06.10.2023 | отрицательный отзыв
ООО «АЛЬФА ПРЕМИУМ ГРУП»

Офіс далеко від метро. На співбесіді начальниця хамила. Здається, її звати Тетяна. Дівчата співробітниці налякані, ходять тихенько на носочках перед нею. І постійне хамство, на співбесіді намагається принизити. Роботи буде багато, 10 12 фірм вести, плюс виконувати інші доручення головбуха, які вона скаже, і які у вакансії не заявлені. Короче, рабство.
Немає

04.08.2023 | положительный отзыв
ООО «АЛЬФА ПРЕМИУМ ГРУП»

Вдячний знайомому, що прийшов в цю компанію. Мені все подобається, і керівництво і колектив і умови.
Немає

04.08.2023 | положительный отзыв
ООО «АЛЬФА ПРЕМИУМ ГРУП»

Як на мене чудова компанія, жодного разу не підвели, не образили та не обманули! Всі обіцянки виконуються, гроші виплачуються вчасно, до співробітників людський підхід. Працюю з сином вже більше ніж півроку і все подобається. Якщо ти відноситься до роботи серйозно то і до тебе керівництво ставиться з повагою і вдячністю. Звичайно були такі особи, які приходили працювати, при цьому на роботу забивали, спали, могли випити, то такі довго не затримуються, до них відповідно і таке ж ставлення. А якщо бути людиною і працювати, то все чудово.
За пів року нічого поганого не помітив. Все добре.

10.05.2023
24.03.2023
ООО «АЛЬФА ПРЕМИУМ ГРУП» отзыв Окси

Окси:
  Рекомендую, но только если готовы работать, а не просиживать дни

22.03.2023
ООО «АЛЬФА ПРЕМИУМ ГРУП» отзыв Виталий

Виталий:
  Компания огонь! Если выполнять свои функциональные обязанности (инструкцию), то все выплачивают и вовремя. Даже выдают премии, за предотвращение хищения или поимку/задержание вора.

21.03.2023
ООО «АЛЬФА ПРЕМИУМ ГРУП» отзыв Евгений

Евгений:
  Не выплачивает зарплату сотрудникам.

08.09.2021
ООО «АЛЬФА ПРЕМИУМ ГРУП»

Информация по поводу выплат зарплат на ООО «АПГ» по ссылке https://youcontrol.com.ua/ru/c и ещё несколько уголовных производств. ...

05.08.2020
ООО «АЛЬФА ПРЕМИУМ ГРУП»

Хотілось би більше зарплату. Та покращувати завжди є що, але треба бути людиною і не нагліти. Також можливо ще треба сказати про форму. На деяких обьектах форму просто дарують через рік, якщо в тебе немає порушень.
Відповідальне ставлення. Чого не вистачає в побуті привозять . Не дурять. Начальники нормальні, з якими можна розмовляти. Потрібно не косячити і все буде добре. ...

15.04.2020 | положительный отзыв
ООО «АЛЬФА ПРЕМИУМ ГРУП»

В общежитии нет семейных комнат. Для нас это очень не удобно!
Работаем уже больше года. Приехали на работу вместе с мужем , так как у нас в посёлке совершенно нет работы. Здесь вахтовый метод работы, а график мы себе выбрали сами, какой нам подходит. Зарплата без задержек .В целом нас всё устраивает , работать можно! ...