Країна добрих справ
Раїса:
Мене звуть Раїса Богданівна Скорик. Працювала в благодійній організації “Країна добрих справ” з серпня 2016 року по вересень 2017 року. Одразу хочу зазначити про доброзичливе та чуйне керівництво та колектив фонду, належні умови праці та офіційну і своєчасну заробітну плату. Нажаль, змушена була звільнитися через сімейні обставини, а також незручне для мене нове розташування офісу.
Стосовно попереднього відгуку хочу зазначити, що за час моєї роботи у цьому фонді можу з упевненістю підтвердити, що діяльність організації є прозорою, а саме головне – чесною. Нажаль, за весь період моєї роботи було лише два випадки, коли фонд з причин, які не залежали від нього та його співробітників, не зміг надати достатню допомогу батькам, які зверталися з проханням про допомогу. Взагалі колектив організації “Країна добрих справ ” роблять Добру Справу! Дякую Вам за все! З повагою, Раїса Богданівна Подробнее>>