Украинский Бизнес Консалтинг отзыв сотрудника Гость

Компанія " Український Бізнес Консалтинг" ( http://ubc.as/ ), офіс якої знаходився на вул. Городоцькій, а тепер підпільно працює на вул. Кн. Романа позиціонує себе, як компанія з іноземним капіталом, та компанія, що працює лише з іноземним клієнтом. Власник - датський бізнесмен- [вырезано] , який дурить не лише працівників а й клієнтів. На працівниках реалізовує свої рабовласницькі замашки, всім своїм відношенням показує зневагу до людей. В компанії заведено читати пошту працівників, а як недавно стало відомо - і клієнтів також.Директором в компанії працює його дружина (25 років, вчитель англійської мови), головною по кадрах - краща подруга дружини, головним фінансовим директором - Подробнее>>

03.06.2015 | отрицательный отзыв
Украинский Бизнес Консалтинг отзыв сотрудника Гость

Працювала там... Непорядні люди. Юристами, бухгалтерами, перекладачами, менеджерами по персоналу зараз там працюють двоє людей - СУПЕР " професіонали"... Не платять того, що обіцяють при прийнятті на роботі. Подробнее>>

Украинский Бизнес Консалтинг отзыв сотрудника Гость

Доброго дня усім! Працюю на ПП "Український Бізнес Консалтинг" з моменту його заснування. Що можу сказати - підприємство відповідає високим ЄВРОПЕЙСЬКИМ стандартам і що стосується обслуговування клієнтів і у внутрішній своїй структурі. Підприємство практикує безкоштовне харчування для своїх працівників, виключно офіційне працевлаштування та офіційну заробітну плату працівникам, робочий графік є досить зручним (з 9.00 до 17.00). Керівництво завжди вирізнялось надзвичайно лояльним ставленням та розумінням до працівників, особливо до тих, в кого є діти. Про якість обслуговування клієнтів на мою думку варто питати у компаній, з якими ми працювали. Ніколи, підкреслюю - ніколи, не обіцяли клієнту виконати роботу, якщо знаємо, що Подробнее>>

03.06.2015 | отрицательный отзыв
Украинский Бизнес Консалтинг отзыв сотрудника Гость

Компанії прийшов кінець. Працівників немає, клієнтів також, податків не платять, переховуються від податківців та правоохоронних органів.Респект за наміри втримати лице компанії, але це марно. Краще не писати нічого ніж такі нісенітниці про лояльність власника та чудові умови праці. Подробнее>>

Украинский Бизнес Консалтинг отзыв сотрудника Гость

Шановні екс-працівники компанії! Насолоджуйтесь та смакуйте плітки про стан речей у компанії на сьогоднішній день скільки завгодно! Проте реальної інформації про становище компанії, кількість працівників та інше ви у будь-якому випадку не отриматеєте та не дізнаєтесь. Не марнуйте свого часу в мережі Інтернет на такі дурниці, якими ви заповнюєте простір на цьому сайті! Витрачайте ваш ВІЛЬНИЙ без роботи час на щось корисніше :) Подробнее>>

Украинский Бизнес Консалтинг отзыв сотрудника Гость

поділіться інформацією про долю компанії. Мабуть "бізнесменів" вже намає в Україні, повтікали від боргів? Подробнее>>

02.02.2015 | отрицательный отзыв
Альфа Бизнес Консалтинг

Консалтинговая компания "ТКС-Казань" поменяло название. Тепер они называются "Альфа Бизнес Консалтинг ". Там так же сливают деньги эти же Уроды. Находяться они г.Казань ул.Островского 38. Так что кто хочет почитать отзывы по этой компании. Смотрите здесь компанию ТКС. Меня зовут Айдар. Что хотелось бы рассказать про компанию Ткс (Альфа Бизнес Консалтинг). Позвонили, предложили свои услуги (работа на биржевом рынке). Я согласился Подробнее>>

05.02.2015 | отрицательный отзыв
Nas Broker он же Альфа Бизнес Консалтинг

Хочу оставить отзывы о глобальном финансовом лохотроне - Nas Broker или второе их название Альфа бизнес Консалтинг. Находятся бравые ребята по адресу Казань, Островского 38 телефон +7 (843) 236-71-28, +7 (843) 236-69-34, 8-804-333-22-34. Но у Альфабизнесконсалтинг есть офисы также в городе Екатеринбург, Уфа, Нижний Новгород, Киев. Nas Broker - обычная финансовая пирамида на Форексе, в России их интересы представляет Подробнее>>

01.05.2015 | отрицательный отзыв
Finneast Logistic, Автотехноимпорт, Логистика, ВЭД-Консалтинг,Торговые Системы, Респект, ДиВа Строй, Мифант, СпецАвтоТрас, Финанс Бизнес

Фирм много Управление одно Жаринов Валерий Германович и его Жена Мусолина Елена Николаевна и все остальные "Директора" друзья или знакомые этой семейки. Адовая компашка!! Рабочий персонал за людей не считают. Все распоряжение выглядят так: сделай то не знаю что найди там не знаю где не выполнишь уволим. Людей увольняют из больничного и из отпуска.Один из сотрудников подал жалобу в трудовую Подробнее>>

17.11.2023 | отрицательный отзыв
Ставлю обманщикам из Бизнес-юриста 1 бал, на обмане бизнес не построишь, убирайте эту схему с бесплатной консультацией.. я уже второй кто вам за это пишет, вы понимаете вообще что вы творите????

Подтверждаю слова человека ниже!!! Ситуация 1 в 1 как у вас. Раздается звонок, в трубке приятный голос девушки приглашает меня на "бесплатную" консультацию в Бизнес-юрист на завтра, 17 ноября, на 9часов утра. Я соглашаюсь приехать, так как мой долг за...