15.02.2024 | положительный отзыв
столичная ювелирная фабрика

Выбирал браслет в подарок сестре, обратился за помощью в Столичную ювелирную фабрику. Сразу же оценил высокий уровень сервиса. Сотрудники проявили не только профессионализм, но и искреннее желание помочь. Благодаря их рекомендациям нашел идеальный вариант, который полностью соответствовал всем требованиям. Порадовало...
Все хорошо

14.02.2024 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Люблю свою роботу за цікаві завдання та дружній колектив. Тут вчуся новому щодня. Керівники підтримують, завжди можна звернутися за порадою. І приємний бонус, гідна заробітна плата та вчасна виплата)))
Все гуд)

08.02.2024 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Пишаюся, що працюю в такій крутій компанії, де справжній професіоналізм і взаємна підтримка. Завжди рада приходити на роботу!
Все гуд.

28.12.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Горжусь тем, что являюсь частью этой компании. Здесь ценят профессионализм и качество работы. У нас отличные условия для профессионального развития. Рекомендую!
Все хорошо

28.12.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Столичная Ювелирная Фабрика уважает своих сотрудников и ценит наш вклад. Я чувствую, что мое мнение важно, и что моя работа действительно имеет значение. Это придает мне сил и вдохновение продолжать расти и развиваться вместе с компанией.
^__^ отрицательных сторон нет

21.12.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Вже кілька років я працюю в колл-центрі Столичної і вважаю, що це одне з кращих місць для роботи. Мені подобається спілкування з клієнтами та можливість допомагати їм обирати ідеальні прикраси. Керівництво завжди відкрите до нових ідей, і це дуже мотивує!

14.12.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Дуже зручне розташування офісу, своєчасна зарплата. Колектив тут - просто золото, завжди готові допомогти і підтримати. Мені подобається, що завдання тут різноманітні та креативні, що дає змогу зростати професійно. І, звісно, не забуваємо про корпоративні заходи - вони завжди веселі та допомагають зміцнити командний дух.

07.12.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

В Столичной Ювелирной Фабрике замечательная атмосфера. Работа интересная, зарплату платят вовремя без задержек :)
Даже не знаю....

06.12.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Я хотів би висловити свою подяку компанії за ініціативу щодо поліпшення умов для персоналу. Нещодавно ми впровадили кілька нових плюшок, які значно покращили наше робоче середовище
Іноді моя робота може бути викликом через високі очікування клієнтів та деталі, які необхідно врахувати. Однак, завдяки підтримці команди, ми завжди справляємося.

30.11.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Здесь всегда интересно, каждый проект - это новое творческое приключение. Хорошее место для работы.
Все оки