вольф типография, город Киев

Киев

Не нашел

Я не долго поработал в компании, но хочу сказать, что это замечательное место. Здесь есть официальное трудоустройство, неплохая зарплата и хорошие условия. Раньше я уже имел дело с другой типографии, поэтому есть с чем сравнивать. Единственное, что мне не удобно с другого конца города добираться в офис, но само месторасположение хорошее) Здесь работает отличная команда!

15.11.2023 | положительный отзыв
работа просто супер

Ребята работа просто супер. Желаю всем такой .все делается вовремя и нет никаких проблем.
не нашла

13.11.2023 | положительный отзыв
Працюю у Вольф зовсім недавно

Працюю у Вольф зовсім недавно, влаштувався у січні. Але поки що все подобається. Зарплату платять вчасно, без затримок. Колектив чудовий. Дуже радий, що я тепер у вашій команді.
поки не бачив

08.11.2023 | положительный отзыв
Чистий та комфортний офіс

Чистий та комфортний офіс, сучасне обладнання на робочих місцях, дружній колектив, цікаві проекти))
НЕ БАЧИВ

26.10.2023 | положительный отзыв
Людський підхід від керівництва

Що мені подобається у роботодавця, так це колектив, можливості зростання, згуртованість. Людський підхід від керівництва
не помітив

24.10.2023 | положительный отзыв
Тут всё отлично

Тут всё отлично, от обучения, до работы! Хороший коллектив и руководство, все слышат друг друга и при необходимости помогают.

21.10.2023 | положительный отзыв
Тільки влаштувалась сюди

Тільки влаштувалась сюди. Кадровий відділ дуже уважний до кожного співробітника, завжди є можливість звернутися з особистого питання. Техніка безпеки також дуже важлива для цієї компанії, що робить моє перебування в затишному, завжди чистому офісі ще спокійнішим.
поки не бачу

19.10.2023 | положительный отзыв
Мені тут подобається.

Мені тут подобається. Зручне розташування офісу. Комфортні умови праці. Цікава робота. Друкарня, в якій цінується кожен співробітник.
не знайшов

16.10.2023 | положительный отзыв
Хороший график

Хороший график, комфортные условия труда, обучение, большой коллектив.

11.10.2023 | положительный отзыв
Молодий та дружний колектив

Молодий та дружний колектив, з відмінним почуттям гумору, можливість підробітку. Мені все подобається!

28.09.2023 | положительный отзыв
Не работала в компании лучше чем эта

Не работала в компании лучше чем эта, все прекрасно! От коллектива до офиса! Работодатель работает исключительно в белую, тут вас не обманут 100%, все честно и в срок.
все прекрасно

24.09.2023 | положительный отзыв
Приймають як у сім ю

Приймають як у сім ю,ваш наставник вас захищатиме у разі чого, пояснюватиме доки ви не зрозумієте все все все. Зарплату платять без жодних затримок
все норм

22.09.2023 | положительный отзыв
Нормальне сучасне підприємство

Нормальне сучасне підприємство, негативного нічого не можу сказати, тому що працюю там 3 роки, і проблем із ЗП не було, завжди все вчасно платили,
не помітив

19.09.2023 | положительный отзыв
Мене все влаштовує

Мене все влаштовує. Колектив прийняв мене чудово. Працюю 4 місяці. Проблем не виникало у плані з начальством та зарплатою.
все чудово

14.09.2023 | положительный отзыв
Влаштувався нещодавно

Влаштувався нещодавно, пропрацював 3 місяці на виробництві. І все просто чудово, гарні умови, все платять вчасно та колектив чудовий.
все чудово

04.09.2023 | положительный отзыв
Працюю в компанії понад рік

Працюю в компанії понад рік. І можу залишити лише позитивний відгук! Враховуючі попередній досвід роботи в різних компаніях, з впевненістю кажу, що робота в Вольф це приклад впевненості в майбутньому, стабільності та неймовірної атмосфери в команді.

02.09.2023 | положительный отзыв
Працюю в компанії з вересня 2020

Працюю в компанії з вересня 2020. Пройшло більше 2х років, компанія росте, класний офіс, колектив

27.08.2023 | положительный отзыв
Працювала більше ніж рік, все було довподоби

Працювала більше ніж рік, все було довподоби. Звільнилась, бо виїхала в інше місто. Можу рекомендувати роботодавця.

21.08.2023 | положительный отзыв
Честность. Ответственность. Хорошее отношение к сотрудникам.

Честность. Ответственность. Хорошее отношение к сотрудникам.

13.08.2023 | положительный отзыв
Стабільна оплата

Стабільна оплата, чіткий графік роботи з можливістю вийти додаткові зміни (не нав язують). Чуйний відділ кадрів-завжди підкажуть і проконсультують
не мае

12.08.2023 | положительный отзыв
Официальная зарплата

Официальная зарплата, всякие новогодние ништяки в виде подарков радуют. Новичков обучают, есть люди которые реально помогают и советом и делом.

27.07.2023 | положительный отзыв
Пропрацював дизайнером тут три роки

Пропрацював дизайнером тут три роки. У компанії багато плюсів – живі робочі ситуації, велика допомога від керівництва, взаємодія з класними фахівцями.
незначні

26.07.2023 | положительный отзыв
Цікава робота для людей, хто любить спілкування з людьми

Цікава робота для людей, хто любить спілкування з людьми. Хороші умови праці, гідна і завжди своєчасна виплата зп, оплата відпусток та лікарняного.

23.07.2023 | положительный отзыв
Я точно не шкодую, що влаштувався у Вольф

Я точно не шкодую, що влаштувався!) відмінний колектив, що розуміє та поважає керівництво, зарплата вища, ніж очікував, і завжди своєчасна.
не має

23.07.2023 | положительный отзыв
Працюю 2 роки тут

Працюю в компанії 2 роки, гідна зарплата, хороший колектив, лояльне керівництво, додаткові бонуси та премії
в мене все гаразд

18.07.2023 | положительный отзыв
По зп - норм

По зп - норм, обіцяні гроші під час працевлаштування мені платять, затримок немає. По роботі у реалі великий обсяг, але й гроші платять добрі.
нема

13.07.2023 | положительный отзыв
Хороший колектив

Хороший колектив, розумієче керівництво та хороші умови праці. Дуже приємно тут працювати, офіс затишний. Є можливість реалізувати свої навички. Найкраще місце роботи на моєму досвіді.
все добре

01.07.2023 | положительный отзыв
Достойна компанія, яка розвивається та дбає про інтереси як своїх клієнтів, так і своїх працівників.

Зараз вже працюю в іншій компанії, але з теплотою та посмішкою згадую Вольф. Я там провела 4 роки . Навчилась дуже багато чого, так як прийшла після інституту одразу і почала займатись дизайном. Достойна компанія, яка розвивається та дбає про...

28.06.2023 | положительный отзыв
Умови хороші.

Відмінна компанія, де дають можливість розвиватися у фінансовому та професійному плані. Проводиться навчання. Умови хороші.

26.06.2023 | положительный отзыв
Крута друкарня!

Крута друкарня! Зробили листівки раніше за термін! Якість супер! За обсяг зробили гарну знижку! Працюватиму з ними ще! Рекомендую!
все добре

18.06.2023 | положительный отзыв
Повний соц. пакет, стабільні виплати

Повний соц. пакет, стабільні виплати, у відпустку йшов вчасно, звільнився через переїзд, але залишився в добрих відносинах як з колегами, так і з керівниками.