Internews Ukraine

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» є найбільшою неприбутковою організацією в галузі медіа в Україні. Місія організації — Утвердження європейських цінностей в Україні через становлення успішних медіа. Як провідна медіа НДО, Інтерньюз-Україна працює над досягненням цієї мети через втілення низки ініціатив.

Гость:

Аналогичная ситуация и у меня,не советую отправлять сюда CV

18.07.2022 | положительный отзыв
Internews Ukraine

Анонімно:
В організації дуже дивний підхід по пошуку працівників. Складається враження що інтерв’ю проводять для галочки.Ймовірно йдеться про грантоїдство,а не про реальну роботу ГО. У мене було 3 інтерв’ю по годині кожне,після 1 етапу надіслали анкету з питаннями типу :звідки ви про нас дізнались,які ваші сильні-слабкі сторони, ким себе бачите через 5 років, на яку зарплату претендуєте через 3-5-7 років. І на кожному етапі ставили ті самі питання,навіть на технічному інтерв’ю. Після всього рекрутер Віта не дала зворотного зв’язку,а точніше просто зникла.Витративши 3 години життя на зустрічі, де мене як спеціаліста намагались оцінити за списком недолугих анкетних питань,які посади і не стосуються,хотілось би отримати хоч відписку в знак поваги, але ж… Не рекомендую витрачати час,якщо ви налаштовані на роботу де можна реалізуватись як спеціаліст та заробляти, а не створювати вигляд бурхливої діяльності. Подробнее>>