мед-сервис
Положительные стороны:
Мене звати Ірина, я працюю фармацевтом у компанії "Мед-Сервіс". Хочу поділитися своїми враженнями про роботу в цій компанії Співпраця з "Мед-Сервіс" для мене стала справжнім відкриттям, тому що читала багато поганих відгуків. З перших днів роботи я відчула теплу атмосферу та підтримку з боку колег та керівництва. У нас тут дійсно дружній колектив, завжди готовий допомогти та поділитися досвідом. Стосовно зарплати, виплачують вчасно та в повному обсязі, є стабільність. Моя думка, що Мед-сервіс гарна компанія для праці.
Отрицательные стороны:
важкий графік, але це є всюди...
Подробнее>>