03.11.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Столична Ювелірна Фабрика - це велика компанія з налагодженим процесом роботи. Тут є все необхідне для комфортної роботи: сучасне обладнання, зручне робоче місце, приємний колектив. Зарплата відповідає ринку.
Треба додати на кухню смаколиків для працівників :)

01.11.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Я горжусь тем, что являюсь частью команды Столичной Ювелирной Фабрики. Работая над дизайном их сайта, я видел, как моя работа помогает представить их украшения в наилучшем свете и привлекать новых клиентов.
заработная плата не всегда соответствует стандартам рынка, и это может быть проблемой для некоторых сотрудников.

27.10.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Мені дуже подобається працювати із ювелірними виробами. Столична пропонує широкий асортимент продукції найвищої якості. Я завжди із задоволенням допомагаю клієнтам вибрати прикрасу. Ще у тому, що я працює недалеко від свого дому.
Все подобаеться.

25.10.2023 | положительный отзыв
столичная ювелирная фабрика - хороший сервис

Благодарю команду фабрики за профессиональные консультации! Когда я искал подарок для жены, менеджеры помогли определиться с выбором, рассказав о всех нюансах каждого украшения.

20.10.2023 | отрицательный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Положительные отзывы здесь оставлены hr менеджерами, это даже по датам размещения видно))) А теперь несколько реальных фактов! Уже на собеседование в офис вас встретить высокомерная hr директор, которая будет вести с вами, как с мусором! Если вы ей понравитесь, тогда пройдете на второй этап общения з директором отдела (естественно, сколько придётся ждать второго этапа никто не предупреждает!) Если вы понравитесь директору, вас сфотографируют и отправят фото финансовой директрисе (которая по видимому отбирает людей по внешности, хотя сама далека от идеала красоты)). Если ваша внешность подойдет ей, с вами она соизволит ...
Удобная транспортная развязка

18.10.2023 | положительный отзыв
СЮФ - гарніий сервіс

Придбання прикрас у цій фабриці стало для мене приємною традицією. Я ціную їхню відданість деталям. Мої подарунки завжди виділяються серед інших завдяки унікальним виробам цієї фабрики.

13.10.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

В компании очень хорошие условия труда. Зарплата выплачивается вовремя, есть возможность карьерного роста. Руководство всегда открыто к диалогу и помогает сотрудникам развиваться.
В целом все хорошо.

12.10.2023 | положительный отзыв
Стабильная и развивающаяся компания

Работаю на Столичной Ювелирной Фабрике уже 5 лет и очень доволен своей работой. Компания предлагает хорошие условия труда, стабильную заработную плату, руководство компании всегда поддерживает сотрудников, что особенно приятно. Я рекомендую эту компанию всем, кто хочет работать в стабильной и...
Даже не знаю, на моей должности мне все нравится.

11.10.2023 | положительный отзыв
Столична ювелірна фабрика

Замовляв у вас кулон для своєї дівчини. Доставили швидко, кулон має вишуканий і незвичайний вигляд. Дівчина задоволена, і я теж! Вишуканий дизайн, швидка доставка
Не згадується про можливість повернення

05.10.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

В целом, работой довольна. Компания предлагает хорошие условия труда, стабильную заработную плату и возможность профессионального роста.
Строгий график работы.

05.10.2023 | положительный отзыв
Хорошая работа

Работаю продавцом в магазине уже 2 года. Мне нравится работать с людьми и помогать им выбрать украшения, которые будут им подходить. Рекомендую эту работу всем, кто любит общаться с людьми и хочет работать в сфере блеска и красоты.
В целом все хорошо :)

29.09.2023 | отрицательный отзыв
столичная ювелирная фабрика: Спасибо за моменты

Работа в Столичной Ювелирной Фабрике это источник уверенности в завтрашнем дне, где оплата всегда своевременна и справедлива. Коллектив здесь замечательный, мы поддерживаем друг друга как одна большая семья. Однако, иногда чувствую недостаток возможностей для профессионального роста, а также нехватку коммуникации со стороны руководства, что вызывает недопонимание. Иногда надоела монотонность рабочих задач, и хотелось бы больше разнообразия в творческой деятельности. Несмотря на это, я горжусь нашими изделиями, которые всегда высокого качества и созданы с любовью.
Нет приятных плюшек для персонала

Столичная Ювелирная Фабрика

Компанія забезпечує гарні умови праці та навчання, що дозволяє розвиватися та удосконалюватись. Колектив доброзичливий, це створює приємну робочу атмосферу, просто приємно тут знаходитись :)
Строгий графік роботи, не можна запізнюватись.

Дякую за гарний настрій

Я є постійною клієнткою Столичної Ювелірної Фабрики, і я завжди в захваті від їхнього асортименту. Вони пропонують унікальні та стильні дизайни, які завжди мають сучасний та елегантний вигляд. До того ж, обслуговування клієнтів на вищому рівні.
Іноді не можу знайти мій розмір

Дуже гарний магазин

Шукала прикрасу для своєї доньки на випускний вечір, і мені порекомендували цей магазин. Продавці допомогли вибрати гарне кольє, яке підходило до її вбрання. Донечка була в захваті від подарунка. Дякую дякую!
Не знаю

21.09.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

В Столичній Ювелірній Фабриці цінують кожного співробітника і підтримують наше професійне зростання. Це місце, де можна постійно вчитися та розвиватися.
Все ок

16.09.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Моя робота в цій компанії – унікальний досвід. Тут приділяється велика увага обслуговування клієнтів та їх потреб. Усі співробітники компанії справді намагаються створити приємну атмосферу у магазині. Я пишаюся тим, що є частиною цієї команди!
Навіть не знаю...

14.09.2023 | положительный отзыв
Приємно робити покупки у цій мережі

Сервіс та обслуговування просто бездоганні. Я завжди можу розраховувати на професіоналізм і доброзичливість в цій мережі. Щоразу, коли я відвідую цей магазин, я отримую не тільки прикрасу, але й задоволення від процесу вибору. Це місце, де справді цінують своїх клієнтів!
Хочеться купити все і відразу + інколи не розраховуєш сумму яку потратиш

10.09.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Я працюю продавцем-консультантом вже більше року, і я в захваті від цієї компанії. Тут цінується професіоналізм, і я постійно розвиваю свої навички у галузі ювелірного мистецтва. Колеги завжди готові допомогти, а атмосфера в колективі приємна та підтримуюча.
Все окей.

07.09.2023 | положительный отзыв
Все супер

Я відвідав безліч ювелірних магазинів, але Столична Ювелірна Фабрика вирізняється своїм бездоганним обслуговуванням та асортиментом. Співробітники були готові відповісти на всі мої запитання та допомогти з вибором подарунка для моєї дружини. Можу точно сказати, що я залишилися задоволеним як якістю...
Навіть не маю що написати

03.09.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Работаю в Столичной Ювелирной Фабрике уже 3 года. У нас очень красивые и качественные украшения, которые предлагаем клиентам. Коллеги - настоящая команда, а атмосфера в магазине всегда теплая и дружелюбная. Еще плюсик в том, что я работаю недалеко от своего дома :)
Все хорошо

20.08.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Можу сказати що мої колеги – це справжні професіонали своєї справи. Ми працюємо в злагодженій команді, яка завжди готова надати клієнтам найкращий сервіс. Радість, яку я чую у голосі наших клієнтів після успішних консультацій, є безцінною. :)
Все гуд))))

17.08.2023 | положительный отзыв
Моя улюблена компанія

Це місце, де повага до кожного співробітника не просто порожні слова. Я відчуваю підтримку та інтерес до моїх ідей та ініціатив. Тут я знайшов не лише кар єрні можливості, а й друзів. Керівництво завжди відкрите до діалогу, і мої ідеї...
Завжди є сфери над якими треба попрацювати та удосконалити.

Посмотреть комментарии

16.08.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Робота продавця-консультанта ювелірних прикрас дуже насичена та відповідальна. Навчитися розрізняти характеристики різних каменів та металів – непросте завдання. Іноді бувало складно догодити всім і запропонувати саме те, що клієнт чекав. Однак це був досвід, який дозволив мені розвинути вміння уважно слухати та знаходити індивідуальні рішення.
В цілому все окей, але бувають різні нюанси)

10.08.2023 | положительный отзыв
Обслуговування на високому рівні

Супер! Покупка прикраси виявилася надзвичайно приємним досвідом. Я шукала подарунок для себе, щоб відзначити важливе досягнення, і знайшла чудове кольє з перлами. Консультанти в магазині надали інформацію щодо догляду за моїм ювелірним виробом. Все пройшло гладко, і я дуже задоволена...
Навіть не знаю.

06.08.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Я пишаюся тим, що є частиною Столичної Ювелірної Фабрики. Це не просто робота, а можливість перетворювати мрії клієнтів на реальність та приносити радість кожному, хто обирає наші прикраси. Працюючи тут, я переконалася, що щира посмішка та подяка клієнтів – найкраща нагорода за нашу роботу. :)
Все добре :)

30.07.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Робоче місце в компанії обладнане сучасними технологіями та зручностями. Тут ми можемо ефективно працювати та зосереджуватись на наших завданнях. Мені подобається!
Все добре, нічого особливого не можу виділити....

24.07.2023 | отрицательный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

1. при підборі на вакансію не враховують досвід кандидата, тобто запрошують аби запросити, а виявляється їм потрібна людина зовсім з іншим досвідом. 2. немає оформлення по трудовій, лише договір цпх на мінімалку, решта в конверті 3. не оплачуються лікарняні 4. відпустка після 10 місяців роботи, і лише на 2 тижні 5. прямо на співбесіді запрошують вийти на 2 дні стажування без оплати, ти погоджуєшся, на щось розраховуєш, а через день тобі дзвонять і кажуть "вибачте, але ви нам не підходите за досвідом роботи", це як??? тобто на співбесіді ви ще ...
немає

23.07.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Працюю і цій компанії вже рік, і хочу відзначити чудову атмосферу в колективі. Тут панує дружелюбність та порозуміння між співробітниками, що створює приємну робочу обстановку. Наш колектив – справжня команда професіоналів, які завжди готові підтримати та допомогти один одному.
Я б хотів щоб в компанії проводили більше корпоративів та тім-білдінгів для нас.

16.07.2023 | положительный отзыв
Столичная Ювелирная Фабрика

Працюю в компанії вже кілька років, і можу сказати, що це чудове місце для професійного росту. Мені подобається наша команда, яка завжди готова допомогти та підтримати. Компанія надає чудові умови роботи, що дозволяє мені постійно розвиватися у своїй професії. Я пишаюся тим, що є частиною цієї компанії та рекомендую її всім, хто працювати в ювелірній сфері.
Не вистачає смаколиків