13.02.2017 | положительный отзыв

Софія:
Працювала у даній компанії, тому серед переваг мож у назвати вчасну оплата праці, дружній колектив та прогресивне керівництво . Проте, як і у будь – якій великій компанії існує бюрократизм. Подробнее>>

03.03.2017 | положительный отзыв

Андрій:
Працював у компанії більше року, це була моя перша робота у великій фірмі, тому на початку виникали труднощі із розумінням орг. структури. Хлібпром є не лише у Львові, але й у Вінниці. Компанія престижна, колектив дружній, керівництво розуміюче, і ніяких затримок з з/п. Тому мінусів, як таких то немає. Подробнее>>

07.06.2017 | положительный отзыв

Ігор:
Замість того щоб все змінювались на краще- то щоразу стає гірше. Починаються прямі знущання над працюючим колективом- то в кінці зміни замість свіжого хліба дають сухарі- хліб яким можна вбити когось,то ходять вночі- охороні дали наказ фотографувати хто хочаби око зажмурив.Людей не вистачає один працює за троіх зарплата однакова на 3 тис треба напахатись як нагрузки колосальні по зарплаті бачу міняти нічого не думають,ну взагальному бардак. Приходять на роботу мало- звільняються більше. Керівництво зі східної України і до людей ставляться по москальскі а робота на підприємстві дуже важка але людей вони не цінять. Плюси в тому — що є розвозка і аванс получка вчасно плюс що під рукою все свіжий хліб- булочка. Подробнее>>

21.08.2017 | положительный отзыв

Гость:
А якщо серьйозно — то бiзнес завалили,вiдмили купу бабла,заводи якi iм даром достались закрили або зменшили виробництво по максимуму.Спецiв розiгнали.Тiкайте звiдти,якщо Ви не Гондурас звичайно)) Подробнее>>

19.10.2017

Олександр:
Олександр : Яна : Лише недавно я закінчила університет, і як типовий студент була у пошуку роботи, коли зустріла на work.ua вакансію від концерну Хлібпром — вони шукали аналітика. Це було приблизно в березні 2016 року, в цей час я працювала в іншій компанії і з певних причин вирішила змінити поле діяльності. На моє резюме відразу відреагували працівники HR, домовились про співбесіду. Їздила я в цю контору певно разів 3, а так як місцерозташування їх по вул.Хлібній (район Пасічної,Метро), я кілька разів відпрошувалась з роботи, щоб потрапити до них. Відбір включав кілька етапів і ці етапи постійно продовжувались,то їм психологічні тести пройди, то аналітичне завдання в екселі, то в них змінилась обсатновка і їм вже не потрібно аналітика, але готові запропонувати іншу вакансію (фахівець з оцінки та розвитку персоналу), то ще раз пройди мільйон тестів, то ще завдання в екселі. Після численних завдань, я нарешті підійшла і мені запропонували роботу. І тепер кульмінація. Пятниця, я розповідаю своєму керівництву про своє звільнення, хоч робота в Хлібпромі не була основною причиною звільнення, але про нову роботу я звичайно ж розповідаю керівнику, який з полегшеним зітхненням розуміє, що я можливо найшла щось краще по спеціальності, Подробнее>>

06.11.2017 | положительный отзыв

Гость:
Народ обходьте стороною цю компанію .Кумовство та брехливість,в них в половини в самих малюнки з страшилками в голові світлим днем а особливо вночі.HR показуха та видимість роботи.Заради приколу якось їх тести намагався пройти досвідчений психолог так йому сказали що не пройшов.От умора)) Подробнее>>

15.11.2017 | положительный отзыв

Гость:
Ви не праві. Малюнки — це обов’язкова, затверджена процедура при оцінці кандидатів. Людина може бути хорошим фахівцем, але при цьому,наприклад, людський фактор в неї залишає бажати кращого. Ця проективна методика як раз допомагає компанії проаналізувати та оцінити ризики у разі прийому цього працівника на конкретну посаду, а також прийняти вірне рішення. Подробнее>>

30.11.2017 | положительный отзыв

Гость:
Хочете сказати що ті люди які пройшли Ваші тести а потім пропрацювавши в вас біля пяти років і ви їх вигнали за крадіжки в крупних розмірах були скритими дебілами яких ви не виявили? Подробнее>>

09.12.2017 | положительный отзыв

Олександр:
Гость : Народ обходьте стороною цю компанію .Кумовство та брехливість,в них в половини в самих малюнки з страшилками в голові світлим днем а особливо вночі.HR показуха та видимість роботи.Заради приколу якось їх тести намагався пройти досвідчений психолог так йому сказали що не пройшов.От умора)) Це правда! Подробнее>>