27.01.2023
DOPOMOGA Ukraine

Керівник не компетентний. Відсутність поняття субординація в колективі, приниження за разговори нє на русскім язикє. Буллінг зі сторони керівництва. Також ця особа потім займається продажем своїх тренінгів про те, як потрібно себе поводити на співбесіді. На її думку, робота для кожного працівника в її відділі останній шанс на щасливе життя за смішні гроші. Саме тому там постійна текучка персоналу. Також Подробнее>>

10.01.2023

Гость:
На старті все виглядає дуже красиво і благородно, але не ведіться — вам просто майстерно пудрять мізки. Пропрацюєте певний час, але у будь-який вашу співпрацю можуть припинити не те щод одним днем, а однією годиною. Звісно ж, вам не заплатять за зроблену роботу, але із задоволенням її використають :) власник буде розповідати сумні історії про те, як із ним самим погано вчинили інші співвласники, і тому він вам заплатити не може — звісно, не думаючи про те, що він, наймаючи людей, мав провести заходи з ризик-менеджменту. Одним словом, типове "кидалово", оминайте десятою дорогою. Подробнее>>

17.01.2023

Гость:
«Предприниматель» Вадим Билецкий, в то врем как вся страна собирает по копейке на помощь ЗСУ и пострадавшим людям, кидает людей на деньги, прикрываясь благотворительностью. Это просто дно… Подробнее>>

18.01.2023 | положительный отзыв

Гость:
Працювала директором у цій компанії та бачила все із середини. Людина не розуміє як працює ринок, хоче багато і одразу. Менеджерів використовує й наймає нових Перший «старт» був улітку, менеджери працювали майже без вихідних та не отримали заробітні плати Другий «старт» восени, ситуація повторилась Що стосовно мене, то спочатку моя робота оплачувалась, але потім 3 місяці працювала тільки на його обіцянках Подробнее>>

20.12.2022
Work service ukraine трудоустройство за границей

Класичний розвод на гроші! Уклали ми з ними договір на внж Англії, оплатили більше 2000 евро за двох. Нам обіцяли знати спонсора в Англії, отримати документи й виліт протягом місяця! Після чотирьох місяців очікування й постійних розмов про те, що наші документи в роботі ми не витримали та попросили повернути грощі. На що отримали відповідь, що відповідну до договору, який Подробнее>>

10.10.2022
VIATRIS: viatris ukraine

На Украине все плохо.Меняется только вывеска MEDA/MYLAN/VIATRIS.Ничего не менялось годами. Менеджеры старые еще со времен MEDA.Компания на Украине меняет только вывески. Отзывы на украинских сайтах, рейтинг на фарм рынке Украины просто ужас. В компании долгое время не было:Карьерного роста ни для кого, кроме приближенных к руководству. для ИЗБРАННЫХ.Развития и обучения персонала ни для кого, кроме приближенных к руководству. для ИЗБРАННЫХ.Поощрений Подробнее>>

10.10.2022
VIATRIS: viatris ukraine

В Виатрисе остался еще костяк негодяев из меды. Многие плотно сидят на своих местах. Самый мерзкий и главный кусок Недотепа Пионт. [М.] называет его как барышню Лера. Пресмыкаетесь и ее ручной песик. Собаченка Пионт. Часто приходилось слышать в его сторону слово г@нд»н. Что вполне соответствуют его определению. Под утырка создан новый отдел. Шлимазл снова при деле. Напыщенный и Подробнее>>

03.09.2022
АЛД Автомотів Україна/ALD automotive Ukraine/ТОВ Перша лізингова компанія

Насправді вийти з асоціації лизингодавців це дивна історія, але формат веденя бізнесу ald automotive в Україні дає зрозуміти причини.Подвійна бухгалтерія, з/п у конвертах, протизаконна переховування авто від зсу, постійні обшуку сбу та прокуратури.Французьська ширма і типовий бізнес часів януковича Подробнее>>

29.08.2022
JDM Ukraine

Грубое отношение состороны куратора, получить информацию не возможно, дозвониться не возможно, аванс выдают так что я как будто прошу у куратора личное деньги а не свои заработанные, зарплату достх пор не получил(зп выдаётся с 20 25 числа) сегодня 26.08.2022, чтоб попросить аванс надо унижаться, при этом выслушав недовольство сотрудницы, звоню газет своей зарплаты трубку не берут!.Может и Компания хорошая Я Подробнее>>

18.08.2022
Internews Ukraine