30.08.2023 | положительный отзыв
Пропозиція роботи

Запрошуємо на роботу оператора виробництва Вимоги: здатність розрізняти кольори відповідальність уважність до деталей орієнтація на результат. Ми пропонуємо: навчання за рахунок роботодавця офіційне працевлаштування позмінний графік роботи безкоштовне довезення на роботу та з роботи ...
+=+=+=+

26.04.2024 | положительный отзыв
робота Fujikura

якщо шукаєш роботу зараз, телефонуй 06747182828. Виробництво проводки для автомобілів.

10.10.2023 | положительный отзыв
ergerer

роботою задоволений, попав в дуже класну команду, бригади не баран, завжди підтримує команду
нннема

12.06.2023 | положительный отзыв
подарунки Фуджікура

недавно компанія проводила конкурс дитячої творчості, подарунки як я знаю роздали усім учасникам, дочка отримала гарний набір канцеляський набір

19.01.2024 | положительный отзыв
відгук фудіжкура Львів

робота мені ся подобає, тут дуже файні умови роботи, ніц не треба плати за транспорт коли везуть на роботу

28.08.2023 | положительный отзыв
робота

зараз я проживаю за кордоном, але ту на заводі робив, все добре

30.04.2023 | положительный отзыв

Щиро вітаю Fujikura Ukraine із 7 річницею

17.07.2023 | положительный отзыв
Фуджікура

до повномаштабного вторгнення на територію України москалів я працювала на даному заводі, але прийшлося з дітьми виїхати до Польші
все було добре

13.06.2023 | положительный отзыв
без заголовку

класний бригадир, завжди підтримує команду, якщо потрібно то завжди допоможе в усьому що стосується роботи

12.06.2023 | положительный отзыв
--------

Умови роботи в Fujikura дозволяють співробітникам реалізувати свій потенціал на повну потужність.
////

01.11.2023 | положительный отзыв
робта Фуджікура

я думаю що це найкращий роботодавець у Львівській області
немає і не можу бути

10.03.2023 | положительный отзыв
робота Fujikura

Fujikura - це компанія, яка дійсно дбає про своїх співробітників Подробнее>>

27.03.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Львів

Я працюю в цій компанії вже кілька місяців і дуже задоволений своїм вибором. Подробнее>>

19.04.2023 | положительный отзыв
Fujikura

Факт низької плинності кадрів свідчить про велику цінність, яку компанія приділяє своїм співробітникам
дуже гарно налагоджена робота в даній компанії, тому немає що негативного написати

23.02.2023 | положительный отзыв
Fujikura

В компанії Fujikura використовуються найновіші технології та методи роботи Подробнее>>

13.06.2023 | положительный отзыв
Фуджікура

Компанія прагне збільшити свою глобальну присутність і розширює свої можливості на міжнародному рівні, тому працюючи в Fujikura, ви матимете можливість розвиватися в міжнародному середовищі.
Fujikura nema

20.06.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

Фірмова культура компанії Fujikura сприяє взаємодії, співпраці та творчому вирішенню завдань
nemae

04.10.2023 | положительный отзыв
Fujikura Lviv

мені робота подобається, претензій немаю

27.12.2021 | положительный отзыв
Супер робота

На роботу та з роботи довозять, на заводі харчують безкоштовно. Залишається працювати (як і на будь-якій іншій роботі) 8 год на день і стабільно і вчасно отримувати заробітну плату. Подробнее>>

13.03.2023 | положительный отзыв
Fujikura

Дякую за високотехнологічні та комфортні робочі місця, що надаються співробітникам компанії Fujikura Подробнее>>

27.12.2021 | положительный отзыв
Дякую за роботу

Одні позитивні сторони в роботі, нічого важкого немає, головне бажання працювати. Подробнее>>

08.02.2024 | положительный отзыв
FUJIKURA

нормальна робота, класний бригадир і команда.

24.05.2024 | положительный отзыв
Запрошуємо на роботу

Друзі, якщо вас цікавить робота яка не потребує ніякого досвіду, то запрошуємо Вас до нас. Безкоштовний довіз на роботу і з роботи. Ну дуже смачні обіди. Також ми БРОНЮЄМО !!! Усі деталі тільки за телефоном: 067 471 82 82
все все дуже добре

27.03.2023 | положительный отзыв
work Fujikura

У цій компанії завжди панує позитивна атмосфера та сприятливі умови для розвитку та зростання, що дозволяє нам досягати нових успіхів Подробнее>>

19.06.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

Компанія Fujikura забезпечує стабільність та довгострокові перспективи для своїх співробітників.
ytvf

05.04.2023 | положительный отзыв
Fujikura

The company has a system of employee training and development, which allows me to constantly improve my skills and knowledge.
There are no negative aspects, everyone is satisfied

28.12.2021 | положительный отзыв
Цікава робота

Робота має бути в задоволення! Подробнее>>

15.02.2023 | положительный отзыв
Рекрутери компанії Fujikura

Рекрутери добре підготовлені та ввічливі, вони завжди готові відповісти на питання та допомогти кандидатам зрозуміти процес набору. Крім того, рекрутери компанії Fujikura підходять до кожного кандидата з увагою та професіоналізмом,... Подробнее>>

31.08.2023 | положительный отзыв
працівник заводу Фуджікура

Збір використаних батарейок якй проводить компанія в якій я працюю - це надзвичайно важлива ініціатива, оскільки відходи електронної техніки можуть викликати серйозну шкоду довкіллю, якщо їх не видаляти належним чином.

13.04.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

Робота в компанії Fujikura дає можливість розвивати та вдосконалювати професійні навички.
vse good