14.02.2024 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

файна раця, не важка, колєги, ходіть до нас на роботу

08.02.2024 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

працюю на ділянці нарізки від початку тоо як я прийшов сюди на роботу

05.02.2024 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

була на даному підприємстві з технікуму з викладачами на екскурсії, навчаюся я на логіста, тому було дуже цікаво послухати як пацює дане підприємство у сфері логістики
немає, бо була тульки екскурсії

28.01.2024 | положительный отзыв
ТОВ"Вюрт-Украина"

Стабільне працевлаштування. Компанія Wurth є одним з найбільших світових виробників і постачальників крепежних виробів і інших товарів для промисловості та будівництва. Тому вона має стабільні фінансові показники і може гарантувати своїм співробітникам постійну роботу. Добре оплачувана робота. Зарплата в компанії Wurth вище середнього по галузі. Крім того, співробітникам компанії надаються додаткові пільги, такі як ДМС, корпоративні знижки і т.д. Шанси на професійний розвиток. У компанії Wurth створені всі умови для професійного зростання співробітників. Тут регулярно проводяться тренінги і семінари, які допомагають співробітникам підвищувати свої знання і навички. Крім ...
Високий рівень стресу. Робота в компанії Wurth може бути досить стресовою, оскільки компанія ставить перед своїми співробітниками високі вимоги. Відсутність можливості працювати віддалено. Наразі компанія Wurth не пропонує своїм співробітникам можливість працювати віддалено.

20.01.2024 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Зараз мушу піти на фронт, але сказали будуть на мене чекати і тримати місце. Прекрасний роботодавець, є зони зростання, добрий колектив.
не бачив

19.01.2024 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

робота нормальна, мені вона підійшла, троха монотонна але працю

28.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Днями звільнився за власним бажанням. Хотілося б подякувати компанії за досвід, який я здобув тут за 2,5 роки роботи. Переїжджаю до іншого міста підкорювати нові висоти, всім удачі!
не було

27.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Працюю наче рік, хоча влаштувався зовсім недавно. Дуже швидко освоївся, нудьгувати не встигаю. Багато об'эктів, робота завжди є
не побачив

15.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Місяць тому поставили собі в спортзал TeploMAX. Обігрівач підходить для приміщень з поганою ізоляцією, де потрібно створити комфорт. Корпус у нього сталевий, не іржавіє. Встановлюється зручно, гарно вписується в інтер'єр. Потужність включаю половинну чи повну і стає тепло. Гріє одразу ж, в приміщенні знаходитись приємно.
все ок

04.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Охоронна компанія, в якій я працюю надає високоякісну підготовку і диспліновану команду охоронців. Це дозволяє нам впевнено виконувати наші обов'язки.
Затримали зарплату на один день