19.04.2023 | положительный отзыв
Дуже гарна компанія

Дуже гарна компанія. Біла зарплата, оплачувана офіційна відпустка. Останнім часом штат набраний, влаштуватися важко. Плинності кадрів не має високої. колектив хороший, багато цікавих проектів та задач.
не бачу

11.10.2023 | положительный отзыв
Молодий та дружний колектив

Молодий та дружний колектив, з відмінним почуттям гумору, можливість підробітку. Мені все подобається!

13.08.2023 | положительный отзыв
Стабільна оплата

Стабільна оплата, чіткий графік роботи з можливістю вийти додаткові зміни (не нав язують). Чуйний відділ кадрів-завжди підкажуть і проконсультують
не мае

18.07.2023 | положительный отзыв
По зп - норм

По зп - норм, обіцяні гроші під час працевлаштування мені платять, затримок немає. По роботі у реалі великий обсяг, але й гроші платять добрі.
нема

23.03.2023 | положительный отзыв
Біла зарплата та стабільне становище компанії

Біла зарплата та стабільне становище компанії вплинули в добрий для мене бік на випалту за квартиру)) Велика компанія, цікава робота, добрі умови, біла зарплата, дружний колектив, грамотне керівництво Подробнее>>

23.07.2023 | положительный отзыв
Працюю 2 роки тут

Працюю в компанії 2 роки, гідна зарплата, хороший колектив, лояльне керівництво, додаткові бонуси та премії
в мене все гаразд

18.06.2023 | положительный отзыв
Повний соц. пакет, стабільні виплати

Повний соц. пакет, стабільні виплати, у відпустку йшов вчасно, звільнився через переїзд, але залишився в добрих відносинах як з колегами, так і з керівниками.
не було

23.07.2023 | положительный отзыв
Я точно не шкодую, що влаштувався у Вольф

Я точно не шкодую, що влаштувався!) відмінний колектив, що розуміє та поважає керівництво, зарплата вища, ніж очікував, і завжди своєчасна.
не має

07.05.2023 | положительный отзыв
Робота цікава, виплати зп вчасно

Робота цікава, виплати зп вчасно. У друкарні завжди панує приємна та дружня атмосфера, що дозволяє відчувати себе комфортно.

04.09.2023 | положительный отзыв
Працюю в компанії понад рік

Працюю в компанії понад рік. І можу залишити лише позитивний відгук! Враховуючі попередній досвід роботи в різних компаніях, з впевненістю кажу, що робота в Вольф це приклад впевненості в майбутньому, стабільності та неймовірної атмосфери в команді.

20.05.2023 | положительный отзыв
Зарплату тут видають вчасно

У Вольф знайшла золоту середину. Зарплату тут видають вчасно, на життя вистачає, робота цікава, круте обладнання, користь для суспільства реальна. Шукаєш себе – рекомендую. Мені подобається робота зі змістом, самовдосконалення, розвиток, кар єрне зростання, рівні стосунки в колективі та з...
поки не було

16.10.2023 | положительный отзыв
Хороший график

Хороший график, комфортные условия труда, обучение, большой коллектив.

08.11.2023 | положительный отзыв
Чистий та комфортний офіс

Чистий та комфортний офіс, сучасне обладнання на робочих місцях, дружній колектив, цікаві проекти))
НЕ БАЧИВ

29.03.2023 | положительный отзыв
Хорошее отношение к любой категории сотрудников

Хорошее отношение к любой категории сотрудников. Работаю уже три года. Меня все устраивает. Работа интересная. Выплаты в срок. Коллектив и начальство хорошие . Подробнее>>

15.06.2023 | положительный отзыв
Норм

Хороша організація, платять вчасно та людське звернення до співробітників. Рекомендую
Поки у мене все ок

02.02.2022 | положительный отзыв
вольф типография, город Киев

Меня моя работа устраивает во всех возможных отношениях. В самую первую очередь хочу отметить то, что у меня такая хорошая зарплата. Также мне нравится коллектив ...

26.10.2023 | положительный отзыв
Людський підхід від керівництва

Що мені подобається у роботодавця, так це колектив, можливості зростання, згуртованість. Людський підхід від керівництва
не помітив

26.01.2022 | положительный отзыв

Не нашел
Я не долго поработал в компании, но хочу сказать, что это замечательное место. Здесь есть официальное трудоустройство, неплохая зарплата и хорошие условия. Раньше я уже имел дело с другой типографии, поэтому есть с чем сравнивать. Единственное, что мне не удобно с другого конца города добираться в офис, но само месторасположение хорошее) Здесь работает отличная команда! ...

26.02.2022 | положительный отзыв
вольф типография, город Киев

Пришла работать в эту типографию , что бы попробовать себя в этой сфере . Я была приятно удивлена.Большую часть я благодарна своим коллегам которые во всем меня поддерживали особенно когда у меня не получалось .Все дружные и веселые , скучно не было . Отдельная благодарность лояльному начальству и достойную оплату труда . На эту работу ходила ...