21.04.2023 | положительный отзыв
Отзыв : Компанія тек, тов «торгова електрична компанія»

Постачальник електроенергії і газу для підприємств, заводів, готелів, непобутових споживачів, малого бізнесу і населення. Понад 700 компаній обирають нас як постачальника за вигідними тарифами на електроенергію для підприємств. Ми пропонуємо індивідуальний графік оплат та повний доступ до даних споживання, юридичний та консультаційний супровід.

18.09.2020 | положительный отзыв
23.11.2015 | положительный отзыв
Отзыв на : Красилівська центральна районна лікарня

Я оставляю отзыв о больнице, потому что там работают врачи, которые спасают людям жизни. Мы с мужем были женаты уже четыре года, а детишек не получалось заводить. Нам посоветовали врача гинеколога Ивана Йосиповича, он удивительный человек, к каждому находит подход, и первоклассный специалист. Это я проверила на себе. Он хорошо меня принял, я сделала УЗИ, сдала с мужем некоторые анализы, врач изучил мою проблему, и назначил лечение мне и мужу. Через некоторое время я поехала на проверку, динамика у меня была не положительная. В конце концов я забеременела, сейчас я на шестом месяце беременности, ждем мальчика, это было для меня Подробнее>>

02.11.2014 | отрицательный отзыв
Отзыв на : Рівненська центральна міська лікарня

Хочу оставить свой отзыв и общие впечатления от посещения городской по месту моего проживания больницы. Первое что сразу придает негативным эмоциям - это безразличие врачей к пациентам. Я например работая в месте, где возможно приобрести болезнь туберкулеза, постоянно проверяю свое здоровье флюорографией. И вот, когда я пришел, сразу пошел в кабинет, в котором постоянно делал эту процедуру. Во-первых, в нужном кабинете, было закрыто и написано обращаться в другой кабинет. Когда я обратился в тот кабинет, то мне сказали, что врача нет, и не знают когда вернется. Вы, мол, ждите, может 10 минут, может 1-2. Потом начали спрашивать а зачем мне Подробнее>>

18.06.2024 | положительный отзыв
Компанія подобається,

Компанія подобається, все платять вчасно. Роботи багато, хто працювати не любить, тому тут не сподобається. У компанії активно просувають кар єрними сходами, зп біла, що радує
поки не стикався

24.03.2024 | положительный отзыв
Стабільна компанія.

Стабільна компанія. Зручно дістатися. Непоганий колектив. Зарплата повністю біла.
все класно

14.03.2024 | положительный отзыв
Хороша компанія

Хороша компанія, яка знаходиться в зручному місці, всередині – стильний офіс. Різні графіки роботи, а головне офіційне працевлаштування, відповідно, зарплата вся біла і її чітко виплачують без затримок.
Все класно

25.02.2024 | отрицательный отзыв
Волинська фондова компанія: хороший досвід

компанія дає можливість постійно навчатись і набувати нового досвіду, якщо хочеш розвиватись то маєш усі можливості для цього
важко буває в спілкуванні з клієнтами, які мають завжди свою правду і не хочуть слухати

25.01.2024 | положительный отзыв
Не погана компанія

Є можливість кар єрного зростання. Можна просто додадково підробляти допомогаючи стажувати нових співробітників.
Є система штрафів за погане виконання

12.01.2024 | отрицательный отзыв
Стильком stylecom.ua: нормальна компанія, але роботи багато

Працював довгий час на складі комірником. Все було добре, платили зарплату коли обіцяли, нормально відносились
Часом було зимно на складі, думаю, що економили на опаленні і роботи ставало ще більше і більше, а зп така сама.