19.01.2024 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

робота нормальна, мені вона підійшла, троха монотонна але працю

28.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Днями звільнився за власним бажанням. Хотілося б подякувати компанії за досвід, який я здобув тут за 2,5 роки роботи. Переїжджаю до іншого міста підкорювати нові висоти, всім удачі!
не було

27.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Працюю наче рік, хоча влаштувався зовсім недавно. Дуже швидко освоївся, нудьгувати не встигаю. Багато об'эктів, робота завжди є
не побачив

15.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Місяць тому поставили собі в спортзал TeploMAX. Обігрівач підходить для приміщень з поганою ізоляцією, де потрібно створити комфорт. Корпус у нього сталевий, не іржавіє. Встановлюється зручно, гарно вписується в інтер'єр. Потужність включаю половинну чи повну і стає тепло. Гріє одразу ж, в приміщенні знаходитись приємно.
все ок

04.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Охоронна компанія, в якій я працюю надає високоякісну підготовку і диспліновану команду охоронців. Це дозволяє нам впевнено виконувати наші обов'язки.
Затримали зарплату на один день

30.11.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

вдячна за можливість працювати тут, дякую що повірили у мене і взяли мене не роботу

24.11.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

У компанію прийшов нещодавно. Співбесіда пройшла добре, потрапив сюди за рекомендаціями з минулої роботи. Оформили все офіційно та швидко. З колегами стосунки склалися.
поки не бачив

21.11.2023
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Працюю в компанії вже майже пів року і можу сказати, зарплату вивлачують чітко, новачків підтримують та навчають головне дійсно мати бажання! Компанія постійно розвивається і хороші перспективи для активних людей.)
Був конфлікт з начальником але він швидко вирішився

18.11.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

вдячна нашим воїнам за мирне небо, Україна оовязково переможе

17.11.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Спочатку було якось не все ясно, роботи багато, не встигли ввести в справи. Відразу на об'єкт і працювати, але за тиждень освоївся. Хлопці з ким працюю, швидко все пояснили, розповіли, показали.
немає