21.11.2022
Перша М‘ясна Компанія

Гость:
Працювала в цій компанії півтора місяці. Зразу все наче норм, обіцяють зарплату нормальну і оформлення. Потім це оформлення постійно відкладають на потім. Зарплата постійно з затримками, і треба весь час ходити випрошувати щоб дали хоч щось. Часто можна було почути "а зачєм тєбє зарплата? Тєбє что деньги нужны?" Обіцяли одну ставку, в результаті видали набагато менше. На резонне запитання чому зарплата менша, начальство реагує зовсім неадекватно, один спочатку починає доказувати тобі що тобі почулось, і вони таке не обіцяли, другий просто на тебе кричить і намагається задавити психологічно, мотивуючи це тим що йому не сподобався мій тон і моє запитання. І що вони говорили за цю ставку але це якби я виконувала більше обов’язків. Я просто встала і вийшла. Про графік. Його в тебе немає. Спочатку кажуть що графік є. В мене він був з 12.00 і до 21.00, але на ділі це не так. Ти працюєш і вранці, і до пізньої ночі, забиваєш закази, робиш акти звірок, і купу других дрібних задач, які всим треба зараз і в цю хвилину. У вихідний, менеджери можуть звонить щоб просто уточнить чи ти точно забила заказ(в суботу) а в неділю ти працюєш Подробнее>>

24.10.2022 | положительный отзыв
Адекватна компанія

Хочеться порадити всім, хто збирається їхати працювати в Польщу: уточнюйте всі деталі щодо документів для роботи перед приїздом в країну, щоб потім не мати проблем. Подробнее>>

03.09.2022
АЛД Автомотів Україна/ALD automotive Ukraine/ТОВ Перша лізингова компанія

Насправді вийти з асоціації лизингодавців це дивна історія, але формат веденя бізнесу ald automotive в Україні дає зрозуміти причини.Подвійна бухгалтерія, з/п у конвертах, протизаконна переховування авто від зсу, постійні обшуку сбу та прокуратури.Французьська ширма і типовий бізнес часів януковича Подробнее>>

31.08.2022 | положительный отзыв
Крута компанія, в якій високий рівень зарплат

Взяли без досвіду, але тут я дізнався набагато більше, ніж за 5 років в університеті. Крута компанія, хороші люди та рівень ЗП вище середнього, що не може не тішити. Працювати... Подробнее>>

Посмотреть комментарии

05.07.2022 | положительный отзыв
Компанія, яка дбає про репутацію

Маркетингова Компанія Cube online - міжнародна компанія сертифікована Google, яка надає більше як 20 різних послуг. Якщо коротко, то це компанія із довгою історією існування, у 30 країнах світу, яка... Подробнее>>

28.06.2022 | положительный отзыв
Компанія не для ледарів

Дійсно потрібно багато працювати. На попередній роботі могла дозволити сидіти в інстаграм та паралельно відповідати подружкам)) Тут такого точно не буде. Потрібно бути готовим до того, що завдань буде багато. Проте, це дійсно добре оплачується Подробнее>>

09.06.2022 | положительный отзыв
Волинська фондова компанія

Якщо ви вирішили піти, зарплату вам не виплатять. (Вона затримується на місяць два). Про виплату заборгованості за попередні місяці забудьте, ви оформлені на мінімалку, а остальне на конверт.Мінусів досить багато, всі лижуть [censored] керівництву. Якщо ти звільнився з компанії ти ворог №1, з тобою не можна спілкуватись (як секта). Подробнее>>

03.06.2022
DevLVIV: Компанія DevLVIV використовує працю задурно.

Компанія DevLVIV використовує працю задурно. Хочу розказати по компанію та розводників в ній. Мова піде про DevLVIV яка розводить людей. Править цієюю компанію шайка на чолі з Михайлом та Іриною. Їм допомагає девопс [А.] та Ідано, Міа. Вони підписують договір про нерозголошення і все ви на гачку. Офіційно не працевласштовують бо нащо. Беруть на гнилий проект який ніхто не Подробнее>>

03.02.2022 | положительный отзыв
Гарна компанія з чудовим колективом

Постійний розвиток та проєкти Веселий та душевний колектив Зручне розташування офісу Подробнее>>

20.01.2022 | положительный отзыв
класна компанія Фуджікура