19.04.2024 | положительный отзыв
Подобається робота.

Подобається робота. Фізично важкувата, треба іноді напрягтися. Колектив приємний. Гроші виплачують своєвчасно.
Внесення звітності

05.11.2023 | положительный отзыв
Робота рекомендую

Робота не погана, стабільно платять зарплату. Працюю не повний робочий день, маршрут підходящий. Взаєморозуміння з керівництвом є. Рекомендую
іноді погано працює додаток

05.01.2024 | положительный отзыв
Працюю 5 років

Працюю в компанії більше п*яти років. Є нюнси ( нововведення які не завжди подобаються), але якщо я так давно працюю, значить їх можна виконати. Зарплату отримую вчасно, Маю гнучкий графік роботи. Робота така як і інші роботи в даній сфері.
часто треба обновлювати додаток

23.01.2024 | положительный отзыв
Работа нормальна

Работа не из легких. Нада уметь работать с приложением мобильным и многа общаца на магазине. Деньги мне платят за работу раз в неделю, памагает супервайзер, график работы класный, я сама выбрала магазины в которых хачу работать.
багато информации

09.07.2023 | положительный отзыв
Норм робота

Праця нормальна, як і в інших компаніях аналогічних послуг. Обслуговую магазину недалеко від дому, коли маю вільний час беру підробіток. Оплата своєчасна, відносини з керівництвом нормальне.
багато інформації про додаток і інструменти якими ми користуємося.

21.06.2023 | положительный отзыв
Рекомендую цю компанію

Подобається працювати в цій компанії. Робота фізично важкувата, тож треба трішки напрягтися. Колектив приємний, кілька разів мене відзначали кращим мерчендайзером регіону, разом з цим давали премію. Але бувають незадоволені клієнти чи супери, вони виставляють рекламації, і потрібно усунути недоліки. Це...
лагає додаток, це ускладнює роботу технічно

14.02.2023 | положительный отзыв
13.03.2023 | положительный отзыв

Вцелом нормальная работа с гибким графиком. Проезд оплачивают частично. Есть разные премии и поощрения. Подробнее>>

19.03.2024 | положительный отзыв
підробіток

Я зараз підробляю в даній компанії, раніше працювала мерчандайзером. Дуже зручно, що я, (перебуваючи у декретній відпустці) може в телефоному режимі стажирувати людей і заробляти. Зароблені мною гроші виплачують. Після закінчення відпустки планую працювати в агентстві мерчандайзингу
нема

05.12.2023 | положительный отзыв
гость

Працюю в компанії давно. Основні критерії по яким я орієнтуюсь щодо порядності - є виплата зарплатні за виконану роботу, в даній компанії проблем з оплатою праці нема. До війни платили раз в місяць, зараз кожну неділю є виплата, гроші не...
додаток працює повільно іноді

19.10.2023 | положительный отзыв
Можливий підробіток на вільний час

Стільки вже понаписували що і додати нема чого. Я собі шукала підробіток на не повний робочий день, реально на пару годин - я це отримала. Звісно і з.п. відповідна за витрачений час.
Під час сирени потрібно приривати роботу і ховатись у сховище

25.12.2023 | положительный отзыв
Не жалею, что устроилась в эту компанию

Работаю недавно. Пока все понятно, иногда ситуации сложные но выполнимые. З.п. платят вовремя. Заработок можно смотреть в приложении в любое время, что очень удобно. Зарплата зависит от нагрузки и качества выполненной работы. Пока не жалею, что устроилась сюда работать.
Неофициальное оформление

23.02.2024 | положительный отзыв
Якщо є бажання працювати то кар єрне зростання тут швидке

Якщо є бажання працювати то кар єрне зростання тут швидке, навіть якщо немає вищої освіти. Хороший коллектив у моєму регіоні, за інші не знаю. Зручний график. Заробіток залежить від кількості та якості виконаної роботи.
Нестабільна робота додатку

25.12.2023 | положительный отзыв
Заработная плата всегда своевременная

Получил профессиональное обучение в этой сфере. Обязанностей много, но работа интересная. Заработная плата всегда выплачивается своевременно.
Иногда далеко ехать в торговую точку

22.01.2023 | положительный отзыв
Мерчик

не бачу поки Подробнее>>

19.04.2023 | положительный отзыв
робота нормальна, гроші платять

Працюю давно, робота подобається. Платять зарплату вчасно ( виплата кожну неділю), гнучкий графік роботи, є можливість додаткового заробіиїтку ( стажирую нових співробітників).
нема

19.05.2023 | положительный отзыв
Рекомендую

Працюю третій місяць. Спочатку було дуже важко. різні замовники,мобільний додаток,багато контролю. Але за перший місяць звикла, втягнулася і зараз все ок. Самий головний плюс зарплата щотижня і вільний графік.Спробувала спочатку в Епіцентрі працювати, але там об*ємні замовники тому попросила супервайзера...
дуже багато системних заморочок забувши про які отримаєш штраф

17.02.2022 | положительный отзыв
Агентство Мерчендайзинга

Когда то работала в агентстве и решила попробовать снова, но выслушав условия работы явно от новенького супервайзера просто поверглась в шок. Мне показалось, что я больше знаю него. Объяснить мне как будет выплачиваться ставка он так и не смог. Территориал попробовала помочь и я поняла, что нужно искать другое предложение о работе. Фото на складе, фото возле витрины тележки, остатки Подробнее>>

06.05.2023 | положительный отзыв
Робота нормальна

Роботу знайшла через сайт, почитала відгуки, як і всюди є положительні і отрицательні. Зараз прошла стажування, всього неділю і мені вже виплатили за стажування гроші, супервайзер класний, допомагає, підсказує. Запитали по яким магазинам мені зручно працювати, вибрали торгові точки собі...
нема, трохи туплю з додатком, багато кнопок, але думаю що навчусь

11.09.2015 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «Агентство Мерчендайзинга»

Основное название: Агентство Мерчендайзинга Другие названия: ЧП Петров Сфера деятельности: Производство и поставка Сайт: www.merchik.com.ua Страна: Украина Адрес: г. Кривой Рог Рейтинг компании: Рейтинг 2,23/5,0 Просмотры: 1 Всего отзывов: 161 Описание деятельности: Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в 750 торговых точках VIP розницы (в т.ч. 20 областей Украины, весь Киев и киевская обл.) Автор: Наталья Петренко (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось) Вакансия: мерчандайзер Дата собеседования: Июль 2015 г. Подробнее>>

25.06.2023 | положительный отзыв
Робота непогана

Робота непогана, все просто, зробив свою роботу і отримав гроші. Оплата щонеділі. Працюю в магазинах до яких зручно добиратися, про це обговорили з начальником. Я зайнята не повний робочий день.Субота та неділя вихідні.Все влаштовує по роботі
може трохи додаток тяжко дається

29.12.2022 | положительный отзыв
Відгук

В теперішніх (складних умовах для нашої країни) - надання робочих місць, при цьому своєчасно виплачують заробітну плату. Гнучкий графік роботи та зручний маршрут. Подробнее>>

09.01.2023 | положительный отзыв

Приємний колектив! Є стажування де все доступно пояснюють. Нічого складного в роботі немає, окрім незручностей з вимиканням світла в магазинах. Є змога працювати недалеко від свого дому. Подробнее>>

19.01.2023 | положительный отзыв
Работа не для лентяев

периодические сбои в приложении Подробнее>>

29.10.2020
Агентство Мерчендайзинга

Всі відгуки про те що це [censored] правда! Спочатку супервайзер Юлія скинула два коротких відео як працювати, але щоб увійти до програми потрібний був пароль та логін який звісно дали не правильний. Мені потрібно було 1 день (четвер) в неділю працювати. І тут вже телефонує інший супервайзер Вікторія і говорить що робота буде по середам і працювати треба ще із

Украина, Хмельницкий

18.05.2020
Агентство Мерчендайзинга

Люди добрые, не идите сюда работать. Обещают одну зарплату, а по факту другая в два раза меньше. Первая неделя будет без штрафов, а потом по нарастающей .... Штрафы буду больше чем зарплата. Постоянные штрафы из воздуха, мозг выносят проверками, в итоге за 100 грн ты можешь работать 8 часов в день (грузчиком, уборщицей, и мерчом). Работа тяжелая физически, зарплата 0.

Украина, Киев

29.10.2017
Агентство Мерчендайзинга

УЖАСНА просто УЖАСНА компания. Во главе з просто неадекватним керівництвом. Кожин раз якісь зміни, но в моб. версія, то в системі, і кожен раз ці зміни не в сторону мерча для покращення його роботи чи збільшення його зарплати. А тільки щоб було ще більше штрафів, недоговорок зі сторони керівництва, так сказать, щоб вони могли свої дорогі тачки разправляти за рахунок мерчандайзерів. В мене від цієї фірми остався тільки негатив.да і коли звільнялась зарплату чикала 2місяці, і то думала, що буду з мини судитись. Ще раз говору УЖАСНА ФІРМА УЖАСНЕ КЕРІВНИЦТВО. Побережіть люди свій час і нерви не ідіть сюди правцювати, воно того не стоїть.Условія роботи нікудишні, соц.пакета нема, отпуск не оплачується больнічне також, ну і льгот ніяких нема.
в цій компанії нічего позитивного нема. ...

Киев, Александрия, Алушта, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Мариуполь, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Одесса, Полтава, Прилуки, Ровно, Ужгород, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы, Шахтёрск

24.01.2023
Отзыв

нет пока Подробнее>>

06.12.2018
Отзыв о работодателе «Агентство Мерчендайзинга»

одни стрессы. Постоянные баги в системе, от чего невозможно вовремя отправить отчеты и за что тебе естественно снимают деньги. Не ясно за что приходят уведомления и штрафы, на что супервайзер отвечает что это сбой в системе, а деньги то все-равно тебе уже сняли. Заказчики неадекватны. Требуют того что ты не можешь исполнить и штрафуют за что только можно. Вовремя получить зарплату не надейтесь, задержка больше месяца, а обьяснить почему так долго никто не может. только кормят "ЗАВТРАками".
нет ... Подробнее>>

09.11.2020
Агентство Мерчендайзинга

працювала цілий місяць заробітню плату не виплатили за 1 міс я мала 800 гривень я ходила 6 днів в тиждень сильно штрафували програма дико висла я не могла нормально працювати поставили дуже не комфортні точки оскільки я не отримала зп я більше вклала грошей на проїзд оскільки точки були далеко один від іншої я просила в той момент супервайзера вона

Украина, Ивано-Франковск