Киевский международный университет отзыв Mari N
Mari N:
  Пишу відгуки на всіх сайтах, де сама намагалась знайти інформацію Ліцей Київського міжнародного університету. Відгуки не всі відповідають дійсності і моя рекомендація батькам, які шукають комфортний навчальний заклад для своїх дітей, - підіть і самі переконайтеся. Якщо, звичайно, ви можете дозволити собі платне навчання. Те, що взнала я:1. Ліцей скористався карантином і зроблено ремонт для підвищення пожежобезпечності закладу. 2. Дистанційне навчання було організовано так, що всі програми вичитано і навчальний рік закінчено вчасно. 3. Заявлений перехід на викладання англійською проходить доволі успішно. Цього року на уроках було 40-60 відсотків англійської відповідно до рівня групи. На сам перехід сплановано три роки. 4. Викладання парами. 5. Заняття починаються о 8:30, закінчуються о 13:00, далі консультації викладачів, які входять в оплату. 6. Домашніх завдань намагаються давати по мінімуму, щоб діти мали час на саморозвиток.7. Іноземних мов дві, англійська як основна і робоча і німецька/іспанська/французька на вибір. Викладають за авторською методикою, яка дає гарний результат усного мовлення. 8. Профільне навчання на базі університету. 9. На території ліцею є буфет, туалети, кімната відпочинку, кулери з водою. 10. Підручники всі видаються в місцевій бібліотеці, як і зошити на друкованій основі. Додаткових витрат немає. 11. "Текучки" як такої
Подробнее>>