювати в молодому та дружньому колективі з класним керівництвом. Варто зазначити стабільність компанії, адже саме цей фактор забезпечує комфорт та впевненість у завтрашньому дні. Працюючи в даній компанії, я ніколи не страждала від затримки...
Немає

03.10.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в команії вже більше 7 місяців,влаштовує все, відпустка оплачувана, зп завжди вчасно виплачують, є різні змагання з колегами,де можна отримати круті подарунки, ну і робота з юдьми це завжди кайф
мінусів поки не бачу

26.09.2023 | положительный отзыв
Швидко Гроші

Офіційне працевлаштування, оплачувані відпустки, лікарняні та декрет. ЗП ті що пишуть що маленька - просто не хочуть працювати, а сидіти не виходячи з відділення. А так ти гарну премію не заробиш. Система мотивації та гарні конкурси серед співробітників щомісяця.
Не завжди можна вдвох працювати

17.09.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю вже 2 роки, нарікань не маю. Звісно ЗП могла бути і більшою, але премія залежить лише від тебе та твоїх старань, тому не сиди на місці, старайся та отримаєш. Графік плаваючий, вихідні ставлять як тобі треба, якщо не має накладностей з іншими менеджерами. Керівництво справедливе, доброзичливе.
в принципі немає