AmoreShop

Такое змеиное кубло, словами не передать, во всех отделах. Вакансии постоянно висят, на самом деле мест нет, берут чтобы поработал за спасибо. На собеседовании говорят что оплачивается стажировка и все, на самом деле отстажировавшись 1,5 недели никто ничего не выплатил. Тебя сто раз обсмотрят, Обсудят, только выходишь с кабинета и закрываешь дверь, сразу все разговоры о тебе. Старые сотрудники ничего не делают, работают новенькие и стажеры. Главный девиз этой компании это Кофе и сигареты, перекуры через каждые 10 15 минут. На складе непонятно что творится. Никому не советую!

08.12.2023 | отрицательный отзыв
AmoreShop

Прочитав все плохие отзывы, сначала не поверила, поскольку первое впечатление было хорошее. Но это только первое... Во первых, нет никакой дисциплины. Говорят, что за опоздание штраф и обязательно по пропускам приходить, но когда заходите в офис, это жесть. Постоянно все в курилке либо на кухне. Больше половины рабочего времени проходит не на рабочем месте. Во вторых, когда приходит новый сотрудник, обучать его особо никто не хочет. Все заняты "важными" делами в курилке. Бегают туда через каждых 20 минут. Но потом претензии к новенькому, почему ничего не научился. В третьих, будьте ...
Удобная развязка, сразу возле метро. Есть кухня. Это все из позитивного.

06.12.2023 | положительный отзыв
AMORESHOP

Працюю тут другий місяць та розумію, що нарешті знайшла роботу своєї мрії. По всім критеріям (зарплата, колектив, відношення начальства, соцпакет, можливість кар'єрного росту) я задоволена та маю надію, що залишусь тут надовго.
Нема

04.12.2023 | положительный отзыв
AMORESHOP

Робота менеджера з продажу в компанії AmoreShop - це неймовірний досвід! Я отримала можливість співпрацювати з чудовою командою та продавати високоякісні товари. Моя посада дозволила мені розвивати навички ведення бізнесу та клієнтського обслуговування.
Не знайшла

04.12.2023 | положительный отзыв
AMORESHOP

Моя робота на посаді "Менеджер з розвитку бізнесу" у компанії AmoreShop - це захоплюючий досвід. Завдяки цій посаді, я маю можливість активно взаємодіяти з клієнтами та розвивати наш бізнес. Компанія надає велику свободу та підтримку для втілення ідей. Робоче середовище дружелюбне, і колеги завжди готові допомогти.

03.12.2023 | положительный отзыв
Обожнюю свою роботу

Обожнюю свою роботу, тому що кожен день - нові виклики, але завдяки якісним продуктам та відмінному сервісу, продажі летять вгору. Компанія піклується про своїх співробітників, надаючи можливості для професійного зростання. Раджу всім, хто хоче поєднати розвагу з роботою, обрати АмореШоп

29.11.2023 | положительный отзыв
АмореShop завжди купую косметику

АмореShop завжди купую косметику, у них оригінальні бренди і завжди швидка доставка. Обслуговування тут завжди швидке та й менеджери ввічливі.

28.11.2023 | положительный отзыв
AMORESHOP

Робота в AmoreShop - це надзвичайно вдячне заняття. Ми пропонуємо клієнтам найкращі товари зі світу краси та догляду за волоссям, завжди готові допомогти підібрати оптимальний варіант і це мені дійсно дуже подобається. Моя команда - це справжні професіонали в сфері краси та працювати тут одне задоволення.
Нема

23.11.2023 | положительный отзыв
AMORESHOP

Влаштувалася сюди після тривалого декрету, переживала дуже, але дарма. Тут чудовий колектив, який допоміг мені швидко влитися у роботу. Зарплата хороша, та й графік нормований, немає такого, щоби тобі дзвонили в неробочий час і просили щось зробити, це плюс.
Мінусів поки що в роботі не знайшла, бо працюю тут лише третій місяць.

21.11.2023 | положительный отзыв
AMORESHOP

Працюючи на посаді "Менеджер з розвитку бізнесу" у компанії AmoreShop, я відчув справжню радість від професійного зростання та досягнень. Моя роль включає аналіз ринку, розробку стратегій продажів та встановлення партнерських відносин. AmoreShop - це місце, де ідеї вітаються, а інновації поощряются. Команда, яка завжди готова допомогти, і велика кількість можливостей для особистого та професійного росту роблять цю компанію найкращим місцем для кар'єрного розвитку.
Поки немає, все влаштовує)

20.11.2023 | положительный отзыв
AMORESHOP

Робота в компанії "АмореШоп" - це незабутнє досвід для мене. я мав можливість працювати в дружній і професійній команді. Велика увага приділяється розвитку співробітників та наданню можливостей для саморозвитку. Я отримав багато корисних навичок і вражаючий досвід в експертній сфері.

13.11.2023 | положительный отзыв
AMORESHOP

Це місце, де я можу втілити свої ідеї та креативні проекти в життя. Наша компанія постійно розвивається та розширюється, і це завжди цікаво. Колектив дуже подобається, а оплата праці гідна.
Не знайшла)

10.11.2023 | положительный отзыв
AMORESHOP

Уже полгода работаю в Аморешопе, занимаюсь в основном контентом. Могу сказать, что коллектив у нас отличный, меня сразу приняли и я нашла здесь много новых друзей. Начальство требовательное, но современное и понимающее. График у меня не нормированный, что тоже плюс.

10.11.2023 | положительный отзыв
Зарплата хороша

Вже четвертий місяць тут працюю консультантом. Коли прийшла сюди на співбесіду, дуже переживала, що мені не вдасться. Мені одразу пообіцяли, що всьому навчать, так і сталося. Влилася я в роботу буквально за місяць, та й з колективом добрі стосунки склалися....

28.09.2023 | отрицательный отзыв
amoreshop: Перспективна та цікава робота

Всім привіт. Я чинний працівник колл центру AmoreShop і хочу подякувати всім своїм колегам за можливість працювати в такому професійному колективі. Працюю в просторому офісі, маю сучасну техніку та комфортні умови для продуктивної праці. А ще що здивувало, так це фірмові подарунки від компанії. Цікава робота з доволі зручним графіком роботи.
Відсутність тимбілдингів кожного місяця

27.09.2023 | положительный отзыв
Робота в Amoreshop

Мені подобається працювати в AmoreShop. Компанія цінує працівників, намагається заохочувати, що дуже важливо. Вітається прагнення заробити. Працюю вже тривалий період часу, все влаштовує. Коли прийшла сюди, зовсім не мала досвіду. Заробіток пристойний, робота приносить задоволення. Кожен день пізнаєшь щось новеньке....

18.09.2023 | положительный отзыв
AMORESHOP

Я працювала в Аморешопі 2 роки на посаді контент-менеджера, готувала статті до публікації, власне керувала контентом. До моїх обов'язків також входило планування вмісту сайту та просування бренду за допомогою оптимізованих текстів. Колектив сподобався одразу, всі прийняли мене з радістю та розповіли, що я маю робити. Спочатку лякали великі обсяги роботи. Не знала, за що вхопитися. Дякувати колегам, все вдалося розпланувати чітко і по графіку. У зв'язку з переїздом та складностями прийшлося покинути посаду, але не жалкую про роботу в компанії ні на мить.

18.09.2023 | положительный отзыв
Очень рада быть частью команды!

Спасибо за приобретенный опыт! В период безработицы попала в AmoreShop и не минуты не пожалела об этом! Коллектив дружный, готовы помочь в непонятной ситуации. Условия работы простые комфортные, оплата прозрачная. Тот случай, когда самостоятельно развиваешься и получаешь при этом удовольствие...
------

15.09.2023 | положительный отзыв
Відгук Armoreshop

Всегда мечтала, чтобы работа приносила удовольствие. Это как раз тот случай! Вначале переживала, что не справлюсь. Как оказалось, совершенно напрасно. Компания надежная, условия работы комфортные. Коллектив дружный, всегда можно обратиться за помощью. Когда устроилась на работу не имела опыта, теперь...

13.09.2023 | положительный отзыв
Достойні умови праці

Працюю у компанії вже не перший рік. Умови роботи підходять для тих, хто не боїться відповідальності. Усі питання вирішуються мирно, колектив дружній. Керівництво готове йти на зустріч. В AmoreShop цінують ініціативних працівників, є перспективи кар’єрного зростання. Відчула це на власному...

01.06.2023 | отрицательный отзыв
AmoreShop

Відправила резюме на позицію "Контент менеджер (перевод сайта с русского на украинский язык)" та "Менеджер интернет магазина". Через декілька днів зателефонувала hr менеджер, поспілкувались декілька хвилин щодо позиції контент менеджера (коротка телефонна співбесіда). Після чого мені запропонували пройти тестове завдання, яке заключалось в перекладі однієї позиції товару. Надіслали на Viber тестове завдання, переклала, відправила. Через декілька годин мені відповіли, що, на жаль, вибір зроблено на користь іншого кандитата. Ну ок, не підійшла по якимось критеріям, буває. Відразу ж у Viber запитала чи вільна ще позиція "Менеджер интернет магазина", на що ...
Не мала можливості побачити позитивні сторони.

26.01.2022
AmoreShop

Вот уже который год натыкаюсь на постоянно появляющиеся вакансии от этой шаражкиной конторы. По всей видимости текучка и люди бегут. А они набирают новых за бесплатно ибо л..х не мамонт, л..х не вымрет, и молоденьких дурочек полным полно. Если вы пойдете на вакансию оператора кол центра, будьте готовы к тому, что на испытательный срок вас закинут на склад собирать заказы Подробнее>>

01.12.2021
AmoreShop

По началу всё красиво и классно, на собеседовании!Берут на должности людей, на которых ещё может не быть обязанностей и накидывают по мере того, как начальница не хочет делать, чтобы ты не просиживал штаны. smm отдел великие звёзды все, менеджера по закупкам, руководитель отдела это вообще отдельный разговор, слишком с большой короной и её помощница, всех обсуждают, как будто в селе Подробнее>>

25.05.2021 | положительный отзыв
AmoreShop отзыв Дарина

Дарина:
  Работаю в компании уже около полугода. Поначалу было сложно адаптироваться, поскольку работала раньше в другой сфере. Пришла на оператора 1с (сборщик заказов). Работа динамичная, время проходит быстро, нравится, что график удобны 2 через 2, иногда беру дополнительные смены. Руководитель и коллектив мне нравятся, с самого начала помогали. Зарплату выплачивают каждый месяц по 2 раза, что тоже хорошо. Раньше работала в магазине, часто зарплату задерживали, тут такого пока что не наблюдаю.. Из минусов могу назвать то, что в конце стажировки нужно проходить "мини экзамен", отвечать на вопросы руководителю. Я очень волновалась и из за этого чувствовала себя не комфортно.

Киев

25.03.2021 | положительный отзыв
AmoreShop отзыв Настя

Настя:
  Работаю около 5 лет. Мне нравится. Есть рост (проверено на себе), замечательный коллектив, своевременная и адекватная зарплата. Да, зарплату платят не за красивые глаза, а за работу. Ну так сейчас везде в нормальных компаниях. И действительно есть возможность участвовать в развитии самой компании. Нравится, что есть корпоративы,

Киев

29.03.2021
AmoreShop

а вас не смущают что хорошие отзывы пишут одни и те же люди? Справа вверху от имени вы можете видеть эту информацию!! И теперь прочитайте огромное количество негативных отзывов, которые пишут точно разные люди! Им вы рты не закроете! Может самое время провести реформы внутри компании, а не жаловаться на бывших коллег. Вам не стыдно вместо того, чтобы заниматься работой Подробнее>>

29.03.2021
AmoreShop

Спочатку все було чудово, на співбесіді вам розкажусь все як найкраще, навіть пообіцяють англійську мову для співробітників. Перший день ти прибуваєш у легкому шоці від кабінетів та ставлення людей до роботи. Коллектив справді дружний, але ніхто не розуміє що треба робити, окрім як перекидати свої задачі один на одного. Постійні плітки, неприємний запах, таргани. Дають техніку, яка доволі стара та Подробнее>>

21.03.2021
AmoreShop

Люди, очнитесь! Не компания, а мечта. Если вы хотите работать среди уродов, как моральных, так и внешних, то вам определенно сюда. Здесь вы точно будете находиться в атмосфере засаленных волос, обгрызенных, грязных ногтей, ресниц 5д, вонючих судочков, которые будут открывать прямо за соседним столом, а также постоянной моральной давки и унижений от руководства(маты, крики, штрафы)!!В офисе тараканы, как настоящие, так Подробнее>>

19.02.2021
AmoreShop

Атрофированы способности по решению задач Вечное приукрашивание слухов и обсуждение всех ситуаций кроме рабочих Сброс обязанностей на других людей Отсутствие карьерного роста указанного в вакансии Отсутствие дружного коллектива указанного в вакансии Отсутствие мозга у многих работников компании.Отсутствие корпоративной этики Подробнее>>

21.01.2021
AmoreShop

Минусов очень много. Директора магазинов (а за период моей работы их сменилось достаточно) тупые овцы. Поначалу ведут себя как профи, улыбаются в глаза. А потом чувствуют себя чуть ли не владельцами компании! Находят себе любимчиков среди работников и те стучать начинают! Настоящее змеиное кубло!Каждый пытается друг друга подсидеть, сделать пакость. Очень часто недостачи бывают,потому что сами продавцы подворовывают. А потом

Украина, Одесса

16.12.2020 | положительный отзыв
AMORESHOP

особых недостатков не могу выделить
На данном этапе я своей работой полностью довольна, хоть и работаю совсем недавно, всего 1 месяц, но уже успела понять что к чему. Устроилась сюда в колл-центр. Компания растет и развивается, а значит и персонал с ней вместе. Коллектив подобрался на удивление хороший, со многими удалось сдружиться и найти общий язык, конечно помогают как новичку войти ...

Киев, Тирасполь