23.12.2015 | отрицательный отзыв
0 0
Явир 2000 (yavir-2000)

Кплін:

42-річного полтавця, бійця спецпідрозділу «Альфа», якого сьогодні вбили під час проведення антитерористичної спецоперації у Слов’янську, розстріляли з машини охоронної фірми «Явір-2000″. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Сергій Каплін. «Раніше мені повідомляли, що ця структура входила до економічної орбіти Сівковича. Це просто охоронна імперія, з тисячами озброєних людей, господар – «регіонал», депутат Полтавської облради.
25.05.2026 | положительный отзыв
0 0
В Планета 2000 відчувається порядок.

Положительные стороны:
В Планета 2000 відчувається порядок. Робота організована, матеріали привозять вчасно. Колектив працює як команда. Керівництво цінує старання.
Отрицательные стороны:
нема
Подробнее>>

17.01.2026 | отрицательный отзыв
0 0
Поликвант 2000 — сборище неадекватных бабок и лживых малолеток в ТД Химмед

Отрицательные стороны:
Народ, даже не думайте соваться в этот Поликвант 2000, это реальный дурдом на выезде. В кадрах там окопалась абсолютно поехавшая бабка предпенсионного возраста. Она намертво вцепилась в свое кресло и каждый день устраивает истерики с криками и битьем кулаками по столу. Эта старая перечница не скрывает своего антисемитизма и люто ненавидит курьеров, постоянно их передразнивает и несет какую-то дичь про своих попугаев и тяжелую жизнь. На собеседовании она заставляет писать тесты для психолога, а потом вслух зачитывает твои ответы...
Положительные стороны:
Единственный плюс в этой шараге — это то, что я оттуда вовремя смылся, пока окончательно не пропитался их ядом. Зарплату вроде платят, но оформляют через какие-то левые конторы типа Поликванта, хотя по факту пашешь на Химмед. Больше ничего хорошего там нет и быть не может, пока этот серпентарий не разгонят к чертовой матери.
Подробнее>>

03.09.2025 | отрицательный отзыв
0 0
Вега-2000 - Выиграли суд, но что с того?

Отрицательные стороны:
Работаю в городской структуре, которая занимается всем, что связано с госимуществом. Наша задача – следить, чтобы чужого не брали, а если взяли, то возвращали. Недавно у нас был суд с одной компанией, "Вега-2000". Они когда-то давно арендовали у нас землю на Октябрьской набережной, чтобы хранить там свою технику. Договор давно закончился, а они все никак не убирали свое барахло оттуда. Пришлось нам своими силами все это демонтировать — и ангар, и бытовки, и ворота. Наняли подрядчика, заплатили ему больше 260 тысяч руб. И, конечно, пошли в суд, чтобы эти деньги ...
Подробнее>>

22.11.2024 | положительный отзыв
0 0
ТОВ "Планета 2000": доброзичливий колектив та підтримка ідей

Положительные стороны:
У колективі панують нормальні людські стосунки, ініціативи та ідеї не тільки приймають, але й уважно вислуховують. Керівництво адекватне, що створює комфортні умови для роботи.
Отрицательные стороны:
Все добре, недоліків немає.
Подробнее>>

26.10.2024 | положительный отзыв
0 0
ТОВ "Планета 2000"

Положительные стороны:
Трудоустроили официально, заработная плата белая, получаю без задержек. Коллективом очень доволен, практически со всеми смог наладить контакт.
Отрицательные стороны:
нет
Подробнее>>

15.10.2024 | положительный отзыв
0 0
ТОВ "Планета 2000"

Положительные стороны:
Влаштувалася в компанію кілька місяців тому. Задоволена всім, хоч і важкувато морально небагато, зате зарплата відмінна, вистачає сповна.
Отрицательные стороны:
все добре
Подробнее>>

23.09.2024 | положительный отзыв
0 0
пропрацював у компанії Планета 2000 близько року

Положительные стороны:
Я пропрацював у компанії Планета 2000 близько року і за цей час я встиг повністю оцінити всі переваги цієї організації. Ставлення до співробітників тут на найвищому рівні, що створює неймовірно комфортну та продуктивну робочу атмосферу.
Отрицательные стороны:
все норм
Подробнее>>

19.09.2024 | положительный отзыв
0 0
ТОВ "Планета 2000"

Положительные стороны:
Оформлення офіційне, так що це має на увазі і повний соцпакет, тобто і оплачувані відпустки та лікарняні. Якщо говорити про атмосферу в колективі, то назву її гарною, адже конфліктних людей тут намагаються довго не тримати, що вважаю за правильне.
Отрицательные стороны:
все норм
Подробнее>>

14.09.2024 | положительный отзыв
0 0
ТОВ "Планета 2000"

Положительные стороны:
Головне виконувати свою роботу якісно і все буде гуд. Начальство лояльне і завжди адекватно ставиться до працівників, скільки на лікарняних сидів, все оплачували.
Отрицательные стороны:
нема
Подробнее>>