22.09.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Я тут не працюю і не працював, можу хіба написати відгук від своїх знайомих які там працюють, щоб щось таке аж дуже поганого ніби нічого немає, завжди якісь нюанси вилазять, напвено всюди можна знайти якісь мінуса так і плючи, знайомі в принципі задоволені, казали що десь осінью мають піднімати зарплату (доречі незважаючи на війну в Україні) компанія старається підтримувати свої працівників,

18.09.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Запрошуємо на роботу оператора виробництва Вимоги: здатність розрізняти кольори; відповідальність; уважність до деталей; орієнтація на результат. Ми пропонуємо: навчання за рахунок роботодавця; офіційне працевлаштування; позмінний графік роботи; безкоштовне довезення на роботу та з роботи; безкоштовні обіди; конкурентну заробітну плату; можливість подальшого професійного розвитку та кар’єрного зростання; комфортні умови праці та дружній колектив. Щоб дізнатись більше про вакансію та подати заявку, телефонуйте: 0 800 306 340 або 0674718282

17.09.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Мені колись порекомендували влаштуватися на роботу до цієї організації, що я й зробив. Минуло вже 3 роки, сьогодні написав заяву про звільнення, вирішив йти на фронт! Здобув незрівнянний досвід за 3 роки роботи в цій компанії! Дуже вдячний усьому:) дуже важко розлучатися з колективом, хлопці і справді всі гідні.
не было

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Taras

можу залишити тільки позитивні відгуки. усім задоволений

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Оксана

вдячна компанії за можливість працювати тут, завдяки роботи отримала стабільність у роботі і зарплаті, знаю конкретно коли я отримаю зарплату і аванс і без затримок

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв працівник

якщо маєш юажання працювати то будеш робити, всьому навчають

13.09.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

приємно що я також є частинкою такої великої міжнародної компанії

13.09.2023 | положительный отзыв

привітний колектив і начальство, працюю тільки 3 місяці

28.07.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв анонім

робота супер, гарний в мене колектив, але міняйте ту Рижу, звільняла би напевно усіх якщо їй захочеться, а так претензій немає ні докого, можна прац.

21.07.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Степан

Fujikura забезпечує своїм співробітникам необхідні ресурси для виконання їхньої роботи