29.12.2015 | отрицательный отзыв
Перша Приватна Броварня

Бывалый:

++++Хороший дружный коллектив, народ простой, без захеров, нового человека в команду принимают без проблем —(Про Радомышль Житомирская область) При приёме на работу рисовались золотые горы и обещания, в результате задержка зарплаты на два и более месяца, директор завода тупая, сумасбродная, выскочившая из тайги, людей за людей не считает, чужие достижения выставляет за свои, а провину за свои просчёты и промахи сваливают на своих замов и начальников цехов, требует выполнения нереальных планов, а на ремонт оборудования не выделяет ни копейки. В простоях виноваты люди, а не убитое и изношенное оборудование с которого выжимаются все соки. Ребятки, пока у руля Радомышельского завода будет эта русская сумасбродка на руководящие должности (особенно мастер цеха, начальник цеха розлива) не идите.
20.11.2014
Отзыв сотрудника о работодателе Пивоварня Броварня

Руководство уличено во лжи и не желании соблюдать законодательство РФ.
Нет ... Подробнее>>

27.03.2014 | отрицательный отзыв
Приватна газета

ЧП ИД «Приватна газета» Подробнее>>

24.10.2015 | положительный отзыв
ТОВ Приватна справа

Під іменем ТОВ "Приватна справа" проходить набір на офісну роботу (там різні оголошення)Назва фірми ніде не фігурує, і при зустрічі вам її ніколи не називають (забирайтеся звідти відразу). Потім запрошують на співбесіду і починають вішати лапшу на так званих курсах, поступово виманюєчи гроші на книги, семінари.Одне з тих прізвищ Сывак Виктор Николаевич тел.0976224331 Подробнее>>

21.11.2022
Перша М‘ясна Компанія

Гость:
Працювала в цій компанії півтора місяці. Зразу все наче норм, обіцяють зарплату нормальну і оформлення. Потім це оформлення постійно відкладають на потім. Зарплата постійно з затримками, і треба весь час ходити випрошувати щоб дали хоч щось. Часто можна було почути "а зачєм тєбє зарплата? Тєбє что деньги нужны?" Обіцяли одну ставку, в результаті видали набагато менше. На резонне запитання чому зарплата менша, начальство реагує зовсім неадекватно, один спочатку починає доказувати тобі що тобі почулось, і вони таке не обіцяли, другий просто на тебе кричить і намагається задавити психологічно, мотивуючи це тим що йому не сподобався мій тон і моє запитання. І що вони говорили за цю ставку але це якби я виконувала більше обов’язків. Я просто встала і вийшла. Про графік. Його в тебе немає. Спочатку кажуть що графік є. В мене він був з 12.00 і до 21.00, але на ділі це не так. Ти працюєш і вранці, і до пізньої ночі, забиваєш закази, робиш акти звірок, і купу других дрібних задач, які всим треба зараз і в цю хвилину. У вихідний, менеджери можуть звонить щоб просто уточнить чи ти точно забила заказ(в суботу) а в неділю ти працюєш Подробнее>>

03.09.2022
АЛД Автомотів Україна/ALD automotive Ukraine/ТОВ Перша лізингова компанія

Насправді вийти з асоціації лизингодавців це дивна історія, але формат веденя бізнесу ald automotive в Україні дає зрозуміти причини.Подвійна бухгалтерія, з/п у конвертах, протизаконна переховування авто від зсу, постійні обшуку сбу та прокуратури.Французьська ширма і типовий бізнес часів януковича Подробнее>>

27.05.2022 | положительный отзыв
Отзыв : СК Перша

Более 4х лет прошло с тех пор как заключила договор с СК “Перша”. За все годы произошло всего два аварийных случая. В результате одного из них обратилась в страховую т.к. повреждения были значительные. Летом прошлого года, в результате града машина была здорово повреждена. Вызвала аварийного комиссара, который на месте осмотрел транспортное средство и заполнил необходимую документацию для выплат компенсаций. Вопрос.Обязательно ли всегда обращаться в СК? Нужно ли к ним обращаться если повреждения небольшие?

Украина, Харьков, пр-т Гагарина 17

19.11.2021 | положительный отзыв
Перша Кава

Олена:
Побачила свого часу вакансію офісного працівника.Самопрезентація компанії на просторах інтернету виглядала гідно, компанія знаходилася поряд з місцем проживання, робота мені знайома, зарплату в об’яві вказали як конкурентоспроможну. Відповіла молода жінка, представилася директором. З перших хвилин: — вимогливий тон абсолютно недоречний для спілкування з кандидатом ( кандидат ще не працівник і не підлеглий); — ухиляння від прямих відповідей на запитання, склалося відчуття ніби змагалася з кандидатом, а не зацікавлена у побудові команди. Я подумала мабуть жінка дуже професійна, тому вимоглива до інших і відправила резюме англійською. Та й все ж таки компанія експортно- імпортна. Здивування було великим, мене попросили перекласти його українською. От- такої. Вікторія її ім’я, до речі. Згадала. Але як ви розумієте перекладати його після таких перших вражень жодного бажання не було. Подробнее>>

28.09.2020
Перша рекламна компания

Дуже не порядочний начальник цеху Мирослав Олександрович все не якісне виготовлення продукції препідносить власнику як помилки нових співробітників після чого їх штрафуе або звільняє і набирає нових (його особиста схема)

Украина, Киев

03.08.2018 | положительный отзыв