30.08.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

працювала на даному заводі ще давніше але у Вінниці, у Львові не була, шкода що закрили завод, була хороша робота

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Уляна

Співбесідa при оформленні на роботу були проведенa на найвищому рівні

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Костя

Робота в компанії Фуджікура - це задоволення від роботи у чудовому колективі, де панує дружня атмосфера та взаємодопомога.

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв

наші дії і досягнення будуть найкращими свідченнями про переваги нашої компанії.

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Костя

Дякую компанії в якій я працюю за створення комфортних умов роботи, які забезпечують зосередженість та продуктивність в роботі

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Микола

Відчуваються великі переваги працювати в компанії, яка розуміє важливість роботи над важливими технологіями, як Fujikura

23.08.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Захоплююча атмосфера та високий рівень співробітництва в Fujikura роблять робочий день цікавим та насиченим

23.08.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

знаю що у Fujikura існує добре налагоджена система підтримки та навчання для розвитку професійних навичок.

20.08.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

У фінансовому плані не скаржуся, рівень оплати гідний. Зарплата біла та всі співробітники відразу оформляються за ТК. Компанія велика, працюємо із масштабними проектами. Це відповідальність, але тут є сенс відповідати за власні рішення та брати важливий вибір на себе.
все подобається

20.08.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Fujikura - це компанія, яка дійсно дбає про своїх співробітників, в компанії є безліч можливостей для кар'єрного зростання