15.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

стало дуже сумно, коли почитала негативні відгуки про компанію Швидко Гроші, я працюю тут вже 1,5 роки, мені все подобається, вчасна зп, крута мотивація, керівництво і колектив класні,завжди прийдуть на допомогу

15.12.2023 | положительный отзыв
Рекомендую!

В компанії ШвидкоГроші крута атмосфера, вмотивований колектив, який працює на результат. Адже в компанї чесно оплачуєтьс ялюдський труд, та цінують кожного співробітника.
За весь період роботи негативних моментів я не виявила.

26.01.2024 | положительный отзыв
рекомендую

Працюючи вже 5й рік в компанії ШвидкоГроші, маю сказати перш за все про виплату зарплати, яка приходить завжди вчасно. Офіційне працевлаштування, тобто працівник "застрахований". Стабільна компанія, яка надає стабільний фінансовий дохід.
------

10.09.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працювала в компанії Швидко Гроші раніше, потім пішла в декрет. Всі виплати отримала без проблем, оскільки тут офіційне працевлаштування. 3 місяці тому повернулась на цю роботу, і не пожалкувала. Думаю що на довго тут затримаюсь.

22.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Влаштувалася працювати в Швидко Гроші нещодавно, перед цим почитала відгуки про компанію, були різні і позитивні і негативні. Вирішила на власному досвіді пересвідчитися як тут, і хочу сказати що дуже добре, чуйні і легкі у спілкуванні люди, на навчанні все мені доступно розповідали , ніхто не кричав , все супер. Заробітна плата влаштовує, графік теж, можно підлаштувати як тобі треба якісь дні, премії є. у воєнний час складно зараз знайти роботу, рада що влаштувалася сюди. Рекомендую.

11.10.2023 | положительный отзыв
ШвидкоГроші

Працюю в компанії більше року,мені подобається працювати в молодому та дружньому колективі з класним керівництвом. Варто зазначити стабільність компанії, адже саме цей фактор забезпечує комфорт та впевненість у завтрашньому дні. Працюючи в даній компанії, я ніколи не страждала від затримки...
Немає

10.03.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Если ты амбициозный, комуникабелен и хочешь развиваться, то тыдолжен поработать в Швидко Гроши, работа не очень сложна, главное выполнять все свои должносные обязаности, Хороший график, возле дома и карьерный рост обеспечен, большое количество общения с людьми и дружный колектив, что не мало важное!
не выявил

23.08.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в компанії вже 5 років. Зручний графік роботи, завжди вчасно оплачують зарплату, щомісячні премії,офіційно працевлаштування. Керівництво з розумінням ставляться до своїх працівників ( далеко не кожна компанія може цим похвастатись). Ще жодного разу не пожаліла що влаштувалась саме в цю компанію

21.11.2023 | положительный отзыв
Рекомендую

В компанії дуже атмосферно, завжди розігруються цікаві подарунки як для клієнтів так і для співробітників, вчасна заробітня плата, вдячні клієнти приносять каву)))
Для себе негативних сторін я не знайшла)

13.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Дуже цікава робота,адже люди бувають дуже різними, всім поясни, до кожного знайди підхід.Але мені тут комфортно працювати. керівництво лояльне ЗП вчасно,працюю офіційно,відпустка лікарняні все оплачується, графік зручний,супер
Немає

26.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в компанії майже рік Задоволена на всі 100%, зп вчасна, офіційно працюю, премію заробляю, графік чудовий,клас

01.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Работаю в компании Швидко Гроши в Кривом Роге более 2-х лет, нравится что ты можешь себя реализовать, есть разные тренинги, возможность карьерного роста, руководство всегда может помочь
хорошо было б если количество дней отпуска за один раз было больше если вдруг длительная поездка

09.09.2023 | положительный отзыв
Швидко Гроші

Працюю більше року,хотіла би висловити свою повну задоволеність роботою у компанії. Це місце, де я відчуваю себе цінним членом команди і отримую можливість постійного розвитку. Компанія пропонує стимулюючу робочу атмосферу, де впевненість у власних здібностях поєднується з колективним духом співпраці,конкурентна...
Відсутні

03.09.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Вже давно працюю в Швидко гроші і міняяти роботу не збираюсь. Зарплату завжди виплачують вчасно, ще й завжди є премії- як на мене дуже приємний бонус). Керівництво завжди прислуховується до своїх працівників, що теж дуже важливо. Робота офіційна, відповідно є оплачувані відпустки і лікарняні.

23.04.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Подобається працювати в Швидко Гроші тим що зручний графік, всьому навчають допомагають якщо якісь питання, вчасна виплата зп і головне що офіційна робота і оплачують отпуск і лікарняні
немає негативних сторін, клієнти різні бувають але все подобться

12.09.2023 | положительный отзыв
Чудове місце роботи

Працюю в компанії з вересня 2022, дуже зручний період адаптації, крутий колектив і завжди є до кого звернутися за допомогою, тут є всі умови для розвитку і зручної праці. Лояльне керівництво, прозорі умови щодо підвищення. Задоволена бути частиною команди
не знайшла

17.11.2023 | положительный отзыв
Рекомендую

работаю в Швидко Гроші 6 месяцев, зп всегда вовремя, премия тоже)можно договориться за выходные, классный молодой коллектив, увольняться не собираюсь))
пока не нашла