20.01.2020 | положительный отзыв
Work Force (ООО Вокфорс) кадровое агентство - отзыв пользователя Отзыв от сотрудника Work force о работе в компании

Отзыв от сотрудника Work force:
Я вот в Work force пришел на вакансию подсобника сначала. Поработал, привык, потом обучился еще на пару професий и заменяю по надобности на линии. График с устра и до 8 вечера.Деньги выдают без вычетов, но последнее время задерживают стабильно на пару дней. Здесь если приноровится к темпу работы, то дело пойдет. Есть карьерный рост. И вообще стабильно тут.

Санкт-Петербург, Россия, Санкт-Петербург, Чкаловский проспект, 15/29; БЦ "Печатный двор 1" - 5й этаж

16.02.2022 | положительный отзыв
OTTO Work Force

По роботі було так шо мав їхати на одну вакансію але перед виїздом пару днів сказали що буде інша робота для мене. Я трохи розстроївся, але детально все описали і робота вже відповідала тому що обіцяли мені в офісі. Зп вчасноі без затримок на карту. Податки платяться і можна робити карту побиту. Житло на 3+ але близенько тому це компенсує Подробнее>>

20.10.2021 | положительный отзыв
OTTO Work Force

Я замахав координаторів і весь офіс по тих виписках по податках на шо скільки куди йде. І коли ти розумієш нашо ти платиш податки. Наші люди не навчені до того і думають шо в польші береться все з повітря бо там такий цілющий євросоюз. Але то все податки. Так шо коли їдеш в польшу то будь готовий шо своїми оуками Подробнее>>

18.10.2021 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «OTTO Work Force»

... Подробнее>>

19.06.2021 | положительный отзыв
OTTO Work Force

Міняють вакансію на гіршу коли вже ідешь! З меньшою зарплатою, замість 14 злотих відправляють на 12. Кажуть по 15 злотих немає місць. Дуже велики побори пориїзду ( за одяг 400 злотих, за документи 300 злотих, за оформлення 300 злотих, за поселення 250 злотих).Великі штрафи за все завгодно, 200 300 злотих! Ось і виходить відробив місяць на руки отримав 1200 1600 Подробнее>>

19.06.2021 | положительный отзыв
OTTO Work Force

6 причин, чому вам не варто зв’язуватись з Отто Роман Роман 49 сек назад Якщо ви хочете поїхати на роботу в Польщу через Отто. 6 причин, чому вам не варто зв’язуватись з Отто: — 100%, що вам нададуть недостовірну інформацію про розмір з/пл. і умови роботи іще на початковому етапі спілкування, в Україні, а дізнаєтесь ви про це уже в Подробнее>>

05.11.2018

Вадим:
Якщо ви хочете поїхати на роботу в Польщу через Отто. 6 причин, чому вам не варто зв’язуватись з Отто: — 100%, що вам нададуть недостовірну інформацію про розмір з/пл. і умови роботи іще на початковому етапі спілкування, в Україні, а дізнаєтесь ви про це уже в Польщі (у львів. офісі перед поїздкою мені говорили, що з/пл. брутто – 15.66 зл./год, виявилося – 14.66; уже в Польщі познайомився з людьми, яких Отто відправляло на завод, а приїхали на склад; з одного взагалі якась особа з Отто взяла 1000 грн. «за сприяння»); — дорогий доїзд. На старенькому вантажному мікроавтобусі, який перероблений під пасажирський, за поїздку Львів-Ополе (там польський офіс Отто), 522 км, у серпні 2018 платили 1150 грн., в той же час квиток на автобус Київ-Ополе, 1054 км (у два рази довше), можна було купити за 700 грн. Тобто ціна за кілометр у перевізника від Отто вийшла десь у 3,5 рази вища; — є імовірність (уже було з іншими людьми), що 1-2 тижні після приїзду в Польщу ви змушені будете жити за свій рахунок, поки дочекаєтесь роботи, на яку приїхали; — відмова Отто надавати Додаток №1 до Договору (уже після приїзду в Польщу), де описується, які бонуси і за що Подробнее>>

08.11.2023 | положительный отзыв
Отзыв сотрудника Diyorbek о компании Work force

nice
no

04.09.2023 | положительный отзыв
Отзыв сотрудника Данияр о компании Work force

обман обманывают work force ltd, если не верите я вам докажу напишите мне на ватсап 87073042438 Данияр
work force ltd

10.08.2023
Отзыв сотрудника Сергей о компании Work force

Полный лохотрон. Особенно менеджер под вымышленным именем Михаил. Сайт у них на,, тильде,, сделан, левый короче. После того как оставляешь заявку на работу в Великобритании на этом сайте, предлогается связаться с менеджером по WhatsApp или Telegramm. И тут тебя сразу берут в оборот. Типо срочные вакансии, в течении 15 дней можно вылетить. Но нужно запрос на визу, запрос в визовый центр, срочно заполнить анкеты о здоровье и прочяя @уйня. Просят копию паспорта и фото 3*4. Потом шлют на компе напечатаны Типо договора, Типо договор от работодателя и так далее. Просят ...