15.06.2023 | положительный отзыв
Норм

Хороша організація, платять вчасно та людське звернення до співробітників. Рекомендую
Поки у мене все ок

23.05.2023 | положительный отзыв
я пишаюся, що працюю у «Вольф»

Скажу без зайвого пафосу – я пишаюся, що працюю у «Вольф». Чому пишу відгук – набридли вічні скиглики, у тому числі й серед колег, у яких завжди все погано. Так, вимоги високі. Так, існують
тільки позитив)

21.05.2023 | положительный отзыв
Коллектив вполне контактный, приятно и работать и общаться.

Коллектив вполне контактный, приятно и работать и общаться. Приняли дружелюбно. Сразу оценил высокий уровень технологичности, по оборудованию вопросов нет. Писать свою зарплату не буду, тем более на всех должностях она разная, но скажу не самая плохая по городу. Вообщем меня...
Все хорошо

20.05.2023 | положительный отзыв
Зарплату тут видають вчасно

У Вольф знайшла золоту середину. Зарплату тут видають вчасно, на життя вистачає, робота цікава, круте обладнання, користь для суспільства реальна. Шукаєш себе – рекомендую. Мені подобається робота зі змістом, самовдосконалення, розвиток, кар єрне зростання, рівні стосунки в колективі та з...
поки не було

14.05.2023 | положительный отзыв
Працювати тут подобається))

Працювати тут подобається)) У моїй роботі виявилось чимало плюсів. Зарплата чітко за графіком, білі нарахування всіх належних виплат, робочий день насичений нудьгувати ніколи, заходи у свята

07.05.2023 | положительный отзыв
Робота цікава, виплати зп вчасно

Робота цікава, виплати зп вчасно. У друкарні завжди панує приємна та дружня атмосфера, що дозволяє відчувати себе комфортно.
немає

29.04.2023 | положительный отзыв
Нормальная работа

Интересная и приятная работа, хороший подбор персонала, достойная оплата труда
не было

27.04.2023 | положительный отзыв
Хороший колектив

Хороший колектив, усьому навчать і пояснювати, якщо чогось не розумієш. Керівники чуйні, ставляться до всього з розумінням. Є кар\ єрне зростання та підвищення ЗП разом з ним.
все добре

26.04.2023 | положительный отзыв
Пропрацювала в Друкарні Вольф понад три роки менеджером.

Пропрацювала в Друкарні Вольф понад три роки менеджером. Технічне оснащення друкарні дає менеджерам широкі можливості та конкурентні переваги перед менш оснащеними друкарнями та й поліграфічні процеси можна вивчити.

26.04.2023 | положительный отзыв
Пропрацював у компанії тривалий час

Пропрацював у компанії тривалий час. Враження лише позитивні. Переважно молодий колектив. Багато позитиву. Багато чого навчився у професійному плані. Лінивим там не місце))) їх вимітають на раз два)) Якщо хочете рости професійно, то рекомендую.
Не має

23.04.2023 | положительный отзыв
Працюю дизайнером у Вольф два роки.

Працюю дизайнером у Вольф два роки. Вважаю це місце гарним місцем роботи. Кожен день в друкарні - це виклик творчості і можливість реалізувати свої ідеї на практиці. Є можливість рости та розиватись.

19.04.2023 | положительный отзыв
Дуже гарна компанія

Дуже гарна компанія. Біла зарплата, оплачувана офіційна відпустка. Останнім часом штат набраний, влаштуватися важко. Плинності кадрів не має високої. колектив хороший, багато цікавих проектів та задач.
не бачу

30.03.2023 | положительный отзыв
Працювала тут 3 роки

Працювала тут 3 роки, мусила піти в звязку з війною та переїздом. Дуже шкодую та сумую за своїм місцем роботи та компанією. Дійсно гарні умови та чудовий колектив. Подробнее>>

29.03.2023 | положительный отзыв
Хорошее отношение к любой категории сотрудников

Хорошее отношение к любой категории сотрудников. Работаю уже три года. Меня все устраивает. Работа интересная. Выплаты в срок. Коллектив и начальство хорошие . Подробнее>>

26.03.2023 | положительный отзыв
Працюю, все влаштовує

Працюю, все влаштовує. Зарплата не найвища, але вчасно, нарахування білі, офіційне працевлаштування також. Зручне та комфортне робоче місце, нове обладнання, чисті цехи, ремонт, кімнати відпочинку, гарні умови. Подробнее>>

23.03.2023 | положительный отзыв
Біла зарплата та стабільне становище компанії

Біла зарплата та стабільне становище компанії вплинули в добрий для мене бік на випалту за квартиру)) Велика компанія, цікава робота, добрі умови, біла зарплата, дружний колектив, грамотне керівництво Подробнее>>

26.02.2022 | положительный отзыв
вольф типография, город Киев

Пришла работать в эту типографию , что бы попробовать себя в этой сфере . Я была приятно удивлена.Большую часть я благодарна своим коллегам которые во всем меня поддерживали особенно когда у меня не получалось .Все дружные и веселые , скучно не было . Отдельная благодарность лояльному начальству и достойную оплату труда . На эту работу ходила ...

02.02.2022 | положительный отзыв
вольф типография, город Киев

Меня моя работа устраивает во всех возможных отношениях. В самую первую очередь хочу отметить то, что у меня такая хорошая зарплата. Также мне нравится коллектив ...

26.01.2022 | положительный отзыв

Не нашел
Я не долго поработал в компании, но хочу сказать, что это замечательное место. Здесь есть официальное трудоустройство, неплохая зарплата и хорошие условия. Раньше я уже имел дело с другой типографии, поэтому есть с чем сравнивать. Единственное, что мне не удобно с другого конца города добираться в офис, но само месторасположение хорошее) Здесь работает отличная команда! ...