04.10.2023 | отрицательный отзыв
ІМПЕРІАЛ БУД КР, ТОВ: не советую или меньше заплатят или вообще не заплатят(

переименованный ск магнат он же бенефитмакс кр))))

04.10.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

був тільки на співбесіді, розказали все дуже гарно

03.10.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

В компании тружусь инженером второй год. Бывают авралы при сдаче объектов, иногда приходится задерживаться, одновременно решать кучу задач, но все компенсируется.
все добре

30.09.2023 | отрицательный отзыв
ТОВ "Вигідна покупка"

Не «Аврора», а справжня «шарашкина контора»… Беруть людей без стажування, посадових інструкцій ніхто не дотримується, з першого дня мусиш » ***рити як навіжена», поки «калєги» включивши «царьків» тиняються по залу без діла. Не чекайте, що там до вас буде хоч якась повага зі сторони колег, про дружні відносини в колективі взагалі забудьте! Не очікувала, що в 21 столітті до людей може бути таке скотське відношення. Не рекомендую цю контору до співпраці навіть ворогу. Адмін сама що не на є натуральна хамка і її завжди позаду бігаюча «вірна шавка», яка весь ...
Жодних...

26.09.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Це чудове місце для роботи для тих, хто шукає можливості для зростання та розвитку своєї кар’єри.

25.09.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

працюють тут мої друзі, розказували що їм на тому заводі подобається
----

23.09.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Я нещодавно у Планета прийшов на посаду укладання плитки. Колектив грамотний, всі умови створені для роботи, немає жодних нарікань у мене.
немає

22.09.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Я тут не працюю і не працював, можу хіба написати відгук від своїх знайомих які там працюють, щоб щось таке аж дуже поганого ніби нічого немає, завжди якісь нюанси вилазять, напвено всюди можна знайти якісь мінуса так і плючи, знайомі в принципі задоволені, казали що десь осінью мають піднімати зарплату (доречі незважаючи на війну в Україні) компанія старається підтримувати свої працівників,

18.09.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Запрошуємо на роботу оператора виробництва Вимоги: здатність розрізняти кольори; відповідальність; уважність до деталей; орієнтація на результат. Ми пропонуємо: навчання за рахунок роботодавця; офіційне працевлаштування; позмінний графік роботи; безкоштовне довезення на роботу та з роботи; безкоштовні обіди; конкурентну заробітну плату; можливість подальшого професійного розвитку та кар’єрного зростання; комфортні умови праці та дружній колектив. Щоб дізнатись більше про вакансію та подати заявку, телефонуйте: 0 800 306 340 або 0674718282

17.09.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Мені колись порекомендували влаштуватися на роботу до цієї організації, що я й зробив. Минуло вже 3 роки, сьогодні написав заяву про звільнення, вирішив йти на фронт! Здобув незрівнянний досвід за 3 роки роботи в цій компанії! Дуже вдячний усьому:) дуже важко розлучатися з колективом, хлопці і справді всі гідні.
не было