фуджыкура город львов

Ми високо оцінюємо вашу допомогу та підтримку нашого собачого притулку

06.10.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

файна робота, задоволений, працюю недавно, звільнятися поки що не планую

25.06.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

в якому я тільки відділі не працював, і на лінії стояв мотав, потім був лайнером, на даний момент працюю на нарізці, подобається

фуджыкура город львов

Досвідченість, надійність та якість - це те, що робить Fujikura неперевершеним

25.06.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

якщо ще хтось думає про працевлаштування сюда в компанію то можу рекомендувати, головне бажання навчитися і потім працювати

31.10.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

працюю тут по рекомендації друга який працює на складі, на момент співбесіди місця на складі не було, тому пока працюю на виробництві

фуджыкура город львов

У компанії Fujikura дотримуються принципів рівності та безпеки для всіх співробітників

працювати в Fujikura - це можливість бути частиною глобальної спільноти
нема

фуджыкура город львов

Нехай позитивне ставлення, професіоналізм і досвід наших працівників завжди переважають негативні відгуки

23.08.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Філософія компанії Fujikura, спрямована на надання підтримки та розвитку співробітників, дійсно працює.

фуджыкура город львов

Компанія Fujikura цінує своїх співробітників і забезпечує їм чудові умови для роботи та розвитку.

фуджыкура город львов

роботою задоволений, зауважень немаю. класно працювати в хорошому колективі який тобі завжди допоможе.

14.05.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Компанія Fujikura є інноваційним лідером у своїй галузі, тому працюючи тут, ви отримуєте можливість працювати з останніми технологіями та високоякісним обладнанням.

02.11.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Справді соціально-відповідальна компанія Справді соціально-відповідальна компанія

09.04.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

У компанії Fujikura діє програма постійного професійного розвитку для співробітників

26.04.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

низьке значення плинності кадрів свідчить про високу якість управління персоналом

29.02.2024 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

найліпше шо мені тут сподобалось на роботі то це умови роботи, все чистень, реально як в Європі, колись працював в Німеччині ....

02.04.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

У Fujikura завжди прагнуть до інновацій та нових технологій, що стимулює розвиток наших навичок та компетенцій

25.09.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Зараз я не працюю на данму заводі тому що в армії. Але дуже приємно що коли забрали в армію і на початках потрібно докупити деякі речі щоб брати із собою то компанія мені з усім допомогла, я не витратив своїх грошей взагалі. З керівництвом завжди по можливості переписуємося і мене постійно розпитують чи можуть мені чимось допомогти.,

03.05.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Це чудове місце для роботи для тих, хто шукає можливості для зростання та розвитку своєї кар’єри

30.04.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Хочу привітаи зі святом Fujikura Ukraine і висловлюю надію на подальше плідне співробітництво та спільні успіхи

26.04.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Вітаю з ювілеєм Фуджікура Україна і бажаю зберігати високі стандарти якості та відповідальності перед клієнтами!

19.04.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Вітаю з річницею компанію Фуджікура Україна і бажаю зберігати високу якість продукції та відмінну репутацію на ринку!

фуджыкура город львов

дякую компанії за вашу підтримку дітей та молоді нашого міста, що допомагає їм розвиватися та досягати своїх мрій

30.04.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

в честь річниці компанії бажаю стати ще більш сильними та успішними на ринку!

фуджыкура город львов

Позитивні спогади про роботу в компанії Fujikura завжди були для мене джерелом мотивації.

19.07.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Україна переможе, ми наймогутніша нації у світі !!

03.05.2023 | положительный отзыв

Бажаю Фуджікура Україна вдалого співробітництва з клієнтами та партнерами

28.06.2023 | положительный отзыв

робота в компанії Fujikura, усі деталі за номером 0800306340

24.04.2024 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Зарплата 15000 грн Вимоги: •бажання працювати; •здатність розрізняти кольори; •досвід роботи не потрібний. Підприємство забезпечує працівників теоретичним та практичним навчанням. Підприємство пропонує: •офіційне працевлаштування; •вчасну виплату заробітної плати •безкоштовні обіди; •довезення на роботу та з роботи працівників, котрі проживають у Львові та 50 км від території заводу Для більш детальної інформації звертатися за номером: 0?800?306?340 (дзвінки безкоштовно) або 38067-471-82-82
нема