Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Михайло

Михайло:
  все супер. Працюю в команії вже 2 роки задоволений роботою.  Чудове підприємство, де дійсно дбають про працівників.

18.04.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Олексій

Компанія Fujikura вирізняється відкритістю та прозорістю в роботі зі співробітниками та клієнтами

14.10.2022 | положительный отзыв
26.04.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

компанія Fujikura по праву може бути вважана лідером своєї галузі.

04.05.2022 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Світлана

Світлана:
  приємно що навіть під час військового стану компанія працює, вчасно виплачує зарплату

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Таня

Таня:
  Я тільки закінчила навчання, шукала роботу за освітою, маю диплом комп’ютерника. Без досвіду знайти хорошу роботу виявилось складно, тому вирішила почати з робочих спеціальностей. А потім при відкритті посади адміністратора систем взяла участь у конкурсі. Мала величезне бажання працювати і, попри відсутність досвіду, отримала роботу своєї мрії.

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Ольга

Ольга:
   Інструктором з виробничого навчання я працюю вже 2 роки, задоволена роботою і колективом. Кожного тижня до мене приходить група новачків, і моя основна мета зробити з них професіоналів своєї справи. Інколи вони приходять розгублені, бо ніколи такого раніше не робили.

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Володимир

Володимир:
  Робота абсолютно не складна, не потребує ніяких особливих навиків. Вчасно виплачується аванс і зарплата. На заводі тепло. Є довіз на роботу і додому. Дуже хороший колектив. В їдальні завжди під час перерви можна купити каву, чай чи будь яку на вибір випічку

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Ярослав

Ярослав:
  Я почав з посади оператора. Проходив стажування у Львові, в бригаді, яка складалась із 120 працівників. Враховуючи моє знання англійської мови та гарні показники в роботі, через 5 місяців мені запропонували працювати у відділі якості

21.07.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв

наші дії і досягнення будуть найкращими свідченнями про переваги нашої компанії.

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Кирил

Кирил:
  все добре. роботою задоволений

18.04.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Вікторія

У компанії Fujikura діє система постійного професійного розвитку

07.06.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Проходження практики в компанії Fujikura дало мені велику впевненість у своїх здібностях

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Крамар

Крамар:
  Починав, як всі, оператором. Робота мене влаштовувала, але відчував, що маю організаторські здібності, хотів їх втілити. Через 8 місяців отримав посаду бригадира.

31.05.2022 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Іван

Іван:
  Був в компанії Фуджікура на співбесіді, дуже сподобалося. Презентацію проводила Тетяна, а саму співбесіду вже Олена. Дуже ввічливі , все детально розказали і пояснили. Відповіли на усі мої запитання.

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Михайло

Михайло:
  працювати можна, головне бажання

26.04.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Я дуже бажаю працювати в такій чудовій компанії та рекомендую її іншим кандидатам.

31.05.2022 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Інна

Інна:
  все добре. умови роботи файні. на роботу возять безкоштовно. на обід перша страва і друга з мясом або рибою.

Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Ірина

Ірина:
  На заводі Fujikura я отримала стабільність, якої не було на попередньому місці роботи. Вчасно отримую гарну зарплату, мене довозять на роботу і з роботи, маю пільгове харчування та хороші умови праці. Без вагань пропоную тут працювати своїм знайомим.

28.03.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Степан

Степан:
  Мені подобається співпрацювати з колегами, оскільки всі вони професіонали у своїй справі

09.03.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Соломія

Соломія:
  високі стандарти якості та безпеки

29.12.2021 | положительный отзыв
Фуджікура

дякую за новий досвід і колектив Подробнее>>

28.03.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Микола

Микола:
  Я дуже вдячний за офіційне працевлаштування, яке дало мені можливість отримувати стабільний дохід

10.05.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Марія

В компанії Fujikura забезпечують навчання та підтримку для виконання нових завдань, що допомагає розвиватися та здобувати нові навички.

12.07.2023 | положительный отзыв

СЛАВА УКРАЇНІ !!! Смерть ворогам !!! УКРАЇНА ОБОВЯЗКО ПЕРЕМОЖУ

23.04.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Fujikura є лідером на ринку своєї галузі, що створює великі перспективи для зростання та розвитку.

14.10.2022 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Олена

Олена:
  Враження від компанії гарні, дуже привітний колектив та атмосфера в якій хочеться працювати .

10.05.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Віталій

Керівництво компанії Fujikura високо оцінює та відзначає досягнення своїх співробітників.

27.09.2022 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Христина

Христина:
  Працювала тут приблизно 2 роки, у звязку із переїздом зммушена була звільнитися. Залишилися тільки позитивні спогади

11.06.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

де можна почитати про графік роботи і саму умови роботи, чи будуть вчити, бо я на такому заводі ніколи не працював.