SEO-услуги от Lead Group

orlov.a:

Специалисты Lead Group подключились к оптимизации сайта еще на этапе разработки нашего проекта. Сейчас мы продолжили работы в ключе сео-продвижения и рекламы. Мне очень нравится, что специалисты проявляют инициативу в задачах по улучшению результативности продаж сайта. Менеджер всегда терпеливо выслушивает и дает обратную связь по всем вопросам. Это одна из ЛУЧШИХ компаний с которыми мы работали.

06.09.2023 | положительный отзыв
Від про мій досвід роботи з Lead Group

Один із найяскравіших аспектів цієї компанії — це безмежні кар’єрні можливості. Тут завжди є місце для особистого та професійного розвитку. Мені особливо подобається, що ми працюємо над різноманітними проектами. Це дозволяє мені розвивати свої навички та досліджувати різні аспекти дизайну. Хочу відзначити...
Немає

14.08.2023 | положительный отзыв
LEAD GROUP

Ми побачили системність в роботі команди Lead Group. Спеціалісти розпочали роботу зі створення і налаштування рекламного кабінету, тестували різні методи і форми реклами. Отримані результати нас остаточно переконали у правильному виборі компанії-партнера.
Відсутні.

08.08.2023 | положительный отзыв
Отзыв сотрудника Алексей о компании Lead Group

Стратегическая задача, поставленная перед Lead Group - увеличение продаж с сайта. Также нужно было уменьшить стоимость лида при запуске РРС-рекламы. Специалисты Lead Group помогли настроить получение аналитических данных в рекламном кабинете, устранили технические ошибки, мешавшие загрузить feed данных. Эти и другие работы убедили нас в профессионализме команды.

04.08.2023 | положительный отзыв
LEAD GROUP

Як маркетолог з 5 річним досвідом роботи в різних нішах по всьому світу, хочу сказати про цю компанію тільки хороше. Це компанія, де власник запитує при цікавиться чого не вистачає, що компанія може ще зробити, щоб ти відчувала себе комфортно і зростала. В компанії всі готові прийти на допомогу, коли це потрібно для працівників. Це одна з кращих компаній в яких я працювала.

01.08.2023 | положительный отзыв
Отзыв сотрудника Олег о компании Lead Group

Работаю в компании практически год, не было никаких недоразумений в любых направлениях, лишь положительные впечатления:) Круто налажены процессы работы со всеми планировками и собственной автономностью. Своевременная и достойная финансовая компенсация твоей работы, отсутствие какой-либо бюрократии, прозрачная коммуникация на всех уровнях. Учитывая на то, что команда разбросана по всем уголкам мира, удается имплементировать и совместные интересные активности и обучение вместе. Менеджмент открыт к любым идеям, к которым он действительно прислушивается и поощряет твою креативность.
Не обнаружил пока

01.08.2023 | положительный отзыв
Чудова компанія

Чудова компанія, особливо для початкового досвіду, в моєму випадку як Android розробника. Колектив дружелюбний, усі завжди підтримають у разі проблем і допоможуть. Завдання водночас і не занадто складні, і не прості, а також є можливість використовувати різні технології, що дозволяє...
Не виявив

26.07.2023 | положительный отзыв
LEAD GROUP

Lead Group — компанія з дуже дружнім колективом який ділиться між собою своїм досвідом. Вдячний за співпрацю в майже як 2 роки. Можу впевнено рекомендувати девелоперу чи іншому фахівцю IT цю компанію оскільки ви зможете професійно зростати!
не виявив

23.07.2023 | положительный отзыв
LEAD GROUP

Я працюю в компанії майже пів року. Займаємось розробкою додатків та ігор. Хочу поділитися з вами своїм досвідом роботи у цій компанії. Найбільше мені подобається те, що наша компанія завжди висуває на передній план інновації та технологічний прогрес. Окрім того, наша команда — це дійсно професійні та талановиті люди. Це міцна команда фахівців, яка здатна вирішувати складні завдання та досягати високих результатів. Я завжди можу сподіватися на підтримку та поради від своїх колег. Наша компанія також дбає про своїх працівників і надає їм можливості для розвитку та підвищення ...