фуджыкура город львов

найліпше шо мені тут сподобалось на роботі то це умови роботи, все чистень, реально як в Європі, колись працював в Німеччині ....

Киев, Львов, Владимир-Волынский, Винница, Луцк, Ковель, Ивано-Франковск, Енакиево

24.04.2024 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Зарплата 15000 грн Вимоги: •бажання працювати; •здатність розрізняти кольори; •досвід роботи не потрібний. Підприємство забезпечує працівників теоретичним та практичним навчанням. Підприємство пропонує: •офіційне працевлаштування; •вчасну виплату заробітної плати •безкоштовні обіди; •довезення на роботу та з роботи працівників, котрі проживають у Львові та 50 км від території заводу Для більш детальної інформації звертатися за номером: 0?800?306?340 (дзвінки безкоштовно) або 38067-471-82-82
нема

14.02.2024 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

на заводі я вже не працюю, але дуже памятаю свого майстра зміни Таню Чолач і бригадира Світлану, дуже хороші люди

08.02.2024 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

зараз я проживаю у Франції, працювала на даномк заводі, залишилися дуже хороші спогади, з колегами з роботи спілкуюся до тепер

05.02.2024 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

була тут на ескурсії, сподобалось те що навіть якщо ти прийшов сюди на рооту звичайним оператором, то є варіант карєрного росту, я так зрозуміла що головне добре вміти розмовляти на анлійській мові

19.01.2024 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

бригадир і майстер зміни в мене хороший, а Рижа у нас точно зі шпаком у голові, відправте її на зйомки від пацанки до панянки і курси спілкування з людьми. а так робота хороша.

30.11.2023 | положительный отзыв

відгук про роботу позитивний. Слава Україні. мені подобається робота

18.11.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

навіть не вірила що візьмуть мене 50 річну сюди на роботу, боя щось думала що беруть тцльки молодих
нема

09.11.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

а ми доречі декілька дні тому отримали зарплату яку нам підняли, приємно

08.11.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

у Львові не було можливості працювати, працював колись в Немирові, прикольна робота була

02.11.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

шкода що на даному сервісі не можна завантажувати фотки

02.11.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Справді соціально-відповідальна компанія Справді соціально-відповідальна компанія

фуджыкура город львов

працюю тут по рекомендації друга який працює на складі, на момент співбесіди місця на складі не було, тому пока працюю на виробництві

фуджыкура город львов

працюю тут лайнером, робота повязана також з компютером, все в компі на інглійській, але я не дуже вмію читати на англійській, але все показали і в процесі все вивчив

фуджыкура город львов

в нас на заводі вже декілька років компанія підтримує дуже хорошу соціальну ініціативу по збору використаних батарейок і пластикових кришечок

30.10.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

хто не має досвіду, це робота саме для вас. не потрібно тут ніякого досвіду

27.10.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

маю приємність також тут працювати в дуже хорошому колективі

10.10.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

доречі, третьої зміни в мене так і не було, тільки 1 і 2 ,ю. на роботу возять безплатноо

10.10.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

проблем із виплатою зарплати немає і ніколи не було

06.10.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

файна робота, задоволений, працюю недавно, звільнятися поки що не планую

26.09.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Хороші умови праці, чисто, вчасно виплачується зарплата

25.09.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Зараз я не працюю на данму заводі тому що в армії. Але дуже приємно що коли забрали в армію і на початках потрібно докупити деякі речі щоб брати із собою то компанія мені з усім допомогла, я не витратив своїх грошей взагалі. З керівництвом завжди по можливості переписуємося і мене постійно розпитують чи можуть мені чимось допомогти.,

22.09.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Нормална тут робота, як і на кожному заводі тут також є певні норми, мені здається це дуже добре, бо стимулює працівника працювати а не халтурити, виконав норму отримав за це додаткову премії до своєї ставки. Нічого важкого немає, якщо ти звик халтурити то всюди буде важко

18.09.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Запрошуємо на роботу оператора виробництва Вимоги: здатність розрізняти кольори; відповідальність; уважність до деталей; орієнтація на результат. Ми пропонуємо: навчання за рахунок роботодавця; офіційне працевлаштування; позмінний графік роботи; безкоштовне довезення на роботу та з роботи; безкоштовні обіди; конкурентну заробітну плату; можливість подальшого професійного розвитку та кар’єрного зростання; комфортні умови праці та дружній колектив. Щоб дізнатись більше про вакансію та подати заявку, телефонуйте: 0 800 306 340 або 0674718282

16.09.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

з мого села тут працює дуже багато знайомих, якщо б не було довозу безкоштовного то навіть незнаю де ще шукати роботу, якщо є робота якась то маю сама шукати як добратися а це вже додаткова витрата коштів

13.09.2023 | положительный отзыв

3456456 4 4 4563 37 58762452 4 767 356245 74234524 4624

13.09.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

завод дуже великий, все чистенько, за чистотою тут дуже слідкують, кожен слідкує за своїм робочим місцем.

30.08.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

класна команда, хороші друзі, мені особисто дуже подобається усе

30.08.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

тут вже давно не працюю, працювала приблизно 2 роки але ще на самому початку коли тільки завод відкрився, звільнилася у звязку із переїздом проживання у інше місто

23.08.2023 | положительный отзыв
фуджыкура город львов

Філософія компанії Fujikura, спрямована на надання підтримки та розвитку співробітників, дійсно працює.