Work service ukraine трудоустройство за границей

Ну, що [О.] вам уже повідомили про дату виїзду? Якщо не важко, напишіть чим все закінчиться.Бо я також по свої наївності повірила подібним глашатим, пле як начиталась відгуків і оцінила вакансії які вони викладають закопвся сумнів, як як ???, можна наживатись на дюдях, ще в такий час, життя полетить а як потім з цтм помирать…

13.10.2023 | отрицательный отзыв
Work service ukraine трудоустройство за границей

100. Обратилась в фирму аv grup Комар н.н. по трудоустройству в Германии. До перечесления денег менеджер Артем звонит вам по з раза на день и рассказывает сказки. После перевода денег 4350грн. Трубки не берут.пишут.что занят.прислали бумагу из Польши.все не соответствует обещанному.разочарование в земляках.не сотрудничайте.МОШЕННИКИ

03.02.2023
Work service ukraine трудоустройство за границей

Пишу тут бо на сторінці паріматч видаляють і блокують. А отже відгуки неправдиві, а за гроші. Otzyvua.net пишуть що вони незалежний сайт відгуків, а це нагла брехня. Усі реальні, правдиві відгуки видаляють за гроші. Блокують ip. Погугліть про них в інтернеті. а ось для прикладу скрін як працює аферистична компанія parimatch в якої слоти заскриптовані на 100%ий програш. Самі пишуть Подробнее>>

20.12.2022
Work service ukraine трудоустройство за границей

Класичний розвод на гроші! Уклали ми з ними договір на внж Англії, оплатили більше 2000 евро за двох. Нам обіцяли знати спонсора в Англії, отримати документи й виліт протягом місяця! Після чотирьох місяців очікування й постійних розмов про те, що наші документи в роботі ми не витримали та попросили повернути грощі. На що отримали відповідь, що відповідну до договору, який Подробнее>>