14.07.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

Відкритий діалог та співпраця можуть допомогти вирішити проблеми та покращити умови для всіх працівників.
ne bylo

13.07.2023 | положительный отзыв
фуджікура

Fujikura цінуються різноманітність та відкритість до нових ідей
негативу немає

11.07.2023 | положительный отзыв
fujikura

Колектив Fujikura має відкритий та конструктивний підхід до спілкування та вирішення питань.
ne mae

07.07.2023 | положительный отзыв
полівалент

Мої знайомі розповідали, що Fujikura володіє дружнім та колегіальним робочим середовищем, де кожен почуває себе важливим
не рзказували

05.07.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

можу з впененістю написати що у компанії Fujikura цінують талановитих працівників та надають їм широкі можливості для самореалізації
не має

30.06.2023 | положительный отзыв
робота fUjikura

у компанії Fujikura панує великий рівень довіри між керівництвом та співробітниками.
не побачив

27.06.2023 | положительный отзыв
робота Fujikura

якщо цікавить робота в компанії Fujikura, тоді чекаємо вашого дзвінка за номером 0800306340
-------

27.06.2023 | положительный отзыв
робота

працюю тут на заводі тільки 2 місяці, 1 місяць юуло просто навчання ( за яке оплачували практично як звичайному працівнику), пока подобається

рекомендація Фуджікура

начиташись різних коментів в інтернеті поробував і прийшов на співбесіду, на співбесіді не все було зрозуміло що і як в роботі....Працюю тут вже 13 місяців
добре

перспективи робота Fujikura

якщо ти не тормоз, хочеш вчитися і розвиватися то без проблем дійдеш від оператора і можливо аж до бригадира

команда Фуджікура

дуже сподобалося мені на спочатку навчання, якщо б можна було то проходив би навчання не один місяць, молодці

робота

дуже комфортні умови роботи ососбливо зараз під час літа, на вулиці спека, в автобусі жарко....а коли заходиш на виробництво а там....прохладно
класно все

працівник виробництва

Велика відповідальність та самостійність у роботі.
не замічала

Фуджікура

Співбесідa при оформленні на роботу були проведена на найвищому рівні, молодці
не було

20.06.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

Фірмова культура компанії Fujikura сприяє взаємодії, співпраці та творчому вирішенню завдань
nemae

19.06.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

Компанія Fujikura забезпечує стабільність та довгострокові перспективи для своїх співробітників.
ytvf

work Фуджікура

Компанія Fujikura визнана як лідер у своїй галузі, що свідчить про високу якість її умов праці
нема

Фуджікура Львів

Хочемо висловити щиру подяку за чудову ідею та вдалу організацію цієї творчої події. Наша дитина отримала незабутні враження та відчула себе дуже важливою в цьому святковому заході. Щиро вдячні за вашу працю та бажаємо подібних успіхів у майбутньому!
все добре

Фуджікура

Компанія прагне збільшити свою глобальну присутність і розширює свої можливості на міжнародному рівні, тому працюючи в Fujikura, ви матимете можливість розвиватися в міжнародному середовищі.
Fujikura nema

без заголовку

класний бригадир, завжди підтримує команду, якщо потрібно то завжди допоможе в усьому що стосується роботи

12.06.2023 | положительный отзыв
--------

Умови роботи в Fujikura дозволяють співробітникам реалізувати свій потенціал на повну потужність.
////

12.06.2023 | положительный отзыв
подарунки Фуджікура

недавно компанія проводила конкурс дитячої творчості, подарунки як я знаю роздали усім учасникам, дочка отримала гарний набір канцеляський набір
нема

11.06.2023 | положительный отзыв
Фуджікура

Мої знайомі розповідали, що робота в компанії Fujikura дає можливість брати участь у цікавих та значимих проектах.
nema

11.06.2023 | положительный отзыв
відгук про роботу

Я тільки закінчив навчання, шукав роботу за освітою, маю диплом комп’ютерника. Без досвіду знайти хорошу роботу виявилось складно, тому вирішив почати з робочих спеціальностей. А потім при відкритті посади системного адміністратора взяв участь у конкурсі. Мав величезне бажання працювати і,...

890-97897-09-0986

класний завод, гарні умови, зарплата і аванс без затримок
ЦУц3свіаца

робота Львів

Компанія Fujikura зосереджена на створенні високоякісних продуктів та задоволенні потреб клієнтів
...

FuJiKuRA

У компанії Fujikura працюють висококваліфіковані спеціалісти, які знають свою справу

06.06.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Львів

Компанія Fujikura відкрита до співпраці та партнерства з іншими компаніями
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

06.06.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

дякую за розуміння, яке виявлялося до мене в періоди труднощів, що допомагало мені відчувати підтримку та сприяло швидкому розв язанню проблем
дуже велике виобництво

29.05.2023 | положительный отзыв
робота

Компанія Fujikura створює безпечні умови праці для своїх працівників завдяки дотриманню чистоти та порядку на робочих місцях
класна компанія