21.09.2023 | отрицательный отзыв
Optic DIAS

Некая [Н.] (судя по всему руководитель) встретила меня в маленьком коридоре площадью 2х2 метра, у входной двери на проходе. И там же предложила провести собеседование(вернее не предложила, а важно заявила). На маленьком диванчике. Сказать, что я была в шоке ничего не сказать. Аргументировала она это тем, что больше негде. "Не выгоню же я сотрудников из помещения" были ее слова. Для меня стало очевидно, как они относятся к сотрудникам, если даже к соискателям проявляют неуважение. Естественно, я развернулась и ушла. Было крайне жаль своего потраченного времени...
Недалеко от метро

26.04.2021 | положительный отзыв
dias

Dias це жахливий салон,нікому не побажаю його відвідувати,і застерігаю тих людей які хочуть співпрацювати з тими жахливими і безсовісними людьми їх і людьми не назвеш це аферисти, як Дільна Ірина Василівна та інші люди які працюють на неї за її схемою!!я досі не можу відійти від шоку який отримала працюючи Адміністратором у салоні Dias, Не влаштовують офіційно,обіцяють ставку 7000тис,випробувальний термін Подробнее>>

26.04.2021 | положительный отзыв
dias

Працювала адміном в салоні лише місяць, а відчуття, ніби пройшла річний експрес курс спецназу по виживанню) стільки підлості, брехні, ницості, приниження, агресії, негативу , не фаховості, тупості, зверхності, бидлячого рагулізму з боку т.зв. керівництва зустріла вперше в житті...Хочу поділити відгук на 2 частини : для працівників і для клієнтів)Для працівників : вже на співбесіді Вам обіцяють те, що не виконають Подробнее>>

25.02.2021
dias

Ніколи в житті не писала подібних коментарів . Але зараз пишу це лише для того , аби ніхто з вас любі друзі не потрапив у цю жахливу компанію . Ніколи не думала що лише назва «Dias» , буде викликати у мене такі жахливі емоції . Доводилося працювати адміністратором школи краси. Скажу найголовніше тут для керівництва важливі лише гроші , окрім

Украина, Львов

10.04.2018 | отрицательный отзыв
Отзыв пользователя Мария о компании Optic DIAS

Ужасный коллектив, неадекватное руководство

06.06.2018
Отзыв о работодателе «dias»

Гарантує 2000грн + 50грн за клієнта, в підсумку коли моделі не приходять доводиться замість них бути (щоб на вас тренувались) в підсумку з вас (як з адміністратора) потім вираховують гроші, бо модель не прийшла а вам зробили макіяж в підсумку, за обіцяний графік два через два або три через три дні, працювала по 4-5 днів на тиждень і отримала 900грн за місяць. Плюс Іра противна людина.
Немаэ ... Подробнее>>

14.08.2015 | отрицательный отзыв
Optic DIAS

Атмосфера в компании просто ужасная все руководство из Ростова работы всегда много люди со склада просто бегут благодаря звезде под названием Нина Медведева женщина живущая в коммуналке с кошкой работает по 12 часов в день разговаривать не умеет только орет на всех сотрудников, если вы готовы каждый день слушать крики по любому поводу вам туда, в других отделах не лучше, зарплата серая соц. пакета нет Подробнее>>

11.08.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «dias»

Роботодавець місяць годує обіцянками про працевлаштування, а потім звільняє без попередження та виплати заробітної платні
Вдале місце розташування ... Подробнее>>

15.08.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «dias»

работодатель заставляет продавать просроченую продукцию. ЗП отказывается выплачивать, мотивируя тем, что месяц работы - это испытательный срок.
возле цирка ... Подробнее>>

08.09.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Optic DIAS»

их нет ... Подробнее>>