04.05.2023 | отрицательный отзыв
smaki maki: Чудовий досвід

Хороша компанія з чудовими працівниками, кожен зацікавлений в її подальшому розвитку. Керівництво всіляко заохочує співробітників займатися спортом, розвиватися. Колеги допомагають з незрозумілими завданнями. Дуже теплі відносини між співробітниками
Не помітила

22.11.2021 | положительный отзыв
smaki maki: Використовують безкоштовну робочу силу

Можна постажуватися, але насправді вони нікого не шукають. Працівників є в достатній кількості.Вакансія висить майже постійно.Мабуть hr менжери [censored] видимість що щось [censored] Подробнее>>

08.02.2021
Smaki Maki

вакансию компании увидела на сайте ворк.юа. Проблемы начались с самого начала: при звонке в компанию мне сообщили, что вакансией занимается другой hr и со мной свяжутся. Звонок последовал только с моей 4 ой попытки связаться с компанией. Первичная беседа с hr ничем не отличалась от обычных собеседований, и hr пригласила меня на общение с руководством компании. На собеседовании с

Украина, Киев

17.08.2020 | положительный отзыв
Smaki Maki

Не компетентне керівництво, яке зовсім не вміє проводити співбесіди (присутні були двоє, але толку)Погана комунікація між ними та рекрутером (після майже 2 годинної співбесіди, вони мене запитували на яку я вакансію, скільки мені років і подібні примітивні питання, які на 2 етапі зазвичай не запитують)Коли я почала задавати питання, це взагалі...По перше, більшість питань вони не могли зрозуміти і відповідали Подробнее>>

28.07.2020 | положительный отзыв
Smaki Maki

Це той вид роботодавців,який руками стажерів [censored] нецікаву та нудну роботу.На позитивний результат після виконання немаленького завдання, яке потрібне для проходження на 2 раунд співбесіди,не розраховуйте. Приємне спілкування та зацікавленість закінчується на етапі,коли ти надсилаєш їм пророблену роботу з потрібними даними.Відповідь "трішки не дотягуєте" нічим не обгрунтовують, хоча це легко зробити,оскільки завдання має певні вимоги, по яким лекго проаналізувати якість Подробнее>>