29.11.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Працюю в магазині елітної парфумерії та косметики з 2018 року. Мені тут дуже подобається. По-перше, це престижний мережевий магазин, де працюють професіонали своєї справи. По-друге, у нас чудовий колектив, завжди один одному допомагаємо та підтримуємо. По-третє, наша начальниця строга, але справедлива. Вона завжди на користь справи говорить правду, навіть якщо це не дуже приємно. Періодично піднімають зарплату, що не може не тішити.
буває трохи важко працювати, але гарна зп того варта )

28.11.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Я работаю продавцом-консультантом в магазине Брокар уже два года. Всегда мечтала работать в индустрии красоты. Очень нравится общаться с разными посетителями и помогать им выбрать подходящий аромат, помаду или крем. Довольна атмосферой в коллективе.
нема

24.11.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

я працюю охоронцем у Брокарі вже 5 років. Робота відповідальна, потрібно цілий день контролювати вхід та торговий зал, стежити за поведінкою покупців, при цьому залишаючись ввічливим та доброзичливим з клієнтами.
Особливих проблем немає. Платять нормально, начальство адекватне. Рекомендую.

21.11.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Працюю продавцем-консультантом у магазині BROCARD вже два роки. Робота дуже подобається, кожен день наповнений спілкуванням з різними людьми, які хочуть купити щось особливе собі чи на подарунок. Люблю допомагати людям знайти ідеальний аромат чи засіб для догляду за собою. Я завжди намагаюся бути в курсі всіх новинок та пропонувати найкраще. Роботою дуже задоволена.

12.11.2023 | отрицательный отзыв
OTTO Work Force Украина

некомпетентные сотрудники. Когда обратились по только опубликованной вакансии сказали уже занято, искали только 2х человек, через некоторое время поздно в воскресенье ответили что 1 человек отказался и завтра утром мы должны быть в другом городе на оформлении. Приехав в офис сообщили что никого не ждали и не знали о приезде. При оформлении документов оказалось что стоимость жилья в 2 раза больше озвученной с ужасными условиями (дом среди поля с общим туалетом и заплесневелыми матрасами). Но самое ужасное координатор с офиса в Кракове. Она не отвечает на сообщения месяцами, не принимает ...
достаточное количество вакансий.

07.11.2023
Леруа Мерлен Украина

Все что можно они собрали плохого когда французы были руководителями было лучше
Нету ты там раб с тобой никто не считается не советую

07.11.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Дуже подобається, як у нас усі налаштовані на результат. Кожен співробітник намагається зробити магазин ще кращим, красиво оформити вітрини, навіть іноді допомагають розвантажувати коробки. Тут на допомогу приходить і менеджер, і охоронець, і адміністратор. У нас класний колектив. Іноді можемо сходити на піцу разом, з деякими не просто товаришуємо, а прямо дружимо. Якщо шукаєте гарне робоче місце, влаштовуйтесь у Брокард.
не побачила

30.10.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Надійне робоче місце. Повний соцпакет, біла зарплата + бонуси, якщо виконано план, переробок немає, хороший дисциплінований колектив, адекватне керівництво. Мені тут подобається, приходьте – не пошкодуєте.

26.10.2023 | отрицательный отзыв
OTTO Work Force Украина

Відповідають раз на деньМаленький шанс попасти на хорошу вакансіюЧекав більше місяцяПотратив час та гроші. Чекав вакансію біля місяця, подзвонили сказали приїхати в офіс, приїхав заповнив документи. Сказали через 4 дні виходити, за день передзвонили сказали ще почекати за тиждень щось має вирішитися. Поки сам не почав писати була повна тиша і відповідають раз на день. Мені сказали що думали, що я вже знайшов іншу вакансію, звідки такі думки, коли я взагалі про це не говорив?? В кінці кінців знайшов рекрутера котрий забрав мене разом з дружиною і маленькою донькою в ...
Немає.

26.10.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Із плюсів: робота з товаром відмінної якості, всесвітньо відомі назви торгових марок, які самі себе рекламують. Зарплату виплачують двічі на місяць, постійно кілька тренінгів на місяць проводять від тренерів компанії.
Мінусів особливих немає, але план вимагають виконувати суворо