02.04.2024 | положительный отзыв
Катерина Шухніна відгуки

Вау, цей курс дав мені стільки! Перед початком думала, що буде нудно, ан ні. Інфа подана на ура, і тепер я почуваюся набагато впевненіше в крипті. Спасибки!

02.04.2024 | положительный отзыв
Михайло Хомич відгуки

Миха дает реальные инструменты для успеха. Очень благодарен!

01.04.2024 | положительный отзыв
Катерина Шухніна відгуки

Ніколи не думала, що тема криптовалют стане мені такою близькою. Цей курс показав, що фінансові інновації доступні кожному. Супер досвід!

01.04.2024 | положительный отзыв
Михайло Хомич відгуки

Проходя курс у Михаила, я отлично понял механизмы рынка. Миша Хомич – настоящий профессионал, который делится не только теорией, но и личным опытом. Это бесценно. Спасибо за новые возможности!

27.02.2024 | положительный отзыв
Михайло Хомич відгуки

Завдяки Михайлу Хомичу я почав бачити товарний бізнес абсолютно по-новому.

26.02.2024 | положительный отзыв
Михайло Хомич відгуки

Після курсу мої продажі пішли вгору. Велике спасибі Михайлу!

24.02.2024 | положительный отзыв
Михайло Хомич відгуки

Сподобалась атмосфера в чаті курсу від Міші. Тут завжди можна знайти відповіді на будь-які питання або просто обмінятися досвідом з однодумцями. Можливість спілкуватися безпосередньо з Михайлом та іншими менторами - це неймовірний бонус!

16.02.2024 | положительный отзыв
Формула книжкового бізнесу відгуки

Пройшовши цей курс, я відчуваю себе набагато впевненішим у своїх здібностях як автора. Особливу подяку хочу висловити Олегу та Миколі за їх невтомну роботу, цінні поради та натхнення, яке вони давали на кожному кроці.

14.02.2024 | положительный отзыв
Микола Матушевський відгуки

Після курсу відчуваю себе справжнім автором! Просто, доступно і надихаюче. Дякую за мотивацію

14.02.2024 | положительный отзыв
Олексій Остаповський відгуки

Курси Олексія? Це як відкриття нового світу! Знання ллється рікою. Вдячний за все!