Алексей:

Это мошенники. Какое нах рабочее место? Не обращайтесь к этим уродам и не идите к ним работать. Других работ что ли нет? Только в благотворительности?

06.01.2017 | положительный отзыв

Оксана Кравченко:
Дорогие наши все добрые сердца и наш фонд » Країна Добрих Справ»,я мама Альбинки,для которой ви так помогаете и даете нам надежду веру,и свою поддержку,хочу от всего сердца вас всех поблагодарить,за Ваши добрые сердца,ведь без вас нам не справитца,Альбиночка за 8 месяцев перенесла 7 операций,припаратов цены зашкаливает,и если бы не вы Альбинка не смоглабы получать полное лечение,Храни Вас Всех Господь,и пусть в ваших сердцах царит мир и Любовь . Подробнее>>

10.08.2017

алекс:
Этот фонд кинул наших подопечных. Отчетов нет. Лохотрон Подробнее>>

06.12.2017 | положительный отзыв

Раїса:
Мене звуть Раїса Богданівна Скорик. Працювала в благодійній організації “Країна добрих справ” з серпня 2016 року по вересень 2017 року. Одразу хочу зазначити про доброзичливе та чуйне керівництво та колектив фонду, належні умови праці та офіційну і своєчасну заробітну плату. Нажаль, змушена була звільнитися через сімейні обставини, а також незручне для мене нове розташування офісу. Стосовно попереднього відгуку хочу зазначити, що за час моєї роботи у цьому фонді можу з упевненістю підтвердити, що діяльність організації є прозорою, а саме головне – чесною. Нажаль, за весь період моєї роботи було лише два випадки, коли фонд з причин, які не залежали від нього та його співробітників, не зміг надати достатню допомогу батькам, які зверталися з проханням про допомогу. Взагалі колектив організації “Країна добрих справ ” роблять Добру Справу! Дякую Вам за все! З повагою, Раїса Богданівна Подробнее>>

23.01.2018 | положительный отзыв

Садовий Миколай:
Я, Садовий Миколай, є директором юридичної компанії ТОВ «Гарант консалтинг». Наша компанія на протязі майже трьох років є меценатом даної благодійної організації. До цього наша компанія допомагала іншим благодійним фондам, а тому діяльність фондів мені знайома. Щодо діяльності благодійної організації «Країна добрих справ» хочу зазначити, що колектив даного фонду є дуже чуйним, порядним і відповідальним, діяльність фонду – відкрита, чесна та прозора. Я неодноразово впевнювався в цьому, оскільки як і у інших спочатку виникали сумніви в чесності фонду. На щастя всі сумніви розвіялися і я дуже радий, що в нас є такий фонд. Кожен також може впевнитись в чесності цієї організації, зв’язавшись з батьками дітей, яким допомагає фонд. Я та колектив ТОВ «Гарант консалтинг» дуже вдячні колективу благодійної організації «Країна добрих справ» за їх працю. Подробнее>>