агентство мерчендайзинга - Приятные руководители, помогают в обучении. Даже после стажировки, если есть сложности, всегда помогут. Подобрали удобный маршрут на пол дня.

Автор:Vfhecz23

Работа контролируется.

19.03.2024 | положительный отзыв
підробіток

Я зараз підробляю в даній компанії, раніше працювала мерчандайзером. Дуже зручно, що я, (перебуваючи у декретній відпустці) може в телефоному режимі стажирувати людей і заробляти. Зароблені мною гроші виплачують. Після закінчення відпустки планую працювати в агентстві мерчандайзингу

05.03.2024 | положительный отзыв
Робота непогана

Робота непогана, влаштовує графік роботи ( виконав роботу і можеш бути вільним, виходжу на роботу і в 10 і в 11 годин, як в мене получається), щонедільна оплата труда. Керівник нормальний, допомагає в роботі.
Багато роботи займає робота з додатком

23.02.2024 | положительный отзыв
Якщо є бажання працювати то кар єрне зростання тут швидке

Якщо є бажання працювати то кар єрне зростання тут швидке, навіть якщо немає вищої освіти. Хороший коллектив у моєму регіоні, за інші не знаю. Зручний график. Заробіток залежить від кількості та якості виконаної роботи.
Нестабільна робота додатку

18.02.2024 | положительный отзыв
Работа норм

Робота нормальна, є стабільність в виплаті зарплати, оплата праці кожний тиждень, гнучкий графік роботи.
додаток іноді працює з перебоями

25.01.2024 | положительный отзыв
Возможен карьерный рост

Было бы желание работать. Карьерный рост без образования, хороший коллектив, удобный график. Есть своя система подготовки. З.п. зависит от выработки и качества.
Иногда глючит приложение

25.01.2024 | положительный отзыв
Не погана компанія

Є можливість кар єрного зростання. Можна просто додадково підробляти допомогаючи стажувати нових співробітників.
Є система штрафів за погане виконання

23.01.2024 | положительный отзыв
Работа нормальна

Работа не из легких. Нада уметь работать с приложением мобильным и многа общаца на магазине. Деньги мне платят за работу раз в неделю, памагает супервайзер, график работы класный, я сама выбрала магазины в которых хачу работать.
багато информации

05.01.2024 | положительный отзыв
Працюю 5 років

Працюю в компанії більше п*яти років. Є нюнси ( нововведення які не завжди подобаються), але якщо я так давно працюю, значить їх можна виконати. Зарплату отримую вчасно, Маю гнучкий графік роботи. Робота така як і інші роботи в даній сфері.
часто треба обновлювати додаток

25.12.2023 | положительный отзыв
Заработная плата всегда своевременная

Получил профессиональное обучение в этой сфере. Обязанностей много, но работа интересная. Заработная плата всегда выплачивается своевременно.
Иногда далеко ехать в торговую точку

25.12.2023 | положительный отзыв
Не жалею, что устроилась в эту компанию

Работаю недавно. Пока все понятно, иногда ситуации сложные но выполнимые. З.п. платят вовремя. Заработок можно смотреть в приложении в любое время, что очень удобно. Зарплата зависит от нагрузки и качества выполненной работы. Пока не жалею, что устроилась сюда работать.
Неофициальное оформление

18.12.2023 | положительный отзыв
Робота ОК

В даній компанії підробляю. Я працюю продавцем в Епіцентрі. Мені запропонували робити викладку товарів по замовникам саме в магазині де я працюю. Маю достойний заробіток, гнучкий графік, стабільну виплату (щотижневу).
інколи погано працює додаток

05.12.2023 | положительный отзыв
гость

Працюю в компанії давно. Основні критерії по яким я орієнтуюсь щодо порядності - є виплата зарплатні за виконану роботу, в даній компанії проблем з оплатою праці нема. До війни платили раз в місяць, зараз кожну неділю є виплата, гроші не...
додаток працює повільно іноді

19.11.2023 | положительный отзыв
Робота хороша. Колектив нормальний, керівник допомагає в роботі. Гроші платять стабільно ( раз в тиждень).

при стажувані багато інформації

05.11.2023 | положительный отзыв
Робота рекомендую

Робота не погана, стабільно платять зарплату. Працюю не повний робочий день, маршрут підходящий. Взаєморозуміння з керівництвом є. Рекомендую
іноді погано працює додаток

26.10.2023 | отрицательный отзыв
агентство мерчендайзинга: Петров Рукавишникова Курочка Анна Стасюк Козлина и другие

Господин директор и его компания, после событий в Украине 22 года, кинула всех на зарплаты, так как люди разъехались и больше не выходили на работу. при этом обещали выплатить Прошёл годы заработанные деньги никто не собирался возвращать она вам всё вернётся!

26.10.2023 | отрицательный отзыв
агентство мерчендайзинга: Кидалово, днище

Кинули всех натзарплаты во время начала боевых действий
Ноль

23.10.2023 | положительный отзыв
Не самая сложная работа

Пришла без опыта. Провели стажировку, показали и все рассказали. Первое время помогал супервайзер т.к. информации для новичка много. Работа нравится.
Нет официального оформления

19.10.2023 | положительный отзыв
Можливий підробіток на вільний час

Стільки вже понаписували що і додати нема чого. Я собі шукала підробіток на не повний робочий день, реально на пару годин - я це отримала. Звісно і з.п. відповідна за витрачений час.
Під час сирени потрібно приривати роботу і ховатись у сховище

06.10.2023 | положительный отзыв
робота ок

Працюю в компанії давно, не без нюансів. Бувають дні коли погано працює додаток, бувають і проблеми з інтернетом, але базова робота - викладка товару на магазині робиться без проблем, робота не тяжка. Головне що виплата зарплати кожний тиждень і без...
звітність

04.10.2023 | положительный отзыв
Можно работать без специального или высшего образования

Здесь берут на работу без специального или высшего образования и даже без опыта работы в этой сфере. Очень тщательно обучают, есть своя система. Первое время супервайзер помогает, а если занят то есть служба поддержки которая всегда поможет и подскажет. В...
Контролируют работу, есть штрафы за плохое качество

26.09.2023 | положительный отзыв
Работа как работа

Работа как работа, скажу прямо: на сегодняшний день нормальная, особо не тяжёлая и оплата соответствует загрузке... и кстати, если мало денег выходит по з.п. то всегда можно взять тут же подработку
Есть система штрафов и вычетов, в принципе как и в многих компаниях...

18.09.2023 | положительный отзыв
робота

Працюю недавно, спочатку тяжко було - у них є додаток, там багато всього , мені казалось ніколи непойму як працювати, а зараз смішно.... все просто на стільки, що капець. Боялася йти на цю роботу, читала негативні відгуки, тепер по своєму...

05.09.2023 | положительный отзыв
Робота норм

В даній компанії маю підзаробіток. Працюю мерчиком на дитячому харчувані і в своєму магазині взяв інших замовників, виставляю товар і маю додатковий заробіток. З керівником маю гарні відносини, в роботі допомагають. Зарплату отримую стабільно, раз в неділю виплата на картку....

10.08.2023 | положительный отзыв
Работаю недавно. Работа нравится.

Работаю недавно, работа нравится. Ситуации бывают разные, иногда не совсем справедливые, но любое несправедливое замечание или штраф можно оспорить и деньги начислят обратно. Все заработанные деньги можно смотреть в приложении в любое время, это очень удобно! Зарплата зависит от нагрузки...
Неофициальное трудоустройство.

06.08.2023 | положительный отзыв
Підробіток

Працювала до війни в даній компанії супервайзером. Наразі беру підробіток по стажуванні мерчандайзерів. Робота віддалена, оплата стабільна.
З свого боку мінусів не бачу

24.07.2023 | положительный отзыв
Робота хороша

Добрий день, хочу виразити подяку даній компанії. Працював я в даній компанії ще до початку війни. Як почалася війна, вимушений був виїхати з окупованої території. Коли приїхав в незнайоме місто розгубився, не було роботи, шукав приблизно 2 місяці, ситуація була...
на любій роботі є якісь трабли, але воно все вирішується з керівником.

24.07.2023 | положительный отзыв
Работа нравится

Получила профессиональный опыт, за что огромное спасибо. Работа нравится. Здесь получится только у тех, кто не боится обязанностей, содержательных заданий и развития. Заработная плата всегда выплачивается. Всё реализуется если выкладываться добросовестно.
Система штрафов

09.07.2023 | положительный отзыв
Норм робота

Праця нормальна, як і в інших компаніях аналогічних послуг. Обслуговую магазину недалеко від дому, коли маю вільний час беру підробіток. Оплата своєчасна, відносини з керівництвом нормальне.
багато інформації про додаток і інструменти якими ми користуємося.

04.07.2023 | положительный отзыв
Хороший новый опыт и заработок

В данный момент работаю мерчиком, тяжеловато т.к. впервые занимаюсь такой деятельностью, но все же. Получаю новый опыт. Думаю, что в дальнейшем будет легче работать даже в других компаниях. Пока все устраивает, а дальше будет видно.
Детализированная отчетность, проверки.

25.06.2023 | положительный отзыв
Робота непогана

Робота непогана, все просто, зробив свою роботу і отримав гроші. Оплата щонеділі. Працюю в магазинах до яких зручно добиратися, про це обговорили з начальником. Я зайнята не повний робочий день.Субота та неділя вихідні.Все влаштовує по роботі
може трохи додаток тяжко дається