16.09.2023 | отрицательный отзыв

дякоємо працівникам з кухні за смачний обід ,і довозка Подробнее>>

30.05.2022 | положительный отзыв
CVG Украина

Ви п.Паук не з нас знімайте допомогу 6тис.а з майстрів і бригадирів!ми свою роботу і план виконуємо ,чому вас ставлення до нас таке не справидливе,для чого нам стільки майстрів і бригадирів,вони ж нічого не [censored] ви не виходити на виробництво і не подивитись як вони працюють.Міхал Церман завжди виходив на виробництво,майстри і бригадири працювали,в Цермана всі були на одному рівні Подробнее>>

15.01.2022
CVG Украина

П.Міхал Церман,як щоб читав такі відгуки він вже би вийшов на виробництво і дивився, як працюють майстри і бригадири ,церман би вирішив всі ці проблеми ,він не допустив ,що про це цвг таке писали він би тих майстрів скоротив на раз .не то шо Паук разом з Розую .Люди втікайте з того позорного підприємстра,нема смислу сидіти за таку Подробнее>>

13.11.2021 | положительный отзыв
CVG Украина

Якийсь час пропрацювавши технологом на cvg Ukraine, я зіткнувся з незрозумілим явищем. Пан Мица в.г (також відомий як "Excel master", "Калькулятор", "Анжеліка", "Mr.DownTime") є абсолютно некомпетентним керівником але в той же час, він геній зі створення непотрібних табличок в Excel. Хлопці, які працюють в Тех.відділі, справжні спартанці, бо терпіти таке кожного дня, не просто важко... З працівникам, поводить себе в Подробнее>>

03.11.2021 | положительный отзыв
CVG Украина

Чи ви вже геть подоріли, на тій роботі?Куда ви даєте то чудо двохметрове на майстра, при п.Церману то довгоноге за два тижня зняли з майстра, вона тупа як валянок.Я не дивуюсь Розі, яка пропихає своїх коліжанок з якими бухає.Ну ви п.Ярослав [Л.] за які заслуги .Це ж як вам треба було дати, щоб ви нам дали такого майстра, щей на Подробнее>>

03.09.2021 | положительный отзыв
CVG Украина

1.зарплата мала2.немає понаднормових3.багато гастарбайтерів4.kq зміна В прийшов працювати побачив майстрову клоуна, яка толком не може пояснити елементарних речей своїм працівникам5.Майстрова подає поганий приклад працівникам таким чином що швидше йде на обід на хвилин 10. 6. Не розуміє суті роботи оскільки прийшла з іншого проекту , пів року толку 0 Подробнее>>

27.08.2021 | положительный отзыв
CVG Украина

На заводі появилась нормальна криса. Не появилась а була дуже давно. Але тепер вона під крилом падруги деректора персоналу Наталі. Якій доносять багато цікавого. А взамін отримує сертифікати за хороші ідеї написані по третьому колу.якими хвалиться по заводу. Нарешті відновили набір людей на роботу і в неї буде менше часу лазити по заводу цілий день.збирати пльотки та придумувати нові історії. Подробнее>>

10.06.2021 | положительный отзыв
CVG Украина

а пан Паук це повна протилежність.ЗП піднімають раз на рік(на 200 грн) і то,коли вже люди на прєдєлі зупинити виробництво,рукавиць нема,футболок нема,зате є жилети,які дико парять. Ви б постояли 8 годин на конвеєрі як ми (всі мокрі від темпу роботи),то бажання дати синтетичну жилетку замість синьої футболки відпало б раз і назавжди! Подробнее>>

22.04.2021 | положительный отзыв
CVG Украина

в нас на цвг немає чого дивуватися! В нашій зміні Розалія набирає майстрів тільки своїх подружок з якими тусується та бухає... За часів коли був ще деректор Міхал Яну поперли за її тупість та хамство, видно що подруга бере собі подібних. Тому такий капець робиться, а люди за копійки як пахали так і пашуть!

Ивано-Франковск

25.03.2021 | положительный отзыв
CVG Украина

а насправді на заводі бардак. В суботу нас не виводять на лінію ні наших тестерів, бо на місце людей йдуть всі майстри і бригадири майже в повному складі. Дивно, що Розалія Михайлівна то покриває, бо як заганяєшся на конвеєрі нема коли води випити і в туалет відійти то бригадир не замінить хоча має то робити, а як в суботу йти, Подробнее>>