27.02.2024 | положительный отзыв
Працюю дизайнером

Працюю дизайнером. Стабільна заробітна плата, точне формулювання завдань, керівництво йде назустріч працівникам. Робота із цікавими замовленнями, які є завжди.. Допомога людям у виборі.
все норм

17.03.2024 | положительный отзыв
зрозумів, що помилився

Звільнився і зрозумів, що помилився. Манна небесна не сиплеться просто так, скрізь треба працювати, а в деяких місцях – пахати.
не бачив

21.12.2023 | положительный отзыв
Багато чого навчилася тут

Багато чого навчилася тут у професійному плані. Неробам там не місце))) їх вимітають на раз два)) Якщо хочете рости професійно, то рекомендую. Враження залишилося дуже позитивним.
немає

27.11.2023 | положительный отзыв
мені це місце подобається

Не знаю хто як вважає, а мені це місце подобається. Хороший заробіток, відмінний графік, душевний колектив і начальство, що розуміє.
не побачила

22.05.2024 | положительный отзыв
Зарплату вчасно видають

Зарплату вчасно видають без затримок на цілий місяць. І за обов язками тут правильно розподіляють навантаження і навчають, де що не зрозуміло.
все нравится

22.04.2024 | положительный отзыв
завжди з тобою на одній хвилі

Безпосереднє керівництво – територіальні менеджери завжди з тобою на одній хвилі, ані тиску, ані спілкування зверхньо. Ну і всякі дрібниці: презенти на свята, корпоративи
ще не було

14.02.2024 | положительный отзыв
Мене все влаштовує.

Відпрацював якийсь час, зарплату не затримують, проходжу навчання тощо. Мене все влаштовує.
не помічав

23.02.2024 | положительный отзыв
завжди були готові допомогти

У компанії подобається передусім взаємодія. Наприклад, на новій посаді мене не залишили одну і завжди були готові допомогти, дуже гарні люди працюють у колективі.
не бачила

14.03.2024 | положительный отзыв
Хороша компанія

Хороша компанія, яка знаходиться в зручному місці, всередині – стильний офіс. Різні графіки роботи, а головне офіційне працевлаштування, відповідно, зарплата вся біла і її чітко виплачують без затримок.
Все класно