08.02.2017
Отзыв о работодателе «Будинок іграшок»

Працювала в компанії більше пів року, все було більш-менш добре. Директор Михайло лояльно ставився до працівників, можна було спокійно похворіти вдома, або відпроситися з роботи, якщо маєш форс-мажорні обставини, пообідати, спілкуватися тощо. Після його раптового звільнення майже весь колектив звільнився, адже працювати там стало неможливо. Теперішній директор (Ірина Ярославівна) поставила собі за ціль вижити попередній колектив, аби набрати новий. Але і він там ?
Зараз ніяких. ... Подробнее>>

05.08.2016 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Будинок іграшок»

Самая маленькая зарплата по Украине. Постоянные оскорбления и упреки со стороны директора, пришла она без настроения у вас тоже его не будет целый день предвзятое отношение к некоторым сотрудникам. И теперь главное ворует товар в своем же магазине не раз была замечена ворует деньги у своего коллектива на новый год 2015 должны были дать на руки сначала по 900 она дала по 700 а в листе получения подделала наши подписи, через пару недель должны были дать по 1300-1400 дала по 1100 и история повторилась. Уже не работаю и Вам не советую Карьеру тут не построите разве что только в Киеве в этой сети
Коллектив и есть кладовщик При выполнении плана дают не большую сумму на недостачу ... Подробнее>>

15.03.2016 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Будинок іграшок»

Стажувалась в магазині 3 дні(виконувала важку роботу,витирала пилюку і т.д)потімсказали що подзвонять(Ірина Ярославівна директор)але так і не ползвонили,Таким чином вона використовує безкоштовну робочу силу,нас було 3 і всім так вілповіла,Отже не ідіть в ТЦ Форум в цей магазин.шкода ваших сил.ТАМ НАГЛО ВИКОРИСТОВУЮТЬ ЛЮДЕЙ
Немає ... Подробнее>>

15.03.2016 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «будинок играшок»

Прийшла на співбесіду,зразу прийняли.Постажувалась 3 дні,виконувала тяжку роботу,прибирала там по 12год.Після 3 днів сказали подзвонять і так не подзвонили,Нас було троє і всім однаково сказали.Якщо буде директор Ірина Ярославівна то навіть не звязуйтесь з нею,Таким чином вона використовує дешеву робочу силу.Не ідіть туда,
Нема ... Подробнее>>

13.03.2016 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «будинок играшок»

Не платят соэрудникам зарплаты ! Черная зарплата ! Не платят больничные, воруют у сотрудников зарплаты начальство !нечестная компания !
Нету ... Подробнее>>