16.06.2022 | положительный отзыв
Охоронна фірма \"Шериф\"

Дуже хороша компанія,швидко реагують на тривоги,охоронці чемні і поряд з ними знаходишся в безпеці.\r\nНіколи не чув і від друзів поганого про них також раді що користуються послугами Шерифа.\r\nМінусів не бачу... Подробнее>>

14.06.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Барс-Секюріті, охоронна фірма»

Основное название: Барс-Секюріті, охоронна фірма Сфера деятельности: Услуги: Охрана Страна: Украина Адрес: г. Киев Рейтинг компании: Рейтинг 1,80/5,0 Просмотры: 1 Всего отзывов: 2 Описание деятельности: охрана строительных обьектов,проблемных строек и т д Автор: Никита (работал(-а) в компании и знает её изнутри) Дата начала работы: 2014 г. Дата увольнения: 2015 г. Подробнее>>

22.02.2022 | отрицательный отзыв
Шериф – это опасность, Шериф – это афера

Стрижов, будучи мерзавцем ты считаешь: когда тебя обижают – это плохо, а когда ты воруешь у друзей и партнеров – это бизнес! Опустись на землю и посмотри на себя со стороны. Вместо успешного бизнесмена ты увидишь жалкого, смердящего поддонка Стрижова Дмитрия... Подробнее>>

04.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Охоронна компанія, в якій я працюю надає високоякісну підготовку і диспліновану команду охоронців. Це дозволяє нам впевнено виконувати наші обов'язки.
Затримали зарплату на один день

21.11.2023
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Працюю в компанії вже майже пів року і можу сказати, зарплату вивлачують чітко, новачків підтримують та навчають головне дійсно мати бажання! Компанія постійно розвивається і хороші перспективи для активних людей.)
Був конфлікт з начальником але він швидко вирішився

10.11.2023 | положительный отзыв
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Класна компанія, вроді всі адекватні графік сам вибрав в якому мені удобно робить і зп вовремя. Так шо не прогадав, добре влаштувався на роботу.
Немає

08.11.2023 | положительный отзыв
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Работаю в компании, начальство относиться хорошо, график лично для меня комфортный, зп выплачивают вовремя
пока меня все устраивает

13.04.2021 | положительный отзыв
ТОВ Охоронна компанія "Укри"

б т "Айдаровець" Не даремно їх розформували на вимогу Європи вульгарний, брехун обіцяв одну зарплату а платив менше зняв з мене 4250 грн за форму а привіз подерту вонючу жах , текучка 90 %. Умови ні чайника, ні м/х як хоч так чергуй . Ввів штрафи не зрозуміло за що, це повний п ц. Обходьте цю кантору дорогою !

Львов

10.03.2021 | положительный отзыв
ТОВ Охоронна фирма Элит

не таропятся паднимать зарплату вот и не возвращаются к ним работавшие раньше.
есь такие но немнога. единственно отдали все по задолжености сразу . ...

Киев

23.06.2020
Охоронна компанія Укри

Прийшов на охоронну, на початку почав красиво рохказувати про хороші умови праці. В реальності коли почав працювати ЗАТРИМКА ЗАРПЛАТИ,ЗВЕРХНЄ СТАВЛЕННЯ (мат за матом при розмові до працівників ,як до худоби) ,Прийшов на одну зарплату получаю зовсім іншу меншу. Найгірша охоронна фірма в якій я працював. Василь Журбенко він же позивний "Шаман" волонтер АТО неадекватна людина яка обманює своїх працівників
Немає ...

Львов