12.09.2023 | отрицательный отзыв
otto work force украина

Норм фирма, оформляют легально. Может случитья такой нюанс, что при приеме на работу в офисе будут описывать один процесс работы, а на месте бригадиры или ркуоводство поставят на длугой процесс. Так что разбираться нужно больше на месте, а для этого нужно знать хотя бы базово польський язык Подробнее>>

03.09.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Вітаю! Я хотіла б поділитись своїми враженнями про роботу в магазині парфумерії Брокард. Я тут уже кілька місяців. Перше, що мене вразило, це атмосфера у магазині. Брокард — це не просто точка продажу флакончиків, що смачно пахнуть, це справжнє вікно у світ легендарних брендів.
Так, треба багато навчатися, бути крутим експертом, якщо хочеш отримувати гарну зп, але воно того вартує!

24.08.2023 | отрицательный отзыв
21.08.2023 | отрицательный отзыв
23.08.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Хочу подякувати керівництву мережі Брокард за чуйне ставлення до продавців. Дорога відкрита для всіх. Продавці-консультанти, які досягають хороших результатів, отримують можливість розвиватися та стати менеджерами у компанії. Я одержала таку можливість через 2 роки роботи.

21.08.2023 | отрицательный отзыв
15.08.2023 | отрицательный отзыв
OTTO Work Force Украина

Проплатили медоглядБезкоштовний проїзд до роботи. Подробнее>>

14.08.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Працюю «консулом» у Брокарді вже 5 років і хочу висловити подяку директору Валентині Сергіївні та всім нашим дівчатам, з якими склалися найтепліші стосунки.
може і були дрібниці, але не згадаю такого важливого чогось..

19.07.2013 | отрицательный отзыв
Аварийно-диспетчерская служба, ОАО Газ-сервис, филиал в г. Уфе - отзыв работника «Петр Украина» о работе в компании

Кузмич - генератор идей, как довести рабочую атмосферу от энтузиазма до болного негатива. Увольняют и лучших проработавших и более 4 лет. А для того, что бы не терять Заказчиков ввел карточку "контроля" в которой должны быть предоставлены все данные о Действующем Заказчике, без этих данных тебе не выплачивают твои %, дальше "чесные офицеры" сами объезжают сработавших Заказчиков, обмениваются телефонами и говорят типа "этот вор, лентяй, мы его скоро уволим так, что звоните нам на прямую". Выдал тел.с "маяком" Ввел ежедневный отчет в котором надо указывать Закзчика, адрес, ФИО, ...
Хорошая производственная база, позволяет качественно выполнять работы.

04.08.2023 | положительный отзыв
ООО "ДЕПС Украина"

Працювала в компанії довгий час, у зв'язку з війною вимушена була виїхати. Можу рекомендувати дану компанію. Хороші умови, компанія виконує свої обіцянки. ЗП вилачується вчасно та прозоро. Є можливість розвитку та навчання. Керівництво адекватне.